Ovlivňuje nemoc menstruaci? Máte zkušenosti?

werminka
1. čer 2010

Ahoj holky, máte zkušenosti s posunutím (vynecháním) menstruace kvůli nemoci? V době po ovulaci mě bolelo v krku a jeden den jsem měla teplotu 38, kterou jsem srazila a pak už jsem byla bez teplot. Jinak kašel, rýma. Brala jsem Bioparox (sprej do krku). Antibiotika jsem neměla. Může to být důvod k oddálení či vynechání menstruace???? Dnes jsem 33 DC, menses nikde (mívám cyklus 28-32), těhu test negativní. Jemné pobolívání v podbřišku, žádné velké bolesti jak mívám před menses normálně. Tak jsem z toho paf ☹

strouzek
1. čer 2010

ahojky no mě to posouvalo jak kdy, nebo spíš bych řekla že ani tak nezáleželo na nemoci jako na léčbě. když jsem brala antibiotika při chřipce nebo nějaký fakt silný léky tak mi to mrchu vždycky posunulo, jednou jsem to měla fakt rozházený že jsem mrchu dostala až o 14 dnů později a pak jsem zase špinila skoro 3 týdny tak jsem letěla na gyndu a tam mi dr. řekl že je to normální po nemoci ale ty jak píšeš si zase tak těžkou nemoc neměla takže by to dělat nemělo ale kdoví, kdyžtak počkej ještě pár dnů, zkus ještě další těhutest a kdyžtak si zajdi na gyndu na vyvolávačku

werminka
autor
2. čer 2010

Strouzek: děkuji za odpověď a zkušenost 🙂 Včera odpoledne (33DC) jsem to nakonec dostala - úplně bez příznaků, bez bolesti.... tak jsem najednu stranu ráda, že je vše OK a na druhou mě mrzí, že to neskončilo pozitivním těhu-testem 😒 Ale moc díky

strouzek
2. čer 2010

nemáš zač škoda, ten pocit znám měla jsem to párkrát nějaký poházený a to jsem ani snažilka nebyla a měla jsem nervy že bych byla těhu ale pak když jsem to dostala tak jsem byla zase smutná že nejsem