Originální nápady našich dětí. Podělte se

liviky
21. kvě 2008

Tak milé dámy,můžeme e začít trumfovat kdo z nás má doma větší kvítko!
Začínám......
Včera mi to mé starší zlato zavolalo z obýváku...maminko chci umýt,doběhnu za ní a co nevidím na stole leží mýdlo,samozřejmě rozrýpané vším možným,rychle mi sjedou oči na Viki a ta s výrazem andílka má nazvednuté tričko a vesele volápupík..,,mami mazi umýt"to mýdlo nebylo jen na ní,oblečení,ale prostě všude,takže mamka místo aby zabavila své dítko,tak měla o zábavu postaráno sama. 😀
tak prosím pište,ráda se pobavím a utěším,že nemám takové teštidlo jen já... 🙂

liviky
autor
27. kvě 2008

babi si teď vzala ti moje dítka kvítka ven a já můžu svobodně vařit,huráá

danullinnka
27. kvě 2008

copak máš dobrého??Kubík chtěl rybu,prý to musí být velikýýýý žralok,je to teda jen pangasius,ale budem dělat,že je to žralok 😀

liviky
autor
27. kvě 2008

jo,pangasia máme taky moc rádi!
jinak my dnes krůtí vývar s hráškem a kukuřicí,to je velké mnnááám a pak rizoto!

malaskoricka
27. kvě 2008

u nas v dome byva 5rocny chlapec....ako inteligenciu am taku ze sa nad nim kazdy pozastavuje ale nikto nedokaze zabudnut ako jeho mama prisla raz z prace v kuchyni roztrepany luster a on sedel tichucko na stolicke ako keby nic....a ked sa ho spytala ze co robil cely den tak jedfnoznacne s uplnym presvedcenim odpovedal : HRAL SOM SA! 🙂 ona nanho len pozerala a cakala ci sa prizna z rozbitemu lustru....ale on po 5minutach dodal: a babka tancovala po stole a stiahla svetielko 😀 😲

bibula
27. kvě 2008

ondrik mi zacal gumove cukriky lepit po stenach a tvori z nich obrazky.... 😉 😀

liviky
autor
27. kvě 2008

bibu -tak t ještě mou dceru nenapadlo 😀 ,ale věřím že to přijde!

danullinnka
27. kvě 2008

Livi,kukla jsem na tvé nové fotečky,obě holky jsou moc hezké.Viki vypadá jak andílek,né jako čertík 😀
Jinak u nás dnes žádné překvápko,jen mi Kubík večer říkal,že se nemám s Lukym rozčilovat 😅

malaskoricka,tak to babka byla pořádně roztancovaná,když stáhla světýlko 😀

liviky
autor
27. kvě 2008

danulli - já to rozdíchám a zítra zase něco pisnu,Viki je nejkrásnější teď když spí!
Jinak dík za pochvalu fotek,je jich hafo,ale nemám teď opravdu čas je tam dát! 🙂

danullinnka
27. kvě 2008

Livi,mě určo taky bude čekat nějaká perlička 😉 to by nebyly naše děti 😀
No,půjdu na kutě,tak dobrou a krásné sny 😵

liviky
autor
28. kvě 2008

tak dobré ráno dámy!
to moje kvítko tak nějak vstalo z postele asi levou nohou,protože je hned vzpurná a uplakaná,to bude teda den...
místo aby se nasnídala,tak tu snídani chce odnést,pak jí schválně hodí na zem a pokrčí rameny a řekne spadlo papaní není,atd...mohla bych pokračovat dál a dál....a ted mi ukazuje,že spadla na zem a papání je daleko...no tak mi řekněte kde na to chodí! 😒

danullinnka
28. kvě 2008

Ahojky Livi,tak vidím,že budeš mít dnes hooodně veselo.Jak se po obědě vyspinká,tak třeba bude líp 😉 já jdu dát prcka spát ted a po obědě je zase segra bere ven 😀 má ted pár dní volno,tak toho využívá a je s nima.manža ted spí po noční a jde na odpolední a noční,ach jo.tak musím prcky krotit,at moc neřvou,at se tatka vyspí,no moc to nezabírá 😝

liviky
autor
28. kvě 2008

tak to já bych musela dát Viki spát s taťkou protože jinak by sticha nebyla...

danullinnka
28. kvě 2008

to je taková treperenda?? 😀
No,Kubík před chvílí přišel a jestli bych mu dala lipo,tak mu ho rozbaluju a on mi říká,že to je pro šulínka,že má hlad 😅 kde na to přišel??

liviky
autor
28. kvě 2008

tak to je super 😀
Viki se teď nějak sklidnila ,začínám mít strach jestli není nemocná,no nejsem blbá?chci hodné dítě a když ho mám tak jsem z toho nervozní 😀

danullinnka
28. kvě 2008

Livi,nemocná není,asi jen přemýšlí,co vymyslí za další překvapení pro maminku 😅
U nás je klid,Luky spí a Kuba se čučí na Pata a Mata 😉

liviky
autor
28. kvě 2008

tak holky,moje ratolesti konečně spí a dnes ten den stál za to...byly jsme i na chirurgii s úrazem,no paráda!!

danullinnka
28. kvě 2008

Livi,copak se stalo?? 😨 já jsem dnes byla bez dětí,pak je segra dovedla a kubík si vzpoměl,že chce jít az tatínkem,tak jsme jeli ještě za tatínkem do práce.Celou cestu jsme se táhli za autobusem a nějakým větším autem,no a co Kubík pronesl za slovo,no to tu ani napsat nemůžu,jen nevím,kde to slyšel,u nás ne 😨

liviky
autor
29. kvě 2008

Viki včera zase řádila a perlila celý den a ku večeru tomu nasadila korunu.....
......začalo to tím,že na dětském hřišti vařila kamínky,pak je i ochutnávala(no hrůza),běhala tam s nějakýma velkýma klukama a pak na chvíli běžela za mnou a když se chtěla vrátit za těma klukama,tak jim vběhla do cesty a oni jí praštili houpačkou,teda tím dřevěným sedátkem rovnou pod oko!(má to naseklé,takže krve jen trochu,ale ta oteklina a monokl,no paráda 🙂 )
.......pro jistotu jsem s ní zašla do nemocnice na pohotovost a kromě regulačního popl.jsem jí tam naháněla po celé nem.,protože to tam tak fajn ťapká 😀 .
........pan doktor skonstatoval,že má malá slečinka krásné modré oči a td bude mít i krásně modro pod očima.
........doktor jí na to dal jen ten zelený fujtajbla to balo vše,Viki však hned na něj vystartovala já nechci už čačí,tak jsem musela vysvětlit,že jí už nebude malovat či zdobit a pan doktor se pousml a slíbil že už jí čačí dělat nebude! 😀
........cestou domů ukazovala snad všem cizím lidem,že má auva,já pak musela vypadat jak tyran 😒
.......jako medicínku jsem jí koupila zmrzku a Viki hned paní okřikla,že babičce taky!(přitom babi měla zmrzku jako první),když to malá zjistila tak mávla rukou a řekla no tak dobře a šla se zmrzkou pryč... 😀 😀 😀
No a to bylo takové to nejpodstatnější za včerejší den,tak hurá na dnešek!!!

danullinnka
29. kvě 2008

Dobré ranko Livi,chudinka malá.Ale jak tak čtu,tak ji o nějak nevadí 😅 já jsem si ve dvou ltech rozbila hlavu o radiator 😝 a když mě dr.zašíval,tak jsem na něho prý řva-pust mě,nech mě,to bolí 😢 😅 no,a když je Kuba moc divoký,tak mu ukážu jizvu,aby taky tak nedopadl 😨

Jinak dnes bude den blbec,kluci se po ránu hned pobili,maminka vstanula prdelkou napřed,takže jsem taky krásně protivná 😖
Kuba si ráno vzal knížku malá mořská víla a objevl tam žraloka a říkal-ten má zubiska,co?ten kdyby mě rafnul,tak je po mě 😅

liviky
autor
29. kvě 2008

no tak to jsem zvědavá jestli ti ti tvý hošani dnes náladu zvednou nebo ještě víc zadupou do země 😀

danullinnka
29. kvě 2008

Livi,přikláním se spíš k té druhé variantě 😠 Kuba už totiž stačil ode mě dostat,tak se vytočil,prásknul dveřma,něco mumlal-asi mě posílal do patřičných míst 😅 -a ted čučí na Kouzelnou školku.

liviky
autor
29. kvě 2008

no tak jsme se vrátili z venku a bez úrazu,huráá

danullinnka
29. kvě 2008

livi,tak jsme dnešek celkem přežili,Kuba si vytáhl stříkací pistol,tak jsme byli všichni mokří,pak přišel za mojim kámoš a jen ho Kuba uviděl,začal po něm stříkat vodu a pak mu řekl,ty ses pochcal 😀 ty jo,bych se měla za něho stydět,co?? 😅

liviky
autor
30. kvě 2008

čau danulli - tak já opět při včerejším uspávání holek zase úspěšně uspala sebe,tak už jsem k Pc nedošla,..¨
a né stydět se nemusíš,máš ale taky pěkné kvítko,a co na to ta návštěva,přiznala se? 😀

danullinnka
30. kvě 2008

Ahoj Livi,no kámoš ho na oplátku postříkal taky a řekl,že se počůral i Kuba 😅 tak si byli kvit 😀 Dneska je nějaký hodný,zato Luky je na zabití,ale to asi to vedro,není se čemu divit 😖

liviky
autor
31. kvě 2008

4au holky co je,žádné nové zážitky?
my dnes řádily na dvorku v bazénku,tak to byla zase věc...malá si hrála ve vodě,vylezla ven a když tam chtěla jít kámoška,tak jí řekla tam neééé,mám tam čůránky a skočila do bazénku zpátky,soukromnice jedna,hahhahaha 😀

liviky
autor
1. čer 2008

čaute dámy,tak my máme dnes pěkně nastartováno....
....malá si sedla v posteli a zvolala mám balon mám,takže ta když dnes tak z ničeho nic vystřelila z postele,tak to se mám na co těšit 😉

danullinnka
1. čer 2008

čauky Livi,tak u nás včera taky byl v kurzu bazén.Kluci nechtěli vůbec ven,jen jsem čekala,že budou mít do rána rýmu nebo je bude bolet v krku,ale dobré.voda byla chladnější.Ale očividně jim to nevadilo.

liviky
autor
1. čer 2008

mala to taky ustála bez rýmy,dnes mě čekají zážitky až odpdo,teď spinkají 🙂

liviky
autor
2. čer 2008

tak dááámy,co je neříkejte,že máme tak hodné děti a bez nápadu? 😒
my včera byli celá rodinka na zmrzce atd. a malá šermovala zmrzkou před naším hafíkem(můžete na něj juknout v albu)ten udělal cvak a malá si před něj stoupla a začala mu brečet přímo před očima,pak se na něj pověsila a brečela dál,no náš Whitík se tak styděl,že tu zmrzku málem vyhodil zpátky,chudák pak šel celou cestu jak zpráskaný 😉 🙂 😀