• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

20. září 2013 
krasuliak, kua, postav sa do radu !!!! :grinning:
9. bře 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenna myslím že ne
9. bře 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak aka je tema nasej miestnosti? sak furt preberame daco ine :grinning:
9. bře 2009 ve 22:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy migranti, pakujte domov!!!
9. bře 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz idem :grinning:
9. bře 2009 ve 22:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuj tak nebola sranda...tak paaa

a fakt sorry .... blesq ty tu uz tiez nesuzuj.
9. bře 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
boze kocky..zasa som napisala nieco osobne..a zasa sa tu napachtili muzi..boze...to je hruza... bud to je smola alebo neviem ako to nazvat..
9. bře 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolko ludi cita a nepise..ja to nechapem..ved ja ledva stiham citat vas ...a nie to este ine temy..
hej chaaaaalaaaaaaaaaniiiiiiiiiii a to co ste sa tu ocitli ??? nechapem..??vyzera to ako uplne vytrhnute z kontextu co to tu pisete a riesite :wink: no ale aspon je sranda..tak ked sa chcete zapojit tak piste nieco normalne... aby sa dalo aj porozpravat..
a nie hluposti.. a tak...no mozno skocim kuknut aj ja do vasej temy co to tam pisete a tak...
9. bře 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tak a tak a tak..dobre sa opakujem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak minister..v akom utvare sluzis...pripominas mi manzelovych kolegov.. :grinning: niektorych aspon podla toho co mi rozprava niekedy... tak to sa fakt nasmejem hah..
9. bře 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ked my nemame vojakov kikusa...sa nevieme zapojit do temy....sak hybaj k nam ked chces, nam to nevadi, my tu vadime
9. bře 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie nevadite ..vadi tu trochu minister..lebo si robi nejake divne srandy..
9. bře 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale coby sme nemali vojakov kua!polovica mojej rodiny su vojaci a vojacky :grinning: :grinning:
9. bře 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidis... tak uz mame nieco spolocne...
9. bře 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeej, tak včera tu nakoniec bolo veselo a ja som tu nebola... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ahojte...slniečko sa zase schovalo

ako sa máte tehulky :slight_smile: ...jaduš ešte si 2v1 ? :sweat_smile:

...kolko nových vtipných členov máme :grinning:
10. bře 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bodka!

tak veru, slniečko sa hrá na schovávačku, ale aspoň nesneží :grinning: :grinning:
10. bře 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas svieti slnko..som rada..az radost robit a zit.. :grinning:
no vcera tu bolo veselo.... skoda ze ste tu neboli a nechali samu.. xi xi :grinning: :grinning:
10. bře 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
v inej téme som písala že bola u nás jedna pani robiť prezentáciu na veci z Tupperware...sú drahšie ale super,dobrí pomocníci a hlavne šetria čas (knedľa v mikrovlnke za 10min,koláč tak isto,cestoviny bez varenia na sporáku,...) a spomenula som si aj na tehulky sú tam totiž aj vecičky pre bábenká
dupi...poznáš tie veci?
vavka...ty máš od nich niečo?
a ostatné žienky tiež to poznáte?
10. bře 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som uz o tom nieco pocula...ty si si od nich nieco kupila bodka??
10. bře 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodka, mam od nich doma nejake veci... Fajne, len trochu drahe. Preto si treba premysliet, co vyuzijes.
Tie silikonove formy su dobra vec, prakticke a rychle. A na tych prezentaciach sa ukazuju rozne recepty a pripravu jedal v nich.
10. bře 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kupila,tak dúfam že budem spokojná...kupili sme takú misu v ktorej sa dajú variť cestoviny (iba ich zaleješ horúcou vodou a zatvoríš misu,po 10-12min sú hotové) a misa sa dá využiť na veeeľa spôsobov
ešte sme kupili klima box na ovocie a zeleninu/udrží ho čerstvé veľmi dlho=neuvädne/,super krájač /na cibuľu,orechy,čokoládu/,haluškár,...
10. bře 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm..... tak to hej. Tu misku na cestoviny som aj ja chcela. Nech sluzia k spokojnosti. Ak nieco, pribehnem si k tebe pozicat :grinning: :grinning:
10. bře 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej ja som tiez pocula o tych silikonovych formach..ze je to dobra vec...a tak..len ja som sa k nim zatial este nedporacovala... :wink: a dupi ty mas co doma od nic?dobre sa ti pecia v tych silikonkach..
a aj v tescome uz predavali nejake silikonove veci..myslite ze to moze byt dobre?aj od nich ?
10. bře 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.aj ja mam neake veci z tej fy.misku kysku,valček,podložku na pracu s cestom,rôtne mištičky,maxi-mixale poznam z toho veľa veci,mama ma toho hodne.je to dost drahe.ale dobre.
inač mame celkom pekny den.
10. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej vonku je pekne ale zima..
a ako sa pohybuju ceny tych veci??
10. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam akurat skladacie dozy na potraviny a naberacky. Chcela som aj tu silikonovu formu na kolace, ma ju segra a je velmi spokojna. Len pri poslednej prezentacii nebola v ponuke :unamused: Uz som si v rodine k najblizsim narodeninam zaziadala misku na cestoviny.
k tym silikonovym formam: treba si na nete precitat vysledky testov, kedze kazda znacka je o niecom inom a niektore vraj boli zdraviu skodlive. Ale z tej fy. zatial len dobre referencie.

Kikus, tie ceny su rozne, mozno najdes niekde na nete katalog. Skus dat do vyhladavaca.
10. bře 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja mam teraz hlavu inde dnes som si pripadala jak sfetovana nevyspata kukuc od veci cisto mimo neviem ci zajtra nahodou nezaspim do roboty :sweat_smile: kus ma preberie prva kava a nikotin a potom len posuvam hodiny dopredu taka som unavena to bude asi jarna unava :grinning:
na vlasy som si dala medeny sampon ze vyskusame no fuj bleee takze dam svoj osvedceny blond melir........a zabudla som sa objednat k maserke tak az na dalsi tyzden.....
kikus de si dala foto,ze radsej tak,z tych ... si nic nerob aj takych ludi musi zem nosit.
10. bře 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby...tak vysledky este nie su ..no chapete..??? :confounded: ze mam zavolat na tyzden v pondelok..tak nech sa da vypchat..ja neviem.to uz je druhy doktor v poradi..a uz ma to vobec nebavi...ja neviem co to robia ze su taki nemozni..ako im jeden hormon moze tak dlho trvat..ze on hovoril ze to chodi aj tyzden...no ja neveim :confounded: ide ma porazit...
ale aj tak je z toho velke prd podla mna...
11. bře 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kikusa blbost,ja som mala vysledky cca za 4hodky pri malej. :confused:
11. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek