Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

dupinka
2. pro 2008

no vidíš, Jaduš, ja som toho názoru už od začiatku....

Inak, včera bola sranda, keď som večer pri telke polihovala a brušku sa vlnilo podľa toho, kam sa bábätko skotúľalo. Ja viem, že je ešte skoro, ale také mini mimi je už cítiť, predovšetkým ako tvrdšie miestečko. Tak sme sa rehotali ako malí, keď sme to s manžom sledovali. 😀

jaduska
2. pro 2008

Dupi a to počkaj, čo bude o dva mesiace, to ešte len potom bude diskotéka 😀

dupinka
2. pro 2008

jooj, tak to veru bude show 😀

kikusa100
3. pro 2008

zdravim kocky..inak aj moja segra je tehu a tiez hovorila ze zazila uz taky "bursny tanec" hi hi...chcela si to natocit na kameru a maly vtedy ako na truc nic..ze to vlnenie normalne bolo vidno..ze to bola fakt sranda... 😉 no nic kocky som tu na skok musim sa ist ucit..mam v sobotu ustnu skusku a este nic neviem a este mi treba 50 otazok..sa ucit tak papa a drzte sa

jaduska
3. pro 2008

kikuša ja mám skúšku v sobotu - z matiky, ale som sa rozhodla, že si v piatok zopakujem vzorce a poučky a nejako to hádam skopem dokopy. Ešte sa trápim s filozofickou úvahou, máme ju napísať minimálne na tri strany, ja mám dve a pol a už mi došla fantázia...

zoya1
3. pro 2008

ahojte, ja mám 10.12. skúšku z biológie - fuj všetky sústavy človeka.
a do 12.12. mám odovzdať seminárku zo školského manažmentu. nepísali ste niektorá niečo také?
Inak my ideme v sobotu do kasární na mikuláša, deti sa neskutočne vytešujú. A Zoja v kuse hovorí básničku, aby do soboty nezabudla 🙂 . Všetci sa tu šúľame jak recituje: "Mik, mik, mikuláš, čo nám nesieš, čo nám dáš? Dobrým deťom HUGAČKU (žuvačku) 😀 😀 😀 , a zlým deťom paličku. Je neskutočne zlatá, ten mikuláš asi pukne od smiechu.

dupinka
3. pro 2008

Baby, držím vám na skúškach palce!!

Jaduška, ja som práve v sobotu vyhádzala 2/3 vecí, ktoré som ešte mala odkladané z VŠ, medzi iným aj filozofiu. Fuj, tá šla do zberu ako prvá 😝

Zoyka, potom nám napíš, ako dopadol Mikuláš, verím, že bude zábava...
Aj ja sa teším na Mikuláša, v meste bude pekný program. Vavka: nedôjdete??

jaduska
3. pro 2008

aj my sme poslali vojenskému mikulášovi korunky, ale asi dievky nepôjdu, lebo manžel je PN 😠 😠 😠

vavka33
3. pro 2008

Aj my drzime palceky vsetkym skuskovym osobkam 😀
Dupi,chceme ist na Mikulasa,ale neviem o ktorej to zacina.nevies?

kikusa100
3. pro 2008

ahojte..to sa robia v kasarnach taketo veci ako mikulas?no to som prekvapkana 🙂
no ja som mala biolu v provom rocnikku a teraz na kurze sa ucim anatomiu kostru a svaly a vsetko latinske nazvy ide ma porazit..
co sa tyka filozofie..no najradsej by osm na nu zabudla.. 🙂 mali sme prisneho profesora..
jadus..matiku mam celkom rada..my sme mali len statistiku a demografiu..v prvom druhom rocniku ale kedze mam humanitny odbor tak viac nemama..skoda... 🙂 ale s tou uvahou..aku mas temu?ja rada pisem mozno by som ti mohla helfnut..keby ma nieco napadlo.. 😝 pozdravujem vsetky kocky...
dupi jadus..uz neviem ci som vam pisala ze som si na prezlecenie vybrala nakoniec tie fialove saty..tie mi sadli a ta pani v salone si asi o mne myslela ze asi nie som normalna ale kaslem na to ... hlavne ze mam..tak pa zatial idem do knih
😒

dupinka
3. pro 2008

Vavka, zacina od 16 hod. sprievodom po pesej zone a nasledne o 16:30 na namesti... A urcite to stoji za to, aspon min. rok bol super.
Program Vianoce 2008 najdes na stranke mesta www.nitra.sk, klik na akcie dnes resp. nastav si na tyzden, v dolnej casti stranky je program. 😉

Kikus, tak nakoniec fajn! 😉

jaduska
3. pro 2008

kikuša, matiku mám tiež rada, teda tú zo ZŠ, stredoškolská ma už veľmi nebavila... 😝

úvahu som začala najprv písať na tému Filozofia a dejiny, ale potom som zistila, že to je na dlho, tak som začala písať na tému: Za všetko čo máme, vďačíme výchove. Ja som sloh mala voľakedy rada, vôbec mi nerobilo problém niečo napísať, ale teraz toho chcem dať do tej úvahy strašne veľa, stále ma niečo napadne, lebo výchova je nekonečná téma, ale neviem to skonsolidovať tak, aby to na seba nadväzovalo...mám to už napísané tri strany, ale dala som riadkovanie 1,5, keď dám menšie, tak toho bude asi málo 😒

tie druhé fialové šaty si neposielala

jaduska
4. pro 2008

Dupinka,

nemohla by si pozrieť túto tému:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

Viem, že nerobíš rodinné právo, ale možno budeš vedieť poradiť. Je mi tej babenky ľúto, vidno, že je zúfalá, tak ak budeš mať chvíľočku, tak si to prečítaj...ďakujem

dupinka
4. pro 2008

jaduska, pozrela som sa na to.... 😉

jaduska
4. pro 2008

dupinka, ďakujem, si zlatá...niektorí chlapi sú fakt svine (sorry za výraz, ale nedá mi)... 😠

dupinka
4. pro 2008

no, máš pravdu 😉

jaduska
4. pro 2008

Dupi, prosím ťa, ako sa píše čestné prehlásenie? Ty to budeš určite vedieť. Mali sme urobiť blok aktivít pre centrum voľného času a ja mám napísať čestné prehlásenie, že som ho vymyslela sama...

dupinka
5. pro 2008

Napíšeš nadpis "Čestné prehlásenie" a ďalej: meno, priezvisko týmto prehlasujem, že blok aktivít pre centrum voľného času som pripravila sama, (s pomocou odstupnej literatúry a informácií).
V.... dňa a podpis. Najprv tlačeným meno a priezvisko, k tomu podpis. 😉

Inak AHOJTE!

jaduska
5. pro 2008

dupinka, ďakujem, si zlatíčko 😉 😉 😉 😉

vavka33
5. pro 2008

Dupi,snad sa pojdeme pozriet na toho Mikulasa.Ak prehovorime tatika.

dupinka
5. pro 2008

No neviem, ci sa nam podari, lebo maju prist k nam na navstevu dve baby, s ktorymi si pisem v inom fore, poradit nejake pravne veci.

Normalne ma rozculuje spolusediaci kolega: on si flaka svoju robotu, ma spisy 3 mesiace po lehote, tak ma dnes sef poprosil, nech mu s nimi pomozem (samozrejme na ukor mojej prace). Tak som dnes uzavrela 2 spisy, kym kolega popijanim kavicky napisal 2 stranove rozhodnutie, kde som mu este aj vzor dala. No neporazilo by vas od jedu?! 😠 😠 😠

jaduska
5. pro 2008

dupinka - vraždila by som 😠

dupinka
5. pro 2008

Tak, mam uspesne za sebou trenazer, ani raz mi nebolo zle... V nedelu mam prvu jazdu, tak dufam, ze nebude prsat..

Vavka, urcite chodte, je to tam super! A bude aj ohnostroj v ramci divadielka... U mna sa este aj kolegovia tesia ako mali.
No nic, idem sa chystat, mame vianocny vecierok v praci, tak sa s drobcom pojdeme na chvilku ukazat 😉

jaduska
5. pro 2008

Dupi, gratulejšn, si šikulka 🙂 😉

dupinka
5. pro 2008

diky! 🙂

dupinka
6. pro 2008

ahojte!

hodila som do albumu foto - ako sme sa vychystali na vianočný večierok. Snáď sa nezľaknete... 😀

elinka27
6. pro 2008

dupi.kráááááásne bruško máš 😉

dupinka
6. pro 2008

dakujeeeeem 😉

vavka33
6. pro 2008

Krasneho Mikulasa vsetkym prajeme 😉
Dupi,pekne brusulko.dufam,ze dnes pojdete do mesta a uvidime sa.My sa chystame,tak uvidime dokedy bude lela spinkat.

dupinka
6. pro 2008

vavka, my sme nakoniec neboli. Boli u nas baby z jedneho fora, co si piseme, poradit nejake pravne veci, ale aj pokecat a tak.. Bolo fajne. Aj ked Mikulasa som chcela tentokrat zazit. No co uz, nabuduce aj s drobcekom 😉