• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ordinace v růžové zahradě 1-2

27. září 2014 
ja jsem jen zvedava jak da dohromady vsechny prachy ktere vyhodil za problemy ktere nastaly... :sweat_smile:
28. lis 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky vidim za problemama na stavbe valsika, o to vic me prekvapilo, jak vcera pribehl, ze to pujde hladce a nasazuje vsechno... a z ceho to vsechno zaplati - netusim :grinning:
28. lis 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten obrat mě taky překvapil. Kdo ví, co za tím je. :confused:
28. lis 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, a táhne to ta Munzarová opravdu s "architektem"? Já slyšela, že se kvůli němu chce skutečně rozvádět... :confused: :rolling_eyes:
30. lis 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
berynko-no rika se to pise se to...tak kdo vi... :confused:
1. pro 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berynka,taky jsem to četla,ale víš jaký je bulvár.I když na každém šprochu,pravdy trochu :wink:
1. pro 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaale co?!... jestli je v Růžovce rozdělí a architekt káchne, třeba se to promítne i do skutečného života a Munzarová přijde k rozumu :rolling_eyes: . Ti herci jsou trochu (dost) schizofrenní :sweat_smile: . Ale zrovna u ní bych to nečekala, připadá mi taková seriózní :slight_smile:
1. pro 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jo vždyť byl i s Danielou na skleničce že? teda holky vy jste špionky :wink: jak dlouho námještě ordinace poběží?
1. pro 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga-tak to netusim... :sweat_smile:
1. pro 2008 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
na co já budu čučet až zkončí to teda nevím :grinning:
1. pro 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draga-tak to nevím ani já na co budu čučet,to mám mateřskou,že ještě 3roky budu doma,tak snad to poběží :grinning: každé úterý a čtvrtek je tv moje,manža už kuká taky :grinning: :grinning: nic jiného mu nezbývá :grinning: ale pak to s chlapama rozebírají v práci :grinning: :grinning:
1. pro 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak dneska...uz za par hodinek...:slight_smile:...ja kdyz vidim ukazku jak lukas vydrbe s terezou tak uplne uchcavam... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulle,jak to bude běžět a bude tato scéna,tak si na tebe určo vzpomenu :grinning:
2. pro 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
danullinnka-to ses mila... :grinning: :grinning: :grinning: ... ale ja si fakt nemuzu pomuct je to vazne dobra vydrbavka... :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
vydrbavka jo a Tereza je pipka, ale zažít na vlastní kůži takový arogantní chování od někoho kdo se vám líbí je pěkně hnusné :pensive: přijde mi, že to trochu Lukáš přehání :wink:
2. pro 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako Terezu fakt nesnasim, ale Lukas se chova hnusne.....ona je samozrejme blba, ze mu veri, ale on je dost nesnesitelny...
2. pro 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
neprehani....je to uzasne....ja bych nikdy nedovolila aby se mnou vydrbal 2x... :grinning:
2. pro 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase sem si ucurla... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo tereza no coment je to kravka
už se těším co dneska bude :wink:
2. pro 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janule,netrpíš únikem moči?? :grinning: :grinning: :grinning: nééé,dělám si srandu :dizzy_face: :dizzy_face: ale Tereza je pěkně naivní,na mě by si panáček nepřišel :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani- ty netusim...ale divny je ze jen kdyz je ukazka na ruzovku.... :confused: :confused: ze by to byl nejakej problem... :confused: :confused: samo si delam pšouky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
malej ulozenej ted se jen dockat... :grinning:
2. pro 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,tak jdem na toooo,u nás už chrní od půl 7,aby měla mamíí klíííd :grinning: :grinning:
2. pro 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak brzo by mi asi ada neusnul jime az v 7 pak koupani a pred 8 do hajan...ale usin asma ja jen ulozim a apadim...jeste je blbej sport a pocasi a milooooon reklam... :angry: :angry:
2. pro 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu jeste na cigo a zaparkuju to gauce tak o reklamach pokud tu nebude sedet pritel...
2. pro 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ta pavla ma super tchyni co? že to vzala v pohodě
2. pro 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petik-jj,to má.Čekala jsem,že to bude horší :confounded:
2. pro 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už to budeeee.... :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak silvy mi je teda líto :frowning2:
2. pro 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mazl to posral že pučil te magdě prachy se mu pěkně odmění s hruškou :slight_smile:
2. pro 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek