Ordinace v růžové zahradě 1-2

j.a.n.u.s.
21. lis 2008

Tak co rikate? Co bylo lepsi...gynda, ci chirurgie? 😉

Jak Vam sedi Tereza?

Co Flinta...je to de 😎 kar, nebo ma jen smulu...

Naprosto miluji Valšíka (otec Terezy)...herec Štěpánek je boží...

A Ales taky nemusel umirat, bo jako takovy doktor...moc prijemny chlapik, ne?

Ordinace me dostala, byla jsem sama s malou...ta usla, tak jsem si udelala vecu a koukala...ted uz je to zavislost... 😵

niikkyy
21. lis 2008

jj bylo.. 😀 juknu na to znova..moc super 😀

janulle22
21. lis 2008

ale na netu to jeste nemaji... 😠

ygreen
21. lis 2008

no, taky na to vejrám - neviděla jsem první řadu s Rybovou. Dřív jsem upřednostňovala VKV.
Ale ty seriály jsou fakt zabijáci času, i když si člověk uvědomuje co je to za kraviny - mohla bych čumět na ulici, přátele, plynule navázat na ordinaci, kriminálku, apod. Ve středu a pátek očíhnu na streamu VKV. Pak ještě trpim na House, Gilmorovy děvčata a Willa a Grace 😀 😀 😀 Manža je ze mě na mrtvici, kouká jen na Hause.

Ale k ORZ - Tereza a její basetí xischt - pěkně jí chytla 😀
Ten sanitář je fakt kusanec 😀
Haken je hezkej, ale mdlej. Nejlepší je Běla a Eduard 😉 Taky Zuzana z růžovky. Mám ráda i toho puboše od Česti.
Vyloženě nemusim Lucii a Hrušku, ten j enechutnej, jak vychlastanej sexuální loudil. Veverka je blbá a Jánoš je milej, ale dělá ze sbe pořád debílka 🙄

Jinak očekávám, že Haken Pavlu zbouchne a umře a ona se dá dohromady s šílenym "otcem všech otců" Pusáčem.

Jo a ta co hraje Magdu, tak ta hrála i v poutech Hedviku. A ten se kterým hrála - Liška ji doopravdy zbouchnul a nechal a ona má doma malou holčičku 🙂

pazhitka
22. lis 2008

ahojky,serialove zavislacky 🙂 taky se divam na kde co, na ordinaci teda spis ze setrvacnosti, protoze to ma fakt klesajici uroven a dost nepravdepodobne zapletky...ale cumim na to stejne...

chudak Ales- to teda nemuseli, nechat ho umrit a jeste tak blbe
ygreen- jj, Tereza to schytala, taky je mi nesympaticka (i kdyz to spis ta role, totalni blbka)... na druhe strane Bela ji tu facku teda davat nemusela a jeji otec se k ni fakt nechova nic moc... nastehuje si dom milenku a mluvi o osamostatneni
Hakena moc nemusim, ale k Munzarove se hodi 😉 taky si myslim, ze se da dohro s Pusenskym... A totalne mi nesedi dvojka Cesta (muj oblibenec) a najednou mila Tarova, to teda mohl chytnout neco lepsiho...

janulle22
25. lis 2008

ahojky holky tak dnes se mi to moooooc libilo...hlavne jak lukas vydrbal s tou krysou terezou... 😀 😀 se mu to pekne povedlo...scenaristi-pekne se vam to povedlo.-... 😀

petik77
25. lis 2008

Ahoj ordinace dneska super jak jinak 😀 a na čtvrtek se už těším jak to marek veme že pusenský je jeho otec

petik77
25. lis 2008

janulle: máš pravdu terezu taky nemusím patří ji to 😀

janulle22
25. lis 2008

no to me taky zajima...to bude masakr... 😀 ..terezu snad nema rad nikdo.,...ale ta holcina co ji srazil ten vsetecka tak to je masakr...znam ji... ☹ ☹

danullinnka
25. lis 2008

Ahojky,tak na toho Pusenského jsem taky zvědavá a protože má manža noční,tak mu to musím natočit 😀
Tereza je děsná,horší jak malé děcko 😠

Pazhitka-taky si myslím,že to Pusenský dá znovu dokupy s Pavlou 😀 😀
Někde jsem četla,že Haken tam má stejně umřít 😨

petik77
25. lis 2008

danullinka : ja jsem to taky slyšela ve snídaní s novou byl tam jako host a říkal že v ordinaci po novém roce končí ,že ho nechají umřít ,ale neřek jak 😒

danullinnka
25. lis 2008

Petik:já myslím,že to bude spojené s tou stavbou 😝 teda ten Cihlář,to je nesympatický člověk 😖

j.a.n.u.s.
autor
26. lis 2008

janulle...znas jako osobne? A co, ve filmu vypada jako symposka?! 😉

Pusac mi prijde jako dobry tata...hodil by se do rodiny vice nez Haken...jsem asi ujeta na starsi, ale me se libi to jeho zivocisno! 😝
Cihlar je fakt jetej...a hraje to taky tak nejak...no!
Tereza? No mala holka, co nenajde odvahu vypadnout z domu...ale uvazujte ted na chvili jako o herecce...ona hraje tak nevdecnou roli, ze jak bude hrat kdekoli jinde...lidi to budou spojovat s Terezou... 😒
A Danielu nemusim! To je presne ten typ, co vam zahejba s vasima manzelama, kdyz si myslite ze jsou v praci 🤐
Takze ve ctvrtek mezi reklamama tady, jo? 😀 😀 😀 😀

sisstin
26. lis 2008

Pusenský..pan Koreň z Dobré čtvrti..tam se mi teda líbil víc 😝

lenkabu
26. lis 2008

Mně se líbilo jak si Terezka zasouložila s Lukášem a hned si představovala jak si ho nastěhuje do garsonky 😀 😀 😀 To už není naivita,ale tupost.

lenkabu
26. lis 2008

Pusáče bych brala docela domů i když by asi byla doma občas itálie (to nezaškodí),ale mít ho za šéfa tak mu asi mažu schody mejdlem aby si haksnu zlámal 😅

janulle22
26. lis 2008

janus-kdo je daniela... 😅 ?to mi nejak unika...nemuzu si nikoho vybavit.... 😅
znam ji osobne chodila se mnou na zakladni skolu ale myslim ze o 2roky niz...no chtela jin na konzervator ale tam se nedostala tak se maminka sbalila i s dcerunkou a odstehovali se do prahy aby mela dceera sanci se uchytit...a povidalo se ze tata ji skolu podplatil-nevim co je na tom pravda ale povidalo se to...me byla nesympaticka uz na zakladce takze asi tak... 😀 hrala aji v ulici zakynku ale nemela tam myslim zadny text...jen ze sedela v lavici...

petik77
26. lis 2008

janulle: daniela je ta co děla sekretařku u hakena a v prvních dílech ordinace dělala učetní prachařovi a on potom s ní zahybal kamile sestřičce z ružovky a potom dělala servírku a tam měla pletky s hruškou no hraje tam od začatku ,ale ne každy díl

lenkabu : maš pravdu co se tyky šefovaní tak mi pusen sky vadil ,ale jinak je mi sympaticky nevím proč to napsaly tak hnusně když byl na chvíli primař jsmem si myslela ,že se mi zprotiví 😀

janulle22
26. lis 2008

petik-aha diky... 😀 ja to driv skoro nesledovala ale ted na materske v tom jedu ve vbelkem... 😀 😀 ...uz se tesim na zitra..bude to bezvadny....me je lito ze Haken umre je tak kraaaaaaaasnej.... 😅 😉 ... a s Pavlou se k sobe hodijou... 😎

petik77
26. lis 2008

no tak ja to sledují uplně od začatku malej ma tři tak celou mateřskou 😀 no taky mě to štve ,ale zase na druhou stranu bych dala pavlu s pusenskym dohromady potom no uvidíme co tam vymyslí 🙂

janulle22
26. lis 2008

stejne nejlepsi je lukas vsechny vym....a a pak cau... 😀 😀 😀

janulle22
26. lis 2008

ale Haken je sladousek muuuuuj....naaaaaaadhernej..... 😀 😀 😉

lenkabu
26. lis 2008

Hakena nesnášim, Lukáš je boží 🙂

lenkabu
26. lis 2008

Akorát ho asi dají dohromady s Veverkou a ta naivka naproaví hříšníka a bude po srandě

danullinnka
26. lis 2008

Ahojky holky,jak je Veverce furt blbě,nebude nakonec v tom s Hruškou?? 😅 ale ted tam nějaký díl nebyla...
JJ,Pusáč je sympatoš,je něčím přitažlivý 😅
No a ve čtvrtek nám asi auto sejme Fryntu ☹ na jednu stranu mi je ho líto,ale Maty se holt stará víc 😉

A jak Tereza spala s Lukášem a ráno vycházeli,hned mi došlo,že na ni se.e 😀 ale ta její role je fakt hrozná 😠

petik77
26. lis 2008

no ja si taky myslím že by mohla byt veverka těhotna uvidíme

j.a.n.u.s.
autor
26. lis 2008

Kdo vi, jak to vsechno dopade, aby nas jeste neprekvapili...ja jsem asi fakt na starsi 😖 ..Stepanek s Adamovskou v posteli...on mi je strasne sympaticky! Ma takovou jiskru! Bela ma holt stesti, ale on taky bude takovy fajny...no uvidime, co Tereza spiska s tim mailem....co psala te blondynce z fotky...prej byvala laska 😨

jakoubka
26. lis 2008

To už trochu vím co spíská mailem.Čtu si to dopředu,blbec 😀

j.a.n.u.s.
autor
26. lis 2008

jakoubka, ok...ale pst...bo my natesene, bychom pak byly nasr 😀 ne...

janulle22
26. lis 2008

jakoubko...rekni kde to hledas...ja to ci taky vedet... 😀

jakoubka
26. lis 2008

Janulle-v TV MAX