• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

20. září 2013 
baby, co mam kupit manzelovi k vianociam? vybral si znackovy vreckovy nozik. Chcem este nejaku drobnost - prekvapko, ale nemam tusenia, ze co. Aj nad autovysavacom som uvazovala, ale to mi pride neosobne.... :confounded:
18. pro 2008 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som mojmu kupila Niveu-veci na holenie,tu najnovsiu a strihac vlasov philips,taky poriadny na adapter a vela funkcii ma.Lebo stale ho len striham dohola :grinning:
18. pro 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
strihac vlasov ma a holiaci som mu kupila minuly rok.... :confounded:
18. pro 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
och zoyi, to muselo byť riadne nepríjemné pre maličkú :confounded:

dupi - tá zavinovačka sa mi hroooooooozne páči, len to nie je veľmi neutrálna farba :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :slight_smile:
18. pro 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadus, to ako myslis, s tou neutralnou farbou??
Sak jasne, ze sme vojaci.... Ale ak myslis pohlavie, tak nechapem...
19. pro 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
noooo ja len že taká zelená sa mi ku dievčatku moc nehodí, ale to je iba môj subjektívny pocit :slight_smile:
19. pro 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj, hm... to som si nejako neuvedomila :confounded:
19. pro 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale inak je fakt veľmi pekná... :slight_smile:
19. pro 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, napadlo mi kupit muzovi auto vysavac.... myslite, ze je to dobry napad??
19. pro 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dupi,mojho by to urcite potesilo,lebo mame dve auta,dve deti a vecny neporiadok v autach :grinning:
A vy mate auto?spominala si,ze nemate,uz ste kupili?
19. pro 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavka, este v lete sme kupili Opel Zafiru. :wink:
19. pro 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavuš dve autá??? takže máte dokopy 4 deti, čoooooooo?
19. pro 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, Dupi - ten autovysávač vraj nie je bohviečo. Môj muž chodí naše autá vysávať na benzínku. Vraj ten vysávač je super silný - tak ja neviem, s tým autovysávačom som ja toho môjho nenadchla. Inak v mojom aute je po deťoch taký "bordel" že tam nepomôže ani benzínkový vysávač :grinning: :grinning: . Manžel tvrdí že ešte tak rok-dva a môžme moje autíčko rovno podpáliť :grinning: :grinning: :grinning: . Vraj menej škody :wink:
19. pro 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak to som potom zase bez napadu :confounded: Snad mi nieco napadne, ked pojdem okolo obchodov.
20. pro 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to mám s manželom toho roku vyriešené - nedostane nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: som rada, že som aspoň deťom niečo kúpila, toto budú asi najbiedniejšie Vianoce, vôbec som nevedela čo kúpiť, hračky už nemáme kam ukladať a oblečenie babám už tiež vypadáva zo skríň...školskú tašku kúpila Sandre moja mama, tak ja som dokúpila aspoň peračník a nejaké drobnosti...
20. pro 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak my si tento rok nedavame asi nic :slight_smile: lebo sme si kupili byt, robime si svadbu to su nase krasne a drahe darceky..hah :slight_smile:
a fakt je tazke vymyslat ze co kupit, lebo ked zijete s niekym denno denne skoro vsetko uz ma no prekvapkat s niecim je fakt problem.. nezavidim :slight_smile:
20. pro 2008 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaduska 5 deti,aj manzelika :grinning:
Ja som dnes tatkovi dokupila este jeden darcek,taku knihu s vystrihovackami modelov.strasne sa mu pacila,ked sme ju raz pozerali.bola aj dost draha,ale su tam vraj vsetky modely,co byvali volakedy v casopise zenit,co vychadzal,ked sme boli detmi.tak nech si zaspomina a hrajka sa a stavia a lepi. :dizzy_face:
21. pro 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vavka: kde si to kupila??? To moj muz zboznuje!!!
21. pro 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
V hyper tescu.
21. pro 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ejha, tak to sa pojdem kuknut.... A priblizna cena?? :wink:
21. pro 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tusim 72é.A vola sa to vystrihovacky,navrchu je velka raketa.
22. pro 2008 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaaj, tak to viem, ktora je... Vdaka! :wink:
22. pro 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
My s manželom si nič nekupujeme. Nakúpili sme dievčatám darčeky a to je všetko. Ozaj zajtra máme oslavu. Eliška má 2 roky, tak sa teším ako malé dieťa, ako bude reagovať na darčeky, a tortu už mám aj pred očami ako bude fúkať sviečky. :grinning:
Prajeme Vám krááááááásne Vianoce. :wink: :grinning: :dizzy_face:
22. pro 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sveva,aj my ti prajeme krasne Vianoce a malej Eliske vsetulinko najlepsie k 2 rockom :dizzy_face:
22. pro 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vianoce sú, keď sme spolu,
keď rodina sadá k stolu.
Mamka, ocko, detičky,
dedkovia aj babičky.
Vianoce sú od Ježiška
dal nám lásku do balíčka.
Bolo jej dosť. Dostal každý,
rozdelil ju raz a navždy.
Medzi ľudí, kvietočky,
zvieratká aj včeličky.
Kúsok lásky zo srdiečka,
ukry aj ty do balíčka.
Krasne Vianoce a štastny Novy rok praju bojovnici vavkovci
22. pro 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ako za oknom sneh stale nepada,
nech do Vasho srdiecka stastie sada.
Zabudnite na bolest a starosti
A prezite Vianoce a Novy rok v laske a radosti....

to Vam vsetkym praju Dupinkovci :wink:
22. pro 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svevi Elinke všetko NAJ, NAJ, NAJ k dvom rôčkom, nech je stále taký smejko a nech vám robí radosť.

Tiež vám všetulinkým všetkým prajeme nádherné Vianoce, plné pokoja, lásky a radosti.... :wink:
22. pro 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej Eliske VSETKO NAJ!!!! :slight_smile:
22. pro 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasny dnik, babulky! Ako bojujete? Na fronte v kuchyni?

My dnes pripravime zemiakovy salat majonezovy a dokoncim kremovy kolac. Ostatne menu az zajtra.
Ozaj, co varievate na stedry vecer? My mame oplatky s medom, cesnak, bobalky s makom - opekance, hubovu macanku (nie kyslu), hrachovu kasu, kapustnicu a nakoniec rybu so salatom. :wink:
23. pro 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cao... ja tento rok bojujem v detskej izbe :grinning: ... sme u nasich stale a maminka moja vypekaaa a vyvara, ale salat budem robit ja samozrejme... ako vzdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Uz ma asi 12 druhov fantastickych kolacov a vymysla ake by este upiekla :grinning: ... ale nebojte... zjedia sa ako nic! :grinning:
Dupi my mame kapustnicu, opekance s makom, oplatky s medikom a cesnakom, salat a k nemu kto co xce- klobasa pecena, sunka, ryba, rezen bravcovy aj kuraci a uz ani neviem co vsetko este... :confused: ja chalujem vzdy len salat s mäsiskom tak som isto na nieco pre mna nepodstatne zabudla :sweat_smile: . a ako sa citis tehulka? hm? :slight_smile:
23. pro 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek