Ordinace v růžové zahradě 1-2

j.a.n.u.s.
21. lis 2008

Tak co rikate? Co bylo lepsi...gynda, ci chirurgie? 😉

Jak Vam sedi Tereza?

Co Flinta...je to de 😎 kar, nebo ma jen smulu...

Naprosto miluji Valšíka (otec Terezy)...herec Štěpánek je boží...

A Ales taky nemusel umirat, bo jako takovy doktor...moc prijemny chlapik, ne?

Ordinace me dostala, byla jsem sama s malou...ta usla, tak jsem si udelala vecu a koukala...ted uz je to zavislost... 😵

tomasek06
18. lis 2009

Hanák se tam ještě vrátí neboj. A myslím, že brzo 😉

zdina
18. lis 2009

dobre ranko, Hanak mi byl sympaticky. 😉

tomasek06
18. lis 2009

Taky mám Hanáka ráda 😉 Ale Kristýnu bych vraždila, včera jsem na ní měla zase nervy 😠

lenkavano
18. lis 2009

ahoj holky 😉
Tomi no ta Kristýna včera hrůůůůůza.to je něco šíleného.Hanák by byl blázen kdyby s ní byl.A ta Lenka taky síla.

zdina
18. lis 2009

Kristina mi byla nesympaticka ods zacatku, rozmazlena a jeste k tomu pootvora ncccxb ffolk.ö..-g-gg--g-g-ggg

lenkavano
18. lis 2009

Zdina ahojky.no to teda to je fakt holka magor. 😀 😀

zdina
18. lis 2009

se divis s takovou matkou?

dvojka
18. lis 2009

Tak já se včera slušně bavila.Frynta se v tom slušně plácá 😅 😀 😅 😝 ...No a když jsem viděla ukázky,že ještě neskoničl tak mám dost.
Ad Kristýna,no ona je fakt ještě dítě(moc pěkná role)a s tou její nerozhodností a tím na čí straně má vlasně stát 😨
Já jí mám ráda 😀 a Hanák tam bude snad,ne? 😕

dvojka
18. lis 2009

Zdina-no její matka to je manipulátorka na entou 😠

tomasek06
18. lis 2009

Jenomže mě se právě ale zdá, že se Hanák k té krávě vrátí a že bude svatba. Něco takového naznačovali v jednom ze zákulisních pořadů.

nety
18. lis 2009

Ahoj holky,koukám že než se vrátím ze školky tak tady se už vesele ordinuje 😀 😀 .Hanák se určitě vrátí,je to kus chlapa,na něj se vždy hezky dívá.Už dlouho tam nebyla mladá Slavíková-Katka..to je taky fracek k pohledání.Ostatně ona celá Slavíkovic rodinka je dáreček.Elišky mi ani není líto,když je blbá tak at je.Ale ona musela uvolnit pole působnosti jiné ženské pro Vladimíra,ale ted která to bude 😒

dvojka
18. lis 2009

Chudák Hanák 😀 ,třeba si jí předělá k obrazu svému 😕

ronie
18. lis 2009

nety no já myslím, že zcela určitě paní ředitelka 😉

lenkavano
18. lis 2009

ježíš holky nestrašte já nechci aby se hanák vrátil k té pipince,to at se dá raději dohromady s její máti 😀 😀 😀 😀

kaleilah
18. lis 2009

ahojte 😎 tak mě ještě napadlo co vlastně olga? nevrátí se k pusáči? 😵 mě se spolu líbili nejvíc 🙂

lenkavano
18. lis 2009

kal mě se taky spolu moc moc líbili. dovedla jsem si ho představit i s pavlou.ale s tou elinou katastrofa.

zdina
18. lis 2009

zas mam diru - co se stalo s Eliskou, krome toho, ze se kvuli Katce dala dohromady se svym ex. Vic o ni nevim

lenkavano
18. lis 2009

no od té doby tam myslím až na jednu epizodu vůbec nebyla.a ani vlastně nevím kde je nějak mi to uniklo.vím jen ,že řekla Fryntovi,že už nechce dělat vrchní sestru když zaskakovala za martinu.

zdina
18. lis 2009

a co je s Belou? Jse se ted docetla, ze je nemocna

tomasek06
18. lis 2009

No Slavíková si myslím taky dopadne špatně až se dozví o tom, že ten její jí pořád podvádí. Ale přeju jí to, může si za to sama

tomasek06
18. lis 2009

Jo Běla má nějakou vážnou cizí nemoc, na kterou může umřít.

dvojka
18. lis 2009

Tomasek-přesně tak,at se dozví že je parohatá 🙄 .
A co ten Kusenský,já myslim že s ředitelkou to bude jen úleta pak bude hapyend a on bude co by štastný s Olgou,která bude zdravá 😎

zdina
18. lis 2009

holky, vy jste super informatorky 😀 . Diky. sem rada, ze jsem vas objevila 😉

tomasek06
18. lis 2009

Taky si myslím, že se vrátí k Olze 😉

lenkavano
18. lis 2009

ZDINA bĚLA MÁ SLEJŠKU,TO JE NĚJAKÁ TROPICKÁ NEMOC PŘIVEZLA SI JI Z DOVČI.NAVÍC TO měla komplikované se zápalem plic takže na umření 😝 😝 ale operovali ji i přes zákaz Valšíka,operaci nechtěl,protože se bál,že to Běla neustojí,ale ona s operací souhlasila.selhávali ji i játra.no a povedlo se 🙂
holky mě se stejně elina k pusenskému fakt nehodila.a ta jdejí dcera ošklivka brrrr 😝
Dvojka Né Kusenský ale Pusenský 😀 ale ty sis to odvodila protože je kusanec vid ty potvůrko 😅 😅 😵

lenkavano
18. lis 2009

tomasek jo to by bylo fajn.oni jsou pořád napojeni 🙂

dvojka
18. lis 2009

Fakt Pusenský? 😀 No já se nedivim,do nedávna jsem myslela že Frynta je Flinta 😀

lenkavano
18. lis 2009

dvojka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

lenkavano
18. lis 2009

no ale do flinty neměl ted moc daleko. 😀 byl přímo jak bambitka jen vystřelit 😎 😀 😝

nety
18. lis 2009

dvojka 😀 😀

To jo Frynťák vystřelil jak špunt ze šampána,ale nedivím se..tak dlouho ho pokoušej až vybuchne.A to ještě neřekl poslední slovo 😉 .
Pusáč by se měl vrátit k Olze,stejně ji určitě pořád má rád,uvidíte to bude happy end až se k sobě vrátěj a kdo ví,v Ordinaci se zázraky dějí atřeba se dočkají i malýho Pusenčátka 😀