Parní mop, máte zkušenost?

sara84
21. zář 2016

Damy prosim mate nektera parni mop? Na jake podlahy pouzivate? Jste spokojene? Co vycisti a co uz ne? Je pak podlaha hodne mokra? A co chlupy od zvirat? Dekuji moc

caverina
21. zář 2016

@sara84 dostala jsem ho k vanocum...pouzila jsem ho trikrat...nejsem s nim spokojena...

zanetkamaresova
1. říj 2016

Máme, používáme, podlaha čistá a horká pára ničí všechny bacili😊 . Snadno se používá. Je lehoučký. Doporučuji. Koupil ho manžel nebavyloho šuflig podlahu sem tam klasickým mopem. Pozíváme na dlažbu a plovoucí podlahou.

sara84
autor
2. říj 2016

@zanetkamaresova a mate pak tu podlahu moc mokrou? A mate zviratka? Dekuji

zanetkamaresova
2. říj 2016

Zvířata nemáme. Podlaha mokrá je ale úplně stejně jak po vytření klasickým mopen.

zanetkamaresova
2. říj 2016

Máme značku Clatronic.

zanetkamaresova
2. říj 2016

Jinak podle mě nebudou chlupy moc zásadní. My před tím vysajeme vysavačem a pak teprve na mokro. Pokud se udělá někde chuchlinka tak ji pak nanetem na lopatku a vyhodime. Jinak na mopu jsou pratelné "hadříkové nástavce" a když je vypereš v aviváži při mopovani provoní celý byt😊 nemusíš používat žádné čističe na podlahy, desinfekce. Já už bych neměnila

sara84
autor
2. říj 2016

@zanetkamaresova diky moc. Tudiz mi vychazi, ze mame smejd. Po vytreni je potopa, tj na plovoucku, parkety nelze :(

zanetkamaresova
2. říj 2016

@sara84 u toho našeho jde nastavit intenzita páry.

verusa110
21. led 2021

Dobrý den. Vím, že je to již starší diskuze, ale rada bych přidala své zkušenosti... Mám mop h2o x5 a je vážně super... Pustily mi (během chvíle) i zaschlé mastné nečistoty, kterým jsem se dlouho "vyhýbala", protože bych se s tím dřela celý den... Mytí oken a zrcadel je také šup šup... Koberce prokoukly a matrace, na kterou se stala dítěti nehoda, byla po chvíli také pěkně čistá a voňavá.. Jen by nebyly na škodu třeba nějaké vůně nebo tak, aby to domácnost také provonělo...

anycie
5. lis 2021

@verusa110 a prosim jakou mate znacku?nebo hodte prosim odkaz diky😳

metallico_mondo
5. lis 2021

@verusa110 také mě zajímá

mahev
5. lis 2021

@metallico_mondo paní píše : h2o x5 🙂.

metallico_mondo
5. lis 2021

@mahev aj 🤦😅

darija06
Autor odpověď smazal
Zobraz
darija06
21. dub 2022

Zdravím, taky mě oslovil parní mop, konkrétně ty co mají na dokose.cz. Nemáte prosím tady s tím shopem zkušenost ?