• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ordinace v růžové zahradě 1-2

27. září 2014 
První díli byli lepší. Ale i tak se na to pořád musím dívat. Nesnaším Terezu je to rozmazlená kravá :grinning: :grinning:
Janoš je perfetkní :grinning: :grinning:

Týjo Haken umře :astonished: :astonished: :astonished:
21. lis 2008 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Terezu taky nesnáším..facka jí sedla jak ulitá..víc takových scén :grinning: já jsem n naí alergická..ta její rtěnka na tech desnejch rtech když háže ksichty :grinning: :sweat_smile:

jj Haken umře...jo to je tak když si někdo otevře hubu :grinning:

A prej se má vrátit Gita,ale jen jako v nějakým snu prej....že by druhý Dallas? :grinning:
21. lis 2008 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo manžel už tomu taky říká Beverly hills...každej s každým tam jebů :grinning:
21. lis 2008 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Týjo to tam začne pěkný psycho :grinning:
Gity bylo škoda. Haken ať hraje v divadle tam je boží :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2008 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
to si piš..to bude točo :grinning:
21. lis 2008 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Co manzelka Frynty? Me prijde ze pan primar nema zadny cit k malymu...
21. lis 2008 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
A začal mi vadit Hruška, jako by se všem vysmíval a je takový protivný :unamused:
A nesedí mi tam Gondíková...
21. lis 2008 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Gondice mi nesedí taky....
Hrůša je divnej,jak kdy..ale mě přijde,že tam hraje sám sebe..měla jsem tu čest s ním mluvit,chodil k nám do fitka když jsem tam dělala a fakt jako namachrovanej blbeček :sweat_smile: :zipper_mouth:
21. lis 2008 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nikky, taky jsem mela cest ho poznat....on nemusi hrat, on je opravdu takovy namysleny magurek aparat!
21. lis 2008 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
no ordinace je fakt nostalgie, čumím na to prostě ze zvyku.. nekdy me neco prekvapí, jinak nemám ráda uplne citové sceny, nekdy je to fakt padle na hlavu. Cloveku uz predvidá co se stane takze tohle me na tom nebaví.

SYlva a borek no coment, tihle dva byse proste ani v normálním zivote do kupy dát nemeli... Jsou kazdý z uplne jineho sveta. Lucka a hruškou jsou trochu nudni, veverka je naivka a ty moc nemusím.. tetrezu bych bila jen se na ni kouknu... :grinning: ale jinak je to celkem sranda, ovsem proznám se ze jsem se musela uz smát kdyz to Aleše chytlo uz po nekolikáte, vypadal pi tom celkem smesne.. :sweat_smile: :sweat_smile: jinak uz to v´byla nevýrazná osoba tkaze ho proste nchali umřít.. No smrt pro Haken bude ve spleti problémů se stavbou vysvobozením a aPusáč se dá doi kupy s Barnovou :grinning: :grinning: :grinning:

radeji koukám na konkurenci v neděli na stejném programu :grinning: :wink:
21. lis 2008 v 15:54  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
janus taky?tak jsem ráda,že si to nemyslím sama,jako že nejsem teda zaujatá :sweat_smile:

Hele když umíral Čížek jo :pensive: tak jsem se taky pousmálla chvíli..pač jak tam sebou dvakrát cuknul a konec..to mě dostalo :sweat_smile: a nejlepší bylo jak dostal ránu od té lampičky..jak s tím bříškem jeho hupsnul do té ledničky :sweat_smile: :zipper_mouth:

a na Pojišťovnu koukám taky zda myslíš toto :grinning: to je taky jedna báseň :sweat_smile:
21. lis 2008 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
jj mylsim pojištovnu..

proste me bralo jak si Čižek hodil hlavou řekl ze nic a pak se skácel k zemi jako bychom to nevideli uz tam 4krát :confused: to me na tom proste pobavilo.. ale Vendy se ukázala jako dobrá hééérečka :grinning:
21. lis 2008 v 16:01  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
vite v cem hrala Vendy...pamatuji si ji z Bony a klid...ona je ten typ co se zasekne a nestarne!
21. lis 2008 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
překvapily jste mě, že Haken umře. Já jsem si myslela, že ho spíš zavřou do vězení kvůli těm barákům :grinning: No ale tragická událost možná zajistí větší sledovanost :grinning:
21. lis 2008 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
tam umře každej postupně :grinning:
21. lis 2008 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no a kdyz umre, jak myslite, co se mu stane???
21. lis 2008 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
bouračka..nebo se někde zabetonuje :sweat_smile:
21. lis 2008 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Pusenský ho přejede autem, aby si mohl začít s Barnovou a stát se otcem se vším všudy :grinning:
21. lis 2008 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
urcite necio na stavbě :grinning:
21. lis 2008 v 16:14  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
napíšem mu tu smrt sami ne?bude to určo zábavnější :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. lis 2008 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mesulka :grinning:
21. lis 2008 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
taky sleduji...jsem jak zavislak...tereza je na liskanec...magda je svine na druhou...pusencky je dulezitej sulin...a sylve a matyasovi to preji...dalibor se jim stejne nevenoval tak co...jinak honza archytekt to je muj milacek a jeste lukas ten deckej dr to je kocour jak svina...:slight_smile:...mrzi me ze honza umre...scenaristi jsou taky svine...clovek ani nemuze rict svuj nazor...
21. lis 2008 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
já to taky žeru, dokonce koukám vždy na netu dopředu co bude :grinning: jako za týden -14 dní
21. lis 2008 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
petule a to te pak bavi? ja radsi, kdyz nevim...to by me pak nebavilo :confounded:
21. lis 2008 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
nam malej rozbil antenu tak se divame na netu ale je to hruza cekat az do stredy nez to tam bude... :grinning: :grinning:
21. lis 2008 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
taky si čtu co bude :grinning: a pak machruju před manžou :sweat_smile:
21. lis 2008 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky Hakenovu smrt budou vysílat až v příštím roce. Aspoň jsem to někde četla.
21. lis 2008 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
jj ono to nebude hned :wink:
21. lis 2008 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
kdo dal Tereze facku a proč? ted jsem čtyři díly neviděla.... ale určitě si ji zasloužila :grinning:
21. lis 2008 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Běla ji ju dala...a proc? bo je rozmazlena ...koza Tereza! :rolling_eyes:
21. lis 2008 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek