Ordinace v růžové zahradě 1-2

j.a.n.u.s.
21. lis 2008

Tak co rikate? Co bylo lepsi...gynda, ci chirurgie? 😉

Jak Vam sedi Tereza?

Co Flinta...je to de 😎 kar, nebo ma jen smulu...

Naprosto miluji Valšíka (otec Terezy)...herec Štěpánek je boží...

A Ales taky nemusel umirat, bo jako takovy doktor...moc prijemny chlapik, ne?

Ordinace me dostala, byla jsem sama s malou...ta usla, tak jsem si udelala vecu a koukala...ted uz je to zavislost... 😵

lenkavano
26. lis 2009

ahoj nety né nečetli tak povídej..... 😀 😝

kaleilah
26. lis 2009

nety, zrovna jsem to dočetla..no jsem zvědavá jak se magda rozhodne, já bych do toho nešla, měla bych strach ze zklamání...

nety
26. lis 2009

Hruška prý nabídne magdě zařazení do nějakého výzkumného programu,prý by ji mohli pomoci otěhotnět🙂,tak jsem zvědavá

vercak.
26. lis 2009

No jo, Pavlu neodtáhnul, tak to bude zkoušet na Magdu, zoufalec 😀 😀 😀 A co se tam ještě bude dít??? My máme jinej program a tam se nedočtu, co bude v dalších dílech ☹

nety
26. lis 2009

Kaleilah-já myslím že půjde a že se to podaří-nejsme přeci v realitě,ale v růžovce a tam je možné vše,třeba i operace s granátem na ambulanci 😀 😀

kaleilah
26. lis 2009

vercak, ale máš net, ne? koukej na seznam na tv program 😎
nety, to mě právě štve, že to tam není trochu "krutější"občas. S MM jsme se minule úplně divili žetam nechali umřít tu mladou holku, jak dala srdce olze-ale to zase museli, aby to bylo takový dojemný 😀

vercak.
26. lis 2009

kaleilah - no jo, to mě nenapadlo, kouknout na program na netu, no jo, člověk už trošku blbne z tý mateřský a některý věci mu nedocházej 😀 😀 😀

Zase mě se docela líbí, že tam nechají občas někoho umřít, aspoň se to trošku shoduje s tvrdou realitou a člověk si uvědomí, jak cennej je život 😔

zdina
26. lis 2009

zatim jsem zkoukla polovinu a ten David mi prijde hrozny ucho k veverce. I kdyz oni jsou oba zpomaleni. Marek by potreboval pruplesk a to same Kristyna. Jenze u K. se moc nedivim, s takovou matkou ani jina bt nemuze. Zatim jsem se dostala k tomu jak se vsichni pustili do petra, ze je nezodpovedny a opustil kristynu, kdyz je tehotna. po obede , az bude malej spat zkusim dokoukat dalsi pulku

nety
26. lis 2009

Holky,kdepak jste??Dnes to bude zase zajímavé,soudě z ukázek co dávyly v úterý 😀 .Tak šup šup,děti vykoupat,nakrmit,zahnat do pelíšků..Ordinace volá 😀 😀

lenkavano
26. lis 2009

nety ahoj.no zase je tu bojové rozdělení ale já jako generál selhávám,tak nevím,nevím... 😝 😝

nety
26. lis 2009

já mám dneska doma manžu,takže jsem je všechny tři zavřela do pokojíku,at si tam dělají co chtěj,hlavně potřebuju od osmi klid 😀
Lenka,neboj ještě hodina,třeba vojsko odpadne samo,zmoženo únavou 😀 😀

lenkavano
26. lis 2009

že bycj je taky někam zavřela?jedinně snad do sklepa 😝 😝

nety
26. lis 2009

Lenka 😀 😀

lenkavano
26. lis 2009

no lenička možná za chvíli odpadne dnes odpoledne totiž nespala,tak uvidíme 😵

kaleilah
26. lis 2009

já dneska taky moc nespala...asi odpadnu taky 😀 😀 😀

lenkavano
27. lis 2009

teda holky žádná jste sem po odvysílání nenapsala ani řádku? 😀 😀 😝
Zdinko tak dnes je děj na mě.problém je že jsem včera měla vínko a tak si toho moc nepamatuju.Veverka volala Adamovi a měl schránku tak mu do ní řekla že už ho nemiluje a že se zamilovala do někoho jiného.v tom se ale objevil ve dveřích s tím že má vybitý telefon a že je hodná že mu volá.nic mu neřekla,až pak na doktorským pokoji kdy si dal telefon na nabíječku a poslechl si to.letěl na davida a kdyby tam nebyl oskar tak by byla bitka.vynadal i oskarovi,že mu to neřekl.Kostková si vyžádala mázla k operaci a magda z ní úplně zuřila.potom ho kostková pozvala na sklenku a tam po něm vyjela on ale řekl že miluje magdu a odešel.jenže u baru seděl Adam a ten u ní skončil,ale zřejmě ve vší počestnosti.Valšík stavař se opět dohadoval s Vendulkou a u pusenského skončil kámoš marka průserář maty.schiovává se před tátou kterého pustili z vězení a on svědčil proti němu.tak spal venku a oni ho vzali k sobě.pusáč nad ním drží ochranou ruku.a ted už nevím.holky mě kdyžtak doplní,jestli se tu teda nějaká objeví 😀 😀 😀 😀

nety
27. lis 2009

Ahoj 😀
Nemám co dodat Lenko,dokonalý raport 😀 😀

Veverka mne teda včera pěkně naštvala,je fakt jak malý děcko,radši před problémem sklopí hlavu a neřeší.Kdyby Adamovi řekla dávno,že je konec,nemusel dopadnout tak jak dopadl a mohl potkat jinou,ještě lepší(třeba mne že 😀 😀 ).
No a co jsem teda nepobrala vůbec a už se to tady řešilo,omlouvám se holky ale nevím která z vás..proč bydlí Marek i s pavlou u pusáče,vždyt mají svůj byt ne?? 😲 😲

lenkavano
27. lis 2009

ahoj Nety no tak jak se tvářila veverka tak jsem se naposledy tvářila ve škole u tabule ve 3.třídě 😀 😀 😀 😀
taky nechápu proč bydlí u Pusenského,ale dost by jim to takhle slušelo,bylo by to takový normální.

zdina
27. lis 2009

holky diky za raport.a taky mi neni jasny proc bydli u pusenskeho. Ale jak pozoruju tak, to neni jasny nikomu 😕

pazhitka
27. lis 2009

Zdina, jj, jasny to asi neni, to je fakt

Jinak charakter Kostkove je taky dost malo uveritelny... sice jsem mela kamaradku nymfomanku, ale ani ta to nedelala tak silene okate a hned...

Veverka- jj, chova se sice jak male decko, ale na druhe strane nekdo se tak (blbe) chova i ve skutecnosti, zatlouka, dela mrtveho brouka a tak. Ono jim to stejne s tim Adamem nefungovalo dyl...

lenkabu
27. lis 2009

Ahoj holky...........tam už je to jak v Beverly Hills, kdyby měl jeden AIDS,jsou do 20 dílů všichni mrtví 😅 😀

lenkavano
27. lis 2009

lenkabu 😀 😀 😀 😀 😝

nety
27. lis 2009

Lenkabu ted jsi mě teda dostala 😀 😀 😀

lenkavano
27. lis 2009

pazhitka mě tam ta kostková prostě nesedí,nevím proč. 😠

pazhitka
27. lis 2009

lenkavano: mne tam nesedi ani moravkova, takove hrozne umele postavy...

navic mi prijde, ze tam vsichni jdou silene rychle na vec- to v drivejsich dilech zas az tak nebylo- jak treba dlouho trvalo, nez se dala Rybova dohro s tim dr. Ale Moravkova to rozjela ve velkem a zadne velke city proste... u romantic. serialu by to mohlo byt trochu jinak🙂

zdina
27. lis 2009

Moravkova mi taky moc nesedi. kostkovou jsem zatim videla jen okamzik. Seka se mi to a nemam cas na to koukat. Pred chvili jsem porcovala 5slepic, co mi donesl soused ... proste furt neco a na telku mi moc cas nezbyva. I kdyz kdyby to slo plynule, tak si i ten cas najdu

lenkavano
27. lis 2009

já už si ani na tu první řadu nepamatuju.jenom na nějaké postavy 😉

nety
30. lis 2009

Zezačátku v první serii mi Rybová neseděla,ale po pár dílech jsem ji i pochopila,byla taková nemastná neslaná 😀 .Nejvíc mne baví Lucka 😀 a samozřejmě ˇCesta,z těch starých hrdinů🙂

lenkavano
30. lis 2009

mě přijde že ta jednička byla taková opravdovější,jako víc ze života,teda kromě těch doktorů 😉

nety
30. lis 2009

Lenko-co už tam taky mají dávat 😀 😀 ,přijde mi,že už veškeré možné i nemožné diagnozy vyčerpaly,lidské osudy už taky,takže ted už to budou fakt jen extremy🙂.Jako docela mne pobavilo jak někde psaly,už nevím kde že lidi jsou Ordinací tak zblbí že choděj k doktorovi a říkaj..ale v Ordinaci to řešili jinak 😀 😀 ,Skoro mi to někdy až připomíná sestřičku Stefanii,která dokázala sama být na denních,nočních,na Jipce i operačním sále a ještě řešit pacošům soukromí 😀