Originální nápady našich dětí. Podělte se

liviky
21. kvě 2008

Tak milé dámy,můžeme e začít trumfovat kdo z nás má doma větší kvítko!
Začínám......
Včera mi to mé starší zlato zavolalo z obýváku...maminko chci umýt,doběhnu za ní a co nevidím na stole leží mýdlo,samozřejmě rozrýpané vším možným,rychle mi sjedou oči na Viki a ta s výrazem andílka má nazvednuté tričko a vesele volápupík..,,mami mazi umýt"to mýdlo nebylo jen na ní,oblečení,ale prostě všude,takže mamka místo aby zabavila své dítko,tak měla o zábavu postaráno sama. 😀
tak prosím pište,ráda se pobavím a utěším,že nemám takové teštidlo jen já... 🙂

liviky
autor
6. črc 2008

konárik z houbka 😀 😀 super
a to s čím bojuješ,bojuju i já,vždyť tak koukám,naše cácory jsou stejně staré 🙂 ,zrovna teď jsem jí dala po prdeli,protože si šla umýt ruce a vylila celý johnson´s s levandulí,sakra já jí asi jednou něčím picnu,sakra 80,-Kaček vyletělo komínem,hlavně že milost paní nalila broučkům do odpadu vůni 😠 😀

liviky
autor
7. črc 2008

a zase jedna 😀 ..................
má rozomilá Viki řekla paní prodavačce - dej to sem to je moje,mami ti dá na zadek! 😀 no chápetete to?
mě z ní omyjou,tak strašně zbožňuje borůvky až se uchýlila k vyhrožování,ještě že si nevzala jako rukojmí naši mladší Lili 😀 😀

cairka
7. črc 2008

liviky, 😀 😀 😀 to poteší, mne stačia tie hektolitre vody čo potrebuje na umytie rúk 😒 a s tou predavačkou je to super. my sme minule boli najprv v drogérke a kúpili sme tam penu do vody, tak si ju sama niesla a išli sme ešte do potravín a pri pokladni len vykrikovala " maminka ešte toto korunky tete dať" - našťastie tam také nepredávali, ale pozerali na mňa dosť divne 😀

a už 3 dni po kakaní riešime, že "kdeže, kdeže papať hovienko" 😅

liviky
autor
7. črc 2008

cairko 😀
no já jsem zvědavá,ten můj šel s Viki teď ven a venku prší,tak to jsem zvědavá jak se mi vrátí 😒

danullinnka
7. črc 2008

Ahojky ženy,Ivi,tak vidím,že malá opět perlí 😉
u nás tak normálka,jen Luky dostal na narozky odrážedlo a jde tam zvednout sedátko,že tam můžeš něco dát a pořád to zvedal,kroutil hlavou,že tam nic není a tak mu říkám,jestli tam má už poklad,spiklenecký pohled a poklad byl hned,začal do toho čůrat 😀

liviky
autor
8. črc 2008

hmm no super 🙂
malá dnes akurát dostala borůvky,tak si dovedete představit,jak vypadá 😒 😀

cairka
8. črc 2008

ahojte.
dannulinka, oneskorene prajem lukáškovi všetko najlepšie k prvému rôčiku, aby bol v živote šťastný 😵

liviky, vieme 😀

my sme dnes boli u dr. a keďže minule sme tam boli na krvi a dala jej potom dr. cukrík, tak dnes hneď ako sme vošli pýtala cukrík 😒

poobede sme šli zaniesť do pivnice vaneskin bicykel a zaujal ju tam môj a hovorím jej, že na ňom nemôžme ísť, lebo nemám nafúknuté gumy a kým som sa na ňu otočila, tak si kľakla a "fúkala"mi koleso 😅

danullinnka
8. črc 2008

Ahojky holky,
cairka za Lukáška děkuju,ten je šťastný snad pořád,pokud zrovna nezuří 😀
Teda malá je číslo a šlo ji to nafoukat?? 😀

To dnes Kuba vlezl švagrovi do auta a jak byl Luky před autem,tak zatroubil,jsem myslela,že ho zabiju.Nelekl se jen Luky,ale my všichni.Kuba by se hodil k nějaké svatbě do auta,aby jen troubil 😅

Pak jsme byli u babičky a byla tam její sestra a měla psa svého vnuka,říkám tomu oživlý smeták 😀 bo tak fakt vypadá 😅 no a pořád po tetě skákal a ta brblala,že ji škrábe atd a Kuba tak seděl na lavce,rozhodil rukama a říká-tak běž od něho pryč,no 😀 pak ho zas napadlo,že ze psa udělá strašidlo,tak šel do garáže,přinesl bílou hadru a hodil ji na psa,tak to po zahradě lítala bílá hadra a ne pes 😀

maca793
8. črc 2008

dnes malá išla okúpať bábiku pod vodu, vysušiť ju uterákom a dať na nočník.

liviky
autor
9. črc 2008

tak koukám ženy,že teď to rozjeli vaše děti 😅 to je fajn,protože my máme teď období vzdoru(teda já jsem tím szcela přesvědčena 😅 )a je to spíš boj,prostě kdo z koho,takže spíše jen nervy ☹
.............ááále,od včera Viki zpívá a to tímhle stylem..mamí zpívej...hol...ka,oka a točí a točííí............
...kdyby jse nevěděli tak je to holka modrooká nesedávej u potoka atd...já to včera musela zpívat aspoň 50x,no a taky polámal se mraveneček,to bylo asi jen tak 30x 😅 😀

cairka
9. črc 2008

ahojte.
liviky, tak presne o tom som písala cez víkend 😖 a my tiež spievame o dušu, len vždy, keď ju chcem nahrať, tak stíchne 😠

maca, to poznáme 😀

liviky
autor
9. črc 2008

no mě zpívá na celé kolo a tomu mému ani ň 😒

monkula
9. črc 2008

jááj ,že konárik z holúbka ,som sa skoro pocikalaaaaa 😀 😀 😀

danullinnka
10. črc 2008

Ahojky holky,tak ten exot včera lozil po lešení,švagr bude dělat fasádu 😉 pak mu zase vylezl na kapotu auta,ach jo 😠 ale korunu tomu nasadil manža.Házeli s Kubou na basketb.koš a pak dělali blbiny a balon vykopávali atd...zrovna šel okolo švagr a nesl dva koše se senem a manža jak vykopával,tak mu noha přistála v jednom z těch košů a švagr pořád šel a manžova noha pořád v tom koši,až na konec sebou pleskl,jak široký tak dlouhý 😀 😀 no,jak malé děti 😀

svoma
10. črc 2008

Ahoj,teď zahlásil malej,je mu šest a třičtvrtě,hrál si s malou a najednou zakřičel "au,ona mě kopla do koulí",netuším,kde tohle slyšel. 😀

danullinnka
10. črc 2008

Ahoj Luci,řekla bych,že ho školka vyškolila 😀
U nás je zas bitka,manža spí po noční,tak je musím krotit,ale marná snaha 😠 😝

liviky
autor
10. črc 2008

tak to máte danulli veselo,já nestíhám,ten můj je furt v práci no děs

danullinnka
11. črc 2008

Ahojky,ženy u vás je nějaký klid,to se rozjely jen ty mé děti?? 😀 😀

Včera si dal Kuba psa na vodítko,zavázal vodítko za svou motorku-odrážedlo a prý hyjéé koníku chlupáči 😀 pes ho tahal po zahradě,ale jakou rychlostí 😝 pak si to milý pes zamířil tam,kde je to z kopečka,no než jsem tam doletěla,Kuba už byl na zemi,rozpláclý na břichu a měl záchvat smíchu 😅 a pes lítal po zahradě s motorkou za zadkem 😀

liviky
autor
11. črc 2008

čau danulli,
to je dobrý že dostal záchvat smíchu 😀 ,Viki je teď nák podezřele v klidu,to bude asi tím že jsme skoro furt venku a ona řádí s dětma 😀

liviky
autor
13. črc 2008

čau ženy,tak co dítka nejsou origoš? 🙂
to moje větší třeštidlo tady kolem mě lítá v šatičkáách a gumákách,prý aby jí nezmokly nožičky 😀

danullinnka
14. črc 2008

Ahoj Ivi,za ten víkend toho bylo nějak moc,že si ted nemůžu vzpomenout,co vlastně hlásil 😀 holt,stárnu a zapomínám 😀 😀 byli jsme dědovi na oslavách,fotilo se,točilo atd..a Kuba si pak vzal foták a fotil vše,počínaje židlemi,konče jeho nohama,jak chodil a fotil zem 😀

liviky
autor
14. črc 2008

no tak to je fajn,tak co ti z něj roste,doktor nebo umělec? 😀
My dnes jdem s Lili na 3,měs.kontrolu,tak tam zase ten můj lump vyvede! 😀

danullinnka
14. črc 2008

my jsme byli minulý týden na roční,nic mu dr.nedělala,ale řevu,jak kdyby ho vraždil. 😝
Tak nevím,asi budeme mít doktora umělce.
Už si začínám na zážitky vzpomínat 😀 než jsme šli v sobotu k dědovi na oslavu,tak Kuba přišel,že ho bolí prst a bříško,jsem se ho ptala co dělal a prý vylezl na lešení,zacpal si nos a skočil dolů jako že do bazénu. 😝
Vypadám jak nestarající se matka,ale tam s ním byl manža 😖
Pak švagr házel psovi míček do výšky a pes ho chytal a Kuba se rozběhl k psovi a pes za míčkem,jenže ve směru ke Kubovi a srážka byla na místě ☹ takže pro změnu na bříšku škrábanec od psa.
jsem myslela,že se zabije než vyrazíme.Pořád měl něco,dokonce zakopl o moji nohu,asi měl den blbec 😝

liviky
autor
14. črc 2008

no to tak bývá danulli,Viki má den blbec obden 😀
dnes ráno dostala snídani na dřevěném prkýnku a když dopapala tak ho pokreslila červenou pastelkou,ach jo,takže v bezpečí už není ani kuchynské náčiní 😀

cairka
14. črc 2008

Ahojte. My sme boli v piatok na výbere nosnej mandle a dnes sme si boli po prepúšťaciu správu a veve tam narobila cirkus, že ona chce ísť spinkať do postieľky a teta dr. jej má urobiť pich-pich. niekedy rozmýšľam, či to moje dieťa je normálne 🙄 😀

liviky
autor
14. črc 2008

fíha,tak to máš super,já byla s malou v nem.když jí byl jeden rok a pak se ještě půl roku bála každýho bílýho pláště,za to ted je frajerka největší,když jdem s Lili na poradnu,tak kouká dr. pod ruce a ta je celá nervozní,že jí malá sleduje a komentuje co dělá a co třeba lili nemá ráda atd... 😅

danullinnka
15. črc 2008

ahojky holky,
Ivi,tak Viki radí,co nemá Lili ráda,chrání sestřičku 😉
včera se ti naši čerti bili 😠 říkám Kubovi,at se nebijou,že jsou bráškové,že ho musí chránit a né ho mlátit.A kuba-já nejsem bráška,já jsem chlapec z vesnice. 😅
Z vesnice sice jsme,ale kde na ten výraz přišel,netušíím 😀 Pak jsem mu tak musela celý den říkat,zavolám na něj Kubi a on neříkej mi tak,říkej mi chlapče z vesnice 😀

jinak v nemocnici jsem s Kubou byla,když měl necelé 2roky a musel dostat kapačku,musela jsem jít na chodbu-byla jsem v 6měsíci těhu 😝 -Kuba řval na celé kolo,nemohli ho napíchnout,pokaždé si to vytrhl a ve finále doktorce vrazil facku,ale ta sedla 😀 Dr.v pohodě,prý to čekala,když ho tak trápí.

liviky
autor
15. črc 2008

tea ten tvůj Kuba je ale expert 😀
Lili po včerejším očkování už ok a Viki tady vytáhla sýry(trojuhelníčky) z ledničky a staví komíny,tak jí to jdu zatrhnout 🙂

danullinnka
15. črc 2008

Kolik sýrů máte??třeba to bude nějaký výškový komín 😅
Třeba pak bude nějaká architektka,tak ted to nacvičuje 😉

liviky
autor
15. črc 2008

no mame dva balíčky a kominek byl slušnej 😅