• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parní hrnec. Vaše zkušenosti, recepty? :-)

13. ledna 2011 
ahoj maminky,chtěla jsem se zeptat jaký máte zkušenosti s parním hrncem:slight_smile:a popř.recepty :slight_smile:
29. pro 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
take by me to zajimalo,ted jsme si koupili a nejak nemam fantazii.............
4. led 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dexonka a jaký máš?já tam zatím vařila pro malého mrkev květák a brambory a druhou dávku jsem mu dala rýži kuřeci maso a mrkev a byl spokojenej a dokoce mu to i chutná ale chtělo by to nejaké inspirace.-)
7. led 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my ho máme doma taky, ale zatím jsem v tom malý nic nedělala. Zajímalo by mě, jestli používáte bio kvalitu nebo dáváte miminkům normálně věci kupované v krámě?
8. led 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ja v parnim hrnci odvarila total celou stravu od prvnich prikrmu...nedam na nej dopustit....vse jsem tam nahazela, klidne i rovnou z mrazaku a pak to jen maly mixla...a i sobe jsem tam teda hoooodne varila...ted uz moc ne, ale obcas nejaky ten zeleninovy "blivajz" v tom maly udelam... :D
13. led 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,nam jsou, teda zatim, jen dva mesice,ale uz ted o nem take zacinam premyslet..jen nevim zda se vyplati jej koupit,zda mi nebude doma jen prekazet :grinning: Mozna bych se naucila i zdraveji varit :dizzy_face: Varim dobre,tvrdi ostatni,ani ja si nemyslim,ze spatne,ale taaaaaaaaaaak hrozne nezdrave :wink:
13. led 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já dneska v tom delala bramburky s cuketou pro kubika a supr je to fakt raz dva:slight_smile:na příkrmy uplne supr a myslím že když budem zkoušet tak se v tom naučím i jiné veci :grinning: :grinning:
13. led 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek