• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

20. září 2013 
ešte som zabudla. MM bol dnes na tej preventívke a jediný prešiel z tých kolegov čo boli s nim.
8. led 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
svevi, tak to sa asi netesis....
8. led 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
už som sa s tým nejako zmierila. Bude to ťažké ale nič iné mi neostáva. Veď mám ešte rodičov, ktorý mi budú pomáhať a určite príde cez letné prázdniny dcéra mojej sesternice a od septembra Elča nastupy asi do škôlky.
8. led 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
náhodou som sem nakukla...
sveva, aj mne môj manžel dnes oznámil, že ho vybrali na misiu. V marci ide na rok na Cyprus... :frowning2:
8. led 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf, baby, nejako sa to s tymi misiami rozbehlo.... a pre nas nezostava nic ine, len si drzat palce. :confounded:
9. led 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dupinka, tvoj manžel je na misii, alebo len pôjde?
9. led 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
v decembri do Afganistanu.... :unamused:
9. led 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš ešte čas.... :slight_smile:
9. led 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a môjho na misiu nechcú :angry: a ja by si od neho tak rada oddýchla :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

nenela ty máš naozaj 16-ročnú dcéru???? :confused: Veď na tej fotke, čo máš v profile vyzeráš na 20 :wink: A pozerám, že tvoje Maximko je zhruba taký starý ako naša Lily
9. led 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nenela.... tak ty ako mlado vyzeras :confused: ... nemas 16 rocnu dceru... nenamotavaj! :grinning:
10. led 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes tu mame aj jednu nevestu, nie? ci o tyzden... v kazdom pripade... drzim palciska nech vsetko vyjde tak ako ma :wink:
10. led 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulia, dnes sa Kikusa vydava..... Tak nech to dopadne ako ma!!!! :wink:
10. led 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nenel,aj ja som pozerala,ze aka si mladica.ved tie tvoje deti ti mozu byt surodencami :grinning:
A kde ti pracuje manzel?predstav nam tvoju rodinku :wink:
A nasa nevesta je uz snad aj vydata.drzim palceky,nech svadba dopadne na 1 :sunglasses:
10. led 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte žienky :slight_smile: ...čo robíte?dúfam že tancujete,veď dnes tu máme svadbu :grinning: :grinning: :grinning:
...ahoj nenel :wink: ...ako to ty robíš :astonished: ...že si taká kočica :wink:
10. led 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nenel má asi veľmi dobrého manžela, preto tak dobre vyzerá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Tak Kikusa je už mladá pani :grinning: a určite sa zabáva o 106. :wink:
10. led 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,takkde ste všetky? Dnes je tu nejak ticho...Kikusa ešte asi dospáva :slight_smile: a vy ostatní sa asi všetci sánkujete a užívate si zubaté sem dostanem až vpiatok... :wink: Aj my sme boli, rýchlo sme navarili a šup na kopec...malá i s tatinom spia, tak mám chvíľu veget...manžel už ide zajtra do práce( na týždňovku) a berie i PC, takže sa sem dostanemaž v piatok,keď príde domov...tak vám všetkým želám príjemný a pohodový týždeň...
P.S. ktorej z vás chodia muži na týždňovky?
11. led 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

bambulka, my sme dnes dllllho spali, vonku zima ako v ruskom filme, ani sa nam nikde nechce ist.
Aj vcera sme sa len tak narychlo presli (po obchodoch) a skoncili sme v cokoladovni na horucej cokolade. Baby, ta bola dobraaaaaaa. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Teraz sa ucim autoskolu, bo od zajtra mam 2 tyzdne nepraskane jazdami a hned skusky. :rolling_eyes:
A od stredy opat do prace, po mesiaci, ani sa mi nechce, ale co uz. Zase doma by mi bolo dlho uz od teraz. A aj tak stale niekto nieco z prace otravuje...

Moj manzelik dochadza kazdy den cca 30 km, ale stale lepsie ako tyzdnovky.
11. led 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moj ide po mesiaci zas na tyzdnovku,ale asi sa vrati po veci,lebo nevedia kam pojdu.zatial pojde do Novak na poucenie a potom....to uvidime zajtra.Zas nekonecne dlhe tyzdne :angry:
Dupi a kde je cokoladovna?
11. led 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vavka, nekonečne dlhé týždne...viem, o čom hovoríš... :frowning2:
11. led 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambulkaj - môj chodieva na týždňovky...Pri jednom dieťati mi to nejako nevadilo, ale už mi to pomaly začína liezť na mozog...si neviem predstaviť, čo bude, keď budú 3... :confounded:
11. led 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vavka, cokoladovna je v Maxe, ta predajna s belgickymi a pod. cokoladami. Robia tam super horucu cokoladu s roznymi prichutami, horku, bielu aj mliecnu. Mnam :wink:

tie tyzdnovky vam nezavidim. Dufam, ze my takto nebudeme nuteni fungovat. viem o com to je, moj otec chodi 20 rokov prec, najprv tyzdnovky, potom cele mesiace....
11. led 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéj, Jaduš má novú fotku:slight_smile: No bolo obdobie, kedy mi to až tak nevadilo -kým sme nemali malú, bola som stále v práci a občas s priateľmi...potom ani keď malá bola menšia,ale teraz má 2 roky a 2 mesiace, teraz bol od 18.12. doma a keď sa jej nachvílu stratí po takom čase z očí, už je to 1OO krat za minutu otázka :Kde je tatiš? a plač na krajíčku...tak sa na neho namotala... :unamused: Potom,keď v piatok večer príde,chceme a musíme za víkend stihnuť toooolko vecí...a tak rýchlo to ujde, že si to uvedomím až vtedy, keď večer zase žehlím a balím...ale občas tomá aj drobné výhody,či nie, Jaduš?
Inak ja vás všetky, ktoré ste na viac detičiek sami, obdivujem...baby! Aj keď sama viem, že keď musíš, tak musíš... :slight_smile:
11. led 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. Tak môj manželík tiež chodil na týždňovky keď pracoval v Jelšave a keď prišiel do MI tak dochádza každý deň.
11. led 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: ...ako ste víkendovali?...my už tak školsky,blíži sa polrok tak majú dosť úloh a z Aj mali urobiť projekt o škole

...tie týždňovky vám nezávidím,my máme tatina doma a keď odíde na Lešť na 6 alebo aj viac týždňov mám čo robiť aby som to zvládla-škola a škôlka každé iným smerom a ešte byť o 7:00 v robote :unamused: ...dobiehala som s mokrým chrbtom
ale keď sme sa zabehli šlapalo to ako hodinky...a čo som sa najviac čudovala chalani poslúchali lepšie ako keď sme na nich dvaja :slight_smile: ...tatino mi normálne závidel :grinning:
11. led 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cawte aj moj mangel chodil na tyzdnovky, ale uz dochadza kazdy den 80km tam a potom 80km späat... ale sme spolu... a napodiv takto funguje vela chalanov zo ZV a dokonca aj z BB takto dochadzaju... aspon naplnia auta a je to lacnejsie :sweat_smile:
12. led 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauko!
Aj u nas je to s dochadzanim tak, ze sa zidu viaceri a idu na striedacku autami...

Prave som sa vratila z jazdy, vymrznuta, ale spokojna. Jasne, este mam co odjazdit a natrenovat, ale dnes mi to islo celkom dobre.(klop-klop) Instruktor ma o.i. vzal na prazdne velke parkovisko a tam sme skusali smyky. Juchuuu, to bola zabava.
12. led 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde je asa nevesta-teda uz mlada pani? :grinning:
12. led 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavka, mladá pani si ešte asi užíva svadobné dozvuky :grinning: :grinning: :grinning:

Manžel bol dnes na pohovor v Prešove, ide ešte ráno, tak uvidíme, ako to dopadne...

Bodka - ja som takto fofrovala, kým som chodila do roboty - ráno Sandru do škôlky, síce nie ďaleko, ale 10 minút v kuse kráčaš hore kopcom, potom utekať na autobus, tiež sa zo mňa občas lialo...Najhoršie je to cestovanie do práce - ak nestihneš bus v meste, tak o 5-10 minút ide ďalší, ale mne ďalší išiel o hodinu...
12. led 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaduska, ako sa citis?

My ideme zajtra na poradnu, tak snad vsetko dopadne ako ma..
12. led 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek