Originální nápady našich dětí. Podělte se

liviky
21. kvě 2008

Tak milé dámy,můžeme e začít trumfovat kdo z nás má doma větší kvítko!
Začínám......
Včera mi to mé starší zlato zavolalo z obýváku...maminko chci umýt,doběhnu za ní a co nevidím na stole leží mýdlo,samozřejmě rozrýpané vším možným,rychle mi sjedou oči na Viki a ta s výrazem andílka má nazvednuté tričko a vesele volápupík..,,mami mazi umýt"to mýdlo nebylo jen na ní,oblečení,ale prostě všude,takže mamka místo aby zabavila své dítko,tak měla o zábavu postaráno sama. 😀
tak prosím pište,ráda se pobavím a utěším,že nemám takové teštidlo jen já... 🙂

liviky
autor
28. říj 2008

no to ne,ale dnes ještě ven nejdem,ale zítra toho divocha vypustím ven a to bude mééééla 😒 😀

matullienka
28. říj 2008

tak to si viem zivo predstavit 🙂

danullinnka
28. říj 2008

ach jo,tak dnes vařila oběd tchýně-rajskou.Kuba pojedl,sice trochu nechal,ale jedl a Luky se toho ani netknul.Tak jsem mu to vzala dole,že to sní třeba za chvilku.Viděl misku a už volal ham ham,tak jsem mu to nachystala ke stolečku,posadím ho,no ten lítostný pohled nejde ani popsat,jak šlo vidět,že to jíst nebude.Tak jsem to zkusila,aspon jednu malinkou lžičku,olízl si pouze rty,protože zatnul zuby a nedostala jsem to do něho a začal neskutečně řvát 😖 tak jsem to dala pryč a rozzářil se,objal mě a už utíkal ke špajzu,otevřel ledničku a že chce jogurt.Snědl ho celý.To je herec,to je děs 😅

Kuba je ted venku s manžou,půjdem taky,prý konečně pouštět draka,minule se to nekonalo.A nebo ještě půjdem sbírat kaštany a pak je zavezeme divokým prasátkám.Tady ve vedlejší vesničce má pán oboru,má tam páreček a mají 4miminka 😵

liviky
autor
28. říj 2008

jé ty musej být pěkný 🙂
no já ted uspala holky a asi taky zalomím 😵

danullinnka
29. říj 2008

Dobré ranko,
dnes jsme vstávali v 6,pokrok od 5hodin 😅
No,na 9hod jsme objednaní k zubaři,jdu tam s rarachacha sama,no to bude rodeo,budu zpocená až na pr....
Držte palce 😝

liviky
autor
29. říj 2008

danni,držíme pěsti at máš štěstí a kluci at mj zoubky v pořádku,mě to taky čeká,ale já bojím bojím 😅

danullinnka
29. říj 2008

Táááák,jsme zpět,tak kluci mají zoubky ok,ale maminka jeden vrtala 😝 do půl 12 mám hladovku,ale už jen chvilička 😀 Kuba si sedl sám na křeslo,jak velký chlap,zubař ho povozil,pokecal s ním a dobré.Lukyho jsem měla na klíně a ten náš hrdina doma furt otvíral pusinu a tam řval jak tur,ale pak taky dobré.Pak jsem na křesle zůstala já,manža byl s náma,ufff,tak s nima vybíral zvířátka,co jim sestřička nabídla a Luky si vybral krávu a furt bučel,a zubař-tak vidím,že z mladého bude zemědělec 😀 😀 A Kuba si vybral slepice 😅 jak kdyby jsme jich doma neměli 10 živých 😀 😀

liviky
autor
29. říj 2008

teda šikulky 😀

všichni 😀

danullinnka
1. lis 2008

Ahoj Ivi,
u vás je nějaké podezřelé ticho 😅 Viki není určitě doma 😀
U nás tak normálka,včera jsme byli zase pouštět draka,no největší radost z toho měl tatínek 😀 Vraceli jsme se,až byla skoro tma a kluci ještě lítali po dvorku a dělali indiány,no sousedi museli mít radost 😀
Dneska chceme k večeru zajít na hřbitov,bude to tam nádherně svítit.Včera jsme si doma zapálili svíčku a dali do Haloweena 😀 Kuba nadšenej,všechno si pozhasínal a pak se bál 😅

liviky
autor
1. lis 2008

ahoj,jak to víš ty jasnovidko 😀 ....jj,Viki je u babi od včera,ale ted ani bohužel žádné origoš nápady od Viki nemám,páč je už týden úplně prachobyčejně hnusná,nevím jestli to bylo tou nemocí nebo jestli má zas náký období vzdoru,je prostěě nonstop na palici hnusnáááá 😠

danullinnka
1. lis 2008

Tak dnes jsme prošli hřbitov,šli jsme až k večeru,aby prcci viděli moooc světýlek.A Kuba s náma zapaloval svíčky a tak procházíme hřbitov a Kuba mi říká-mamííí,tady se ti lidi sami zahrabali do země??tak jsem mu vysvětlila,že sami už ne.Pak jsme šli ke hrobu pana faráře a dávala jsem tam kahánek,segra taky,ještě jsem zapalovala kahánky,co sfoukl vítr a mezi tím manža jeden zapálil Kubovi a taky ho tam položil a najednou mi říká-mamííí,prosím tě,proč je tady takové hromadiště svíček?? 😅

Pak že si manža dá jedno pivko,tak jsme seděli venku na zahrádce a Luky se posr...to byl smrad,tak jsem ho přebalila a kámoši z toho měli jen prdel,jak to smrdí a kde že tu plenku dáme,ti měli napády,že majitelovi tím potřou kliku od auta atd...no plenku jsem raději vyhodila 😀
Pak tam Luky zdravil všechny vrávorající,co vycházeli z hospody,asi mu rozuměli jeho nadááár(nazdar),jelikož mluvili asi podobně 😀 😀 😀 😀 😀

danullinnka
3. lis 2008

Ahoj Ivi,
Viki stále není doma??? 😀 😀
Dneska byl Kuba na stromě a tak si sedí a najednou-no chtělo by to pivo,mamííí dáme si?? 😀 😀
Je prcek po mě,jak někdo pije pivo nebo slivovici,tak má stejný názor jako já-fůůůůůůůůůůj 😀 a ted by si dal,ale prý jen jako 😀

danullinnka
3. lis 2008

Jooo Ivi,
přidala jsem pár fotek,kdybys chtěla mrknout 😉

liviky
autor
4. lis 2008

čau tak Viki byla pryč jen den,nechcem zneužívat babi 😅
ale ted sem radši ty její nápady neboli výpotky ani nepsala,páč su fakt děsný,přijde mi jak rozmazlený fracek...odkud to pochytala fakt nevím....doufám,že to je jen na čas 😖 😀
my byly taky na hřbitově,ale odpoledne,jinak bych jí večer horko těžko hledala,je to neřízená střela.... i tak sem tam měla co dělat,ta kdyby mohla tak proleze všechny hroby jak průlizky!!!...ani sem se tam moc nezdržovala páč malou lákala rozptylová loučka,tak sem radši utíkala co nejdál,Viki tam totiž chtěla tančit mezi svíčkama ☹ 😀
a ted du kuknout na fotečky dani 😀

liviky
autor
4. lis 2008

danni,tak fotky moocinky krásné,ale maminka by se měla víc smát 😀

danullinnka
4. lis 2008

Ahoj Ivi,
no učiněná víla,ta vaše Viki 😅
No,smála bych se,ale mám strach z výšek,tak jsem byla ráda,že jsem to přežila 😀

Kuba je taky děsný,nepomáhá ani,že dostane po prdeli.Teda pomůže,na 5minut.Jooo a prohlásil,že by už chtěl chodit do školky,tak jsem mu vysvětlila,že se školka ted přestavuje,že musí počkat do září,tak zatím pochopil.Jsem i ráda,že se těší,sna d to nebude pak hrůza s brečením.Prý jestli si ho na noc budu brávat domů nebo ho tam nechám 😅 božátko,jsem mu řekla,že po obědě si pro něho zase přijdu,že tam nikdo není přes noc.

A včera se s Lukym málem zabili.K nám přijít sociálka,tak nevím no 😀 😀
Luky Kubu kousl do šuldíka,přes šlapkáčky,ale do krve,božátko.Kuba zas včera vzal vlnu a omotal to kolem Lukyho a potáhl,tak Luky má vzadu na krku šrám,jakoby to měl spálené.No děs.Ale třeba ted si pěkně hrají,jim hrábne jen chvilkama 😀

A dnes mi Luky vrazil facku,tak jsem mu řekla,at jde pryč,že ho nemám ráda,když mě bije a on andělský pohled a -nono 😀 manža smíchy mrtvý,že mi toto řekne roční dítko 😀

liviky
autor
4. lis 2008

no to je síla,však neboj mi nezůstanem nic pozadu,holky se beztak taky budou vraždit!!! 😀

danullinnka
4. lis 2008

My se segrou jsme se taky vraždily,jsme od sebe o 5let,ona je maldší,takže právo staršího vítězilo 😀 A babička dodnes vzpomíná,jak dole slyšela jak se titulujeme,že to byl u nás dokonalý kravín 😀 😀

Segra nechtěla moc utírat nadobí,tak jsem ji vždycky zmlátila 😀 😀 a ted mi říkala,že ji nevadilo,že jsem ji zkřápala,ale že jsem ji dala pěnu z jaru do vlasů 😀 😀 přece si nebudu utírat ruce,když jsem v ráži 😀 😀

Ale dnes na sebe nedáme dopustit 😵 😵

liviky
autor
4. lis 2008

no rtak to máš fajn,já mám dva starší bráchy(o 8a12let)a to je docela dost,ale s tím mladším pár bitek bylo 😀

matullienka
4. lis 2008

aj u nas to bolo sama krava a mama sa potom smiala ze krav plna chalupa a mlieko musime kupovat 😅

slunicko552
4. lis 2008

Ahoj tak dnes se mi stalo toto:Dám prádlo do pračky něco nechám na zemi ,aby to tam mohl dát prcek.Za chvilku se vrátím pračku zapnu pračku a jdu s malým ven.Když jsme se vrátili,pračka už doprala.Tak to jdu hned pověsit.Vytahuju prádlo a bylo tam něco mazlavého.Tak se podívám a na každém kousku byl rozmočený rohlík.A Matik se na mě podíval a říká ham 😅

monkula
4. lis 2008

slunicko 😀 😀 😀
Moja Chiara má taký zvyk, že keĎ vešiam prádlo ,tak vykrikuje čo komu patrí....
A nakoniec zobrala do ruky jarkove slipy, chvíľu na ne pozerala a potom mi dôležito oznámila: kako, pipipa tam 😀 😀
(Jarko, pipíka tam) 😀 😀 😀 😀

liviky
autor
4. lis 2008

slunícko,monkula 😀 😀 😀
naše Viki mi asistuje při věšení tak že mi pomáhá vytřepávat prádlo,stíhá hlásit čí co je nakonec má na sobě oblečený třeba tílko ,na hlavě majtky a na rukách ponožky 😀

monkula
4. lis 2008

liviky, Chiara asi tak nejako tiež.... 😀 😀

slunicko552
4. lis 2008

To je pěkné malý taky hlásí čí co je a ještě mi vysype prádlo a sedne si do lavoru a říká od Matika 🙂

monkula
4. lis 2008

a jvaše deti sú horolezci? 😀 😠

slunicko552
4. lis 2008

monkula,tak prcek leze po všem dneska jsem věšela záclony a lezl za mnou na žebřík,málem mě kleplo.Židle to je normál,ale vždycky si před tím musí sundat podprďoš 😀

liviky
autor
4. lis 2008

jj,naše je šílená,doma lozí snad i po stropě a venku nesmí vynechat jedinou stěnu,lavičku...... 😀
monkulo - Chaira?....jak jí říkáte,velice zajímavě krásné jméno 😀

monkula
4. lis 2008

liviky... malá sa volá Chiara, je to talianske meno, znamená t osvetlá ,jasná ,čiže v podstate naša Svetlana 😉
hovoríme je Chiarka, Chiarinka, ona samu seba volá Lala, ako Chiara ,alebo keĎ sa chce zdrobniť, tak sa volá Kajka 😀 😀
Videla si film s Barbarou de Rossi, príbeh CHiary? tak ten ma inšpiroval, už asi v trinástich rokoch so mboal rozhodnutá ,že aj moja dcérka bude Chiara, aby boal taká bojovná ,rozhodná a úžasná ako tá filmová Chiara...

monkula
4. lis 2008

No, naša malá lala akurát vyliezla na tatove cédečka a kreslila jablkom po stene 🙄 🙄 🙄 😅 😅 😕 😀