Paní mi chce nabízet důchodový pojištění. Šly byste tam?

kutcher
13. dub 2011

Holky jde o úplnou blbost, ale tak zeptám se. Strašně nesnáším takový ty pouliční nabízeče, ale když jsem s malým stála u zmrzky, přišla paní od Axy, že se jen zeptá na jednu otázku a na kontakt - já ji na to teda kývla, aby tam celý den nestála pro nic a hlavně já jsem takový ten ukecatelný typ, proto se jim právě radši vyhýbám. Dala jsem jí záložní číslo, aby mě neotravovali na mým čísle a bylo. Dnes mi volala, že jsem vyhrála poukázku 500kč na diagnostiku pleti, né že by mě to nějak uchvátilo, pleť mám ok, a že jestli se nesejdem tak na půl hoďky, že klidně přijede a tak. Jelikož se v tý otázce ptala na důchodový pojištění a připojištění, tak je mi jasný, o co jí půjde a myslím si, že jsem ani nic nevyhrála, ale dají to každýmu, kdo jí odpověděl a přišel, případně ji podepsal nějakou tu smlouvu. Ale já nic podepisovat fakt nechci, jsem na rodičáku s 3800, takže fakt nepotřebuju ještě platit měsíčně důchodový, zaměstnavatele nemám a jsem těhotná, takže do práce se teď taky nechystám. Poraďte prosím jestli tam chodit a poslouchat povinně půl hodiny ty hemzy o pojištění, až pak by mi dala poukaz, kterej stejně nikde neudám a sama ho sotva použiju nebo poraďte nějakou šikovnou výmluvu, jak se z toho vymotat. Moc dík (i za dočtení;D)

haanhobe
13. dub 2011

Několikrát se mně to taky stalo- nikam nechodím, řeknu, že nemám hlídání a ani zájem. Poděkuji za nabídku a hotovo. V žádném případě to není nezdvořilé. A jak píšeš, výhra je stejně k ničemu.