• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ordinace v růžové zahradě 1-2

27. září 2014 
jo a Hanák bude primářem chirurgie :wink: na toho se teda těším :wink:
24. srp 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rybová :slight_smile:
24. srp 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Rybová.mě se tam líbí prachař a šebek chlapi nemají chybu.přijde mi to i takový vtipnější...pohodovější...stahuju si to na uložto....
24. srp 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
na Hanáka jsem taky zvědavá.... :slight_smile: jsem docela ráda že vypadnou ti co vypadnou.... :wink:
24. srp 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkavano jo tak to jo ty to stahuješ :slight_smile: já jsme to právě hledala a nikde nic...nojo starý dobrý věci...taky jsem ráda, že zmizí pavla...ale i tak už to asi zase bude o něčem úplně jinde
24. srp 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo asi jo.ted bych se chtěla od září dívat na primě na ty Cesty domů..... :wink:
24. srp 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se zase těším na další díly Vyprávěj :slight_smile:
24. srp 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda dnešní ordinačka nic moc,jsem namlsaná tý jedničky a ted mi to příjde uplně nudný.
24. srp 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkavano já na to koukala jen tak jedním okem a taky mi to přišlo nějak prázdný ...nudný...ještě , že aspoň ten Hanák se tam mihnul :slight_smile:
25. srp 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky se smutkem vám oznamuji že opouštím fanklub ordinace,protože už se na ní nedá koukat a už na ní ani nekoukám...takže papa. :wink:
11. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkavano no já jsem abych pravdu řekla neviděla ještě pořádně ani jeden díl, kolem 8 večerní ukládám prcka...ale fakt, že ani nějak moc mi to nevadí... :wink:
11. zář 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no možná se přecijenom na ordinačku ještě budu dívat.... :wink:
19. zář 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
myyslím si jestli se nedá Gábi dohromady se Sukem... :sunglasses:
19. zář 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky,slibovala jsem si,že už se dívat nebudu a nemůžu si pomoct :sunglasses: docela byl minulej díl zajímavej :grinning:
19. zář 2010 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkavano urcite da, aspon na par dilu:slight_smile: Je to furt dokola totiz... Ale Kanyza to docela ozivil...
19. zář 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dobře no, tak jste mě ukecaly a ještě tomu dám šanci, zítra zkouknu na netu zpětně 2 díly a uvidím :grinning:
19. zář 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
stejně je to tam každej s každým :slight_smile: Ale Gabča je super a k sukovi by se ted hodila, né když to byla taková mrcha protivná
19. zář 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ordinace posledni dil v tomto roce.Utery 14.12(Stastni a Veseli)Vánoční svátky v Kamenici rozhodně nejsou klidné. Primář Suchý se znovu sbližuje se Zdenou, plány mu však zkříží její nový nápadník Jirků. Babeta sebere otci peníze a doklady, aby se nemohl zúčastnit otužileckého plavání v Praze. Trefný vyrazí k místní řece, kde se stane svědkem nehody. Malý chlapec spadl do ledové vody a topí se. Zachrání mu Trefný život? Operní režisér Hess vzbouří nemocnici kvůli banálním obtížím malého Wolfganga Amadea. Čestmíra Mázla zaskočí šokující zpráva: Magda je na cestě do Hradce a nečekaně začala rodit. Ambulance ještě nedorazila a pomoci můžou jen oba Jakubové a Mázl na telefonu. Nevi nekdo kdy to bude po novem roce zase pokracovat?Dik.
11. pro 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak az ted vsimam ze uz sem asi nikdo nechodi.Mne se osobne tenhle serial libi.
11. pro 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechodím nestíhám ...ale je pravda, že jsem se zase koukat začala :grinning: mě se prostě líbí doktor Hanák... :wink:
12. pro 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga i me se Hanak libi.Ale nejak se me ale vubec nelibi zase ta Monikina dcera Misa. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: Nesympaticka.
12. pro 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamartinka no tu já úplně nesnáším...ještě jak blbě hraje je mi taky protivná :())
14. pro 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jeste ma it i Silvestrovska Ordinace a bude tam hrat Ex Prezident Havel Kotelnika :grinning:
14. pro 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky koukám že jsem martinku pasovala na tamtom tématu do role adminky :grinning: to jsem ráda že jsem tu s vámi ardinačka se mi zase začala moc líbit tak tu budu často ale nejdřív vás dočtu.
15. pro 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga malá Míša to je dítě panečku,můj chlap z ní startuje a já se držím fakt. :wink:
15. pro 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamartinka ale to bude mxyslím nějaká legrační ordinačka ne,nějaká parodie. :wink:
jinak co říkáte na kanyzu a mladou fryntovou?mě je hrozně lítoo že se to zase pokazilo u gábi a hanáka.
15. pro 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevím ale mě ten Kanyza přijde divnej..furt mu nemůžu přijít na jméno teda v ordinaci, jinak ho mám celkem ráda...ale proč balí tu Aničku pořád si říkám co za tím je...jo a úplně mě štve nová paní doktorka Kuklová, jak svedla Hanáka, a on se blbec nechá a nechápu moc scénáristy, přece když umřela ta holčička tak to nějak Běla projednávala u komise nebo soudu to neví s kým se soudila...a výborný byl teď ten poslední díl jak Magda rodila...prej koukni se tam, já se tam nekouknu :slight_smile:)) :grinning: jsme se doma nasmáli
15. pro 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dráži právě že já mám kanyzu jinak taky celkem ráda ,ale v té ordinačce se mi taky nelíbí.je takovej neslanej.a ted mi vadí i mahdal jak pálí za Morávkovou,připadá mi ulisnej spíš by se mi k ní šiknul čenský.ted nabízela kuklová hanákovi nějaké sppolčení jestli s ní do toho pujde tak je blázen.a co to vlastně dala gábi hanákovi v tom dopise?
15. pro 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mě se nejvíc líbilo jak se pak mázl složil na tý chodbě :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek