• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

20. září 2013 
dupi nestraš :frowning2: ...čo ťa dáka chrípka obchádza?...Adamko sa už vrtí?poriadne to vylež a oddychuj :slight_smile:
8. dub 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute..ja som este online.. :grinning: pozdravujem vas vsetky... a drzte sa...jadus hlavne ty
a dupi uzdrav sa... :slight_smile:
caute vsettky..
8. dub 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ako sa máte? Aj ja som už pozerala či jadus niečo má. Mne sa s ňou snívalo, že porodila a mala chlapčeka. :sweat_smile:

Dupi, len to poriadne vylež.
8. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja poslušne hlásim, že som ešte doma....bola som dnes v poradni, tak sestrička sa smiala, že čo tam ešte robím....ak neporodím do pondelka, tak v utorok 14-teho mašírujem do nemocnice, aby som bola pod dohľadom....asi to bábo fakt dostanem až 16-teho na meniny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

svevi - nestraš s chlapcom, nemáme pre chalana žiadne meno :dizzy_face:
8. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaduska,tak si pekne uzi oblievacku a sup po dalsiu babulu :wink:
8. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaduska: na tvojom mieste by som zvazovala aj chlapcenske meno. Cert nikdy nespi..... :grinning: :grinning: Tak si snad uzijes velkonocne sviatky....

Uz mi je dnes lepsie, aj maly sa uz vrti, tak som spokojnejsia.. :wink:
8. dub 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neviete nič o Jaduske????? Horím nedočkavosťou a neustále tu kukám a kukám jak taká kukučka :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
už máme kinderko?
9. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej, roasha, to je zlateee :grinning:

Jaduska zatial nepodala denne hlasenie.... :wink:
9. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooj babky ešte furt ništ...ale druhý TP mám 11.4., tak mám ešte trošku čas.... :slight_smile:
9. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,konecne mam kus casu,tie vybavovacky ohladom papierov su strasneeeeee bleeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ze to je vraj len polovica toho co nas este caka a hlavne mna,lebo drahy uz na pondelok ide do Martina sice len na tri dni no ale 19.4 zase ide na dva tyzdne na Lest...potom je tyzden doma a potom zas az do konca maja...
kikus dakujem :wink:
jaduska ked sa babatku nechce tak to bude dievcatko aspon tak sa hovori u nas...
9. dub 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasny dnik! Prisla som vas len pozdravit a mrknut, ci Jaduska ma nieco noveho :wink:
10. dub 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja vám prajem krásny deň - ešte stále z domu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaduš, ty chceš dokedy doma strašiť? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dupi, ver mi, že by som to už najradšej mala všetko za sebou a bola doma už s drobátkom, no ale proti prírode nič nezmôžem....musím len čakať :wink:
10. dub 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadus - vydrž už len pár hodín. Ja ešte stále verím a verím, že to bude zajtra. A budeme každý rok piť spolu - ja a tvoje BABY :grinning:
10. dub 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZOYKA: VSETKO NAJ............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dub 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zoyi držím, držím.....len neviem, či nie až priveľmi....
A samozrejme tiež ti prajeme všetko len to NAJ, NAJ, NAJ k dnešným narodeninkám..... Ja som si bola pobehať po schodoch, upratala som za výťahom, asi 5x som bola pri kontajneri s odpadkami a zatiaľ nepomohlo....ale do polnoci ešte času dosť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadus: a najlepsia vyvolavacka je kvalitny sex!! :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.

Zoyi aj ja prajem všetko naj naj naj. :grinning: :grinning: :grinning:

Jadus dnes je zmena tlaku, búrka tak by sa to hádam mohlo pohnúť. :wink:
11. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.zoya-všetko najlepšie k narodkam :slight_smile: :slight_smile:
všetkym prajem prijemne prežitie velkonočnych sviatkov,ženam vela vody a chlapom vodky :wink:
jadus ked si vydržala do teraz,tak to vydrž nech si cez sviatky s rodinou. :wink:
11. dub 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
zoya všetko naj k narodkám :slight_smile:
jaduš... :slight_smile:tak ako?... počúvla si dupinku? :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dub 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
Všetkým Vám veľmi pekne ďakujem. Narodky som oslávila tak ako skoro každý rok s prachovkou a handrou v ruke. Neustále mojej mamke vyčítam, že to náročky ma porodila na Veľkú noc, takže na narodky nikdy nepijem len upratujem a upratujem :frowning2: . Ale zajtra si to snáď vynahradím :grinning: :grinning: :grinning: .
Jadus - tak čo?????
11. dub 2009 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zoya..vsetko najlepsie ti aj ja prajem...ja mam narodky 15.4, takze tiez blizko velkej noci. :grinning: a uz neupratuj a poriadne to oslav. :slight_smile:

jaduska, este nist??? :slight_smile:
12. dub 2009 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dupinka - tak túto alternatívu mi ani nespomínaj, sme skúsili pred 3 dňami, a potom som celú noc "umierala", lebo mi bolo zle a strašne mi tvrdlo brucho, no proste horor....

katka - tak pre istotu už aj tebe všetko naj k narodkám, ja mám 16-teho meniny, tak možno bábo chce byť darček :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. dub 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek