Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

sveva
8. led 2009

ešte som zabudla. MM bol dnes na tej preventívke a jediný prešiel z tých kolegov čo boli s nim.

dupinka
8. led 2009

svevi, tak to sa asi netesis....

sveva
8. led 2009

už som sa s tým nejako zmierila. Bude to ťažké ale nič iné mi neostáva. Veď mám ešte rodičov, ktorý mi budú pomáhať a určite príde cez letné prázdniny dcéra mojej sesternice a od septembra Elča nastupy asi do škôlky.

nenela
8. led 2009

náhodou som sem nakukla...
sveva, aj mne môj manžel dnes oznámil, že ho vybrali na misiu. V marci ide na rok na Cyprus... ☹

dupinka
9. led 2009

uf, baby, nejako sa to s tymi misiami rozbehlo.... a pre nas nezostava nic ine, len si drzat palce. 😖

nenela
9. led 2009

dupinka, tvoj manžel je na misii, alebo len pôjde?

dupinka
9. led 2009

v decembri do Afganistanu.... 😒

nenela
9. led 2009

tak to máš ešte čas.... 🙂

jaduska
9. led 2009

a môjho na misiu nechcú 😠 a ja by si od neho tak rada oddýchla 🤐 🤐 🤐 🤐

nenela ty máš naozaj 16-ročnú dcéru???? 😕 Veď na tej fotke, čo máš v profile vyzeráš na 20 😉 A pozerám, že tvoje Maximko je zhruba taký starý ako naša Lily

petullia
10. led 2009

nenela.... tak ty ako mlado vyzeras 😕 ... nemas 16 rocnu dceru... nenamotavaj! 😀

petullia
10. led 2009

Dnes tu mame aj jednu nevestu, nie? ci o tyzden... v kazdom pripade... drzim palciska nech vsetko vyjde tak ako ma 😉

dupinka
10. led 2009

Petulia, dnes sa Kikusa vydava..... Tak nech to dopadne ako ma!!!! 😉

vavka33
10. led 2009

Nenel,aj ja som pozerala,ze aka si mladica.ved tie tvoje deti ti mozu byt surodencami 😀
A kde ti pracuje manzel?predstav nam tvoju rodinku 😉
A nasa nevesta je uz snad aj vydata.drzim palceky,nech svadba dopadne na 1 😎

bodka13
10. led 2009

ahojte žienky 🙂 ...čo robíte?dúfam že tancujete,veď dnes tu máme svadbu 😀 😀 😀
...ahoj nenel 😉 ...ako to ty robíš 😲 ...že si taká kočica 😉

jaduska
10. led 2009

nenel má asi veľmi dobrého manžela, preto tak dobre vyzerá 😀 😀 😀 😀

sveva
10. led 2009

Ahojte. Tak Kikusa je už mladá pani 😀 a určite sa zabáva o 106. 😉

bambulkaj
11. led 2009

Ahojte,takkde ste všetky? Dnes je tu nejak ticho...Kikusa ešte asi dospáva 🙂 a vy ostatní sa asi všetci sánkujete a užívate si zubaté sem dostanem až vpiatok... 😉 Aj my sme boli, rýchlo sme navarili a šup na kopec...malá i s tatinom spia, tak mám chvíľu veget...manžel už ide zajtra do práce( na týždňovku) a berie i PC, takže sa sem dostanemaž v piatok,keď príde domov...tak vám všetkým želám príjemný a pohodový týždeň...
P.S. ktorej z vás chodia muži na týždňovky?

dupinka
11. led 2009

Ahojte!

bambulka, my sme dnes dllllho spali, vonku zima ako v ruskom filme, ani sa nam nikde nechce ist.
Aj vcera sme sa len tak narychlo presli (po obchodoch) a skoncili sme v cokoladovni na horucej cokolade. Baby, ta bola dobraaaaaaa. 😵 😵 😵
Teraz sa ucim autoskolu, bo od zajtra mam 2 tyzdne nepraskane jazdami a hned skusky. 🙄
A od stredy opat do prace, po mesiaci, ani sa mi nechce, ale co uz. Zase doma by mi bolo dlho uz od teraz. A aj tak stale niekto nieco z prace otravuje...

Moj manzelik dochadza kazdy den cca 30 km, ale stale lepsie ako tyzdnovky.

vavka33
11. led 2009

Moj ide po mesiaci zas na tyzdnovku,ale asi sa vrati po veci,lebo nevedia kam pojdu.zatial pojde do Novak na poucenie a potom....to uvidime zajtra.Zas nekonecne dlhe tyzdne 😠
Dupi a kde je cokoladovna?

bambulkaj
11. led 2009

Vavka, nekonečne dlhé týždne...viem, o čom hovoríš... ☹

jaduska
11. led 2009

Bambulkaj - môj chodieva na týždňovky...Pri jednom dieťati mi to nejako nevadilo, ale už mi to pomaly začína liezť na mozog...si neviem predstaviť, čo bude, keď budú 3... 😖

dupinka
11. led 2009

Vavka, cokoladovna je v Maxe, ta predajna s belgickymi a pod. cokoladami. Robia tam super horucu cokoladu s roznymi prichutami, horku, bielu aj mliecnu. Mnam 😉

tie tyzdnovky vam nezavidim. Dufam, ze my takto nebudeme nuteni fungovat. viem o com to je, moj otec chodi 20 rokov prec, najprv tyzdnovky, potom cele mesiace....

bambulkaj
11. led 2009

Jéj, Jaduš má novú fotku🙂 No bolo obdobie, kedy mi to až tak nevadilo -kým sme nemali malú, bola som stále v práci a občas s priateľmi...potom ani keď malá bola menšia,ale teraz má 2 roky a 2 mesiace, teraz bol od 18.12. doma a keď sa jej nachvílu stratí po takom čase z očí, už je to 1OO krat za minutu otázka :Kde je tatiš? a plač na krajíčku...tak sa na neho namotala... 😒 Potom,keď v piatok večer príde,chceme a musíme za víkend stihnuť toooolko vecí...a tak rýchlo to ujde, že si to uvedomím až vtedy, keď večer zase žehlím a balím...ale občas tomá aj drobné výhody,či nie, Jaduš?
Inak ja vás všetky, ktoré ste na viac detičiek sami, obdivujem...baby! Aj keď sama viem, že keď musíš, tak musíš... 🙂

sveva
11. led 2009

ahojte. Tak môj manželík tiež chodil na týždňovky keď pracoval v Jelšave a keď prišiel do MI tak dochádza každý deň.

bodka13
11. led 2009

ahojte 🙂 ...ako ste víkendovali?...my už tak školsky,blíži sa polrok tak majú dosť úloh a z Aj mali urobiť projekt o škole

...tie týždňovky vám nezávidím,my máme tatina doma a keď odíde na Lešť na 6 alebo aj viac týždňov mám čo robiť aby som to zvládla-škola a škôlka každé iným smerom a ešte byť o 7:00 v robote 😒 ...dobiehala som s mokrým chrbtom
ale keď sme sa zabehli šlapalo to ako hodinky...a čo som sa najviac čudovala chalani poslúchali lepšie ako keď sme na nich dvaja 🙂 ...tatino mi normálne závidel 😀

petullia
12. led 2009

Cawte aj moj mangel chodil na tyzdnovky, ale uz dochadza kazdy den 80km tam a potom 80km späat... ale sme spolu... a napodiv takto funguje vela chalanov zo ZV a dokonca aj z BB takto dochadzaju... aspon naplnia auta a je to lacnejsie 😅

dupinka
12. led 2009

Cauko!
Aj u nas je to s dochadzanim tak, ze sa zidu viaceri a idu na striedacku autami...

Prave som sa vratila z jazdy, vymrznuta, ale spokojna. Jasne, este mam co odjazdit a natrenovat, ale dnes mi to islo celkom dobre.(klop-klop) Instruktor ma o.i. vzal na prazdne velke parkovisko a tam sme skusali smyky. Juchuuu, to bola zabava.

vavka33
12. led 2009

A kde je asa nevesta-teda uz mlada pani? 😀

jaduska
12. led 2009

vavka, mladá pani si ešte asi užíva svadobné dozvuky 😀 😀 😀

Manžel bol dnes na pohovor v Prešove, ide ešte ráno, tak uvidíme, ako to dopadne...

Bodka - ja som takto fofrovala, kým som chodila do roboty - ráno Sandru do škôlky, síce nie ďaleko, ale 10 minút v kuse kráčaš hore kopcom, potom utekať na autobus, tiež sa zo mňa občas lialo...Najhoršie je to cestovanie do práce - ak nestihneš bus v meste, tak o 5-10 minút ide ďalší, ale mne ďalší išiel o hodinu...

dupinka
12. led 2009

Jaduska, ako sa citis?

My ideme zajtra na poradnu, tak snad vsetko dopadne ako ma..