Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

bodka13
22. led 2010

dzio ☹

babule máte niektorá manžela v Martine?

dzio2
22. led 2010

ja bodka

vavka33
22. led 2010

marianka,LEjka ma pokazene zubky,tie predne horne,strasne nieco,pokazilo sa jej to behom par mesiacov a vsetky jej odhniju a polamu sa.Tak ten jeden uz mala uplne odlomeny a cierny.Nechapeme tomu,pritom si umyva zubky stale a od prvych zubkov ich cistime.zacali smechodit do TO kzubnej hygienicke,preto sa nebalazubara,je naucena.U hygienicky si cisti zubky a sedi v kresle,cize to poznala.A viem,ze coskoro pojdeme trhat dalsi,vidim to v tej je jpusinke.Ale radsej,ako prezit tyzden plakania od bolesti zubu.A neviem,ci to nejako noplyvnilo to,ze ochorela,lebo ona nebyva chora....mala to pod zubkom zapalene.Bodka a co ty zhanas Martincanov,hihi?ja tam manza-byvaleho,aj svagra akopu kamosov.potrebujes nieco?

jaduska
23. led 2010

Ahojte babule....
tak konečne už mám všetky skúšky za sebou, teda aspoň dúfam, že aj tú piatkovú poslednú som urobila, lebo výsledky ešte nemáme a bola blbá v tom, že niekto iný nám prednášal a niekto iný zostavoval test, takže tam boli otázky, ktoré sme my vôbec nepreberali, ani som sa ta neučila, ale niečo som načmárala. Ale neberiem to tragicky, prinajhoršom si ho pôjdem napísať ešte raz, už aspoň budem vedieť, načo sa zamerať 😀 😀 😀 😀
Moje baby tiež boli soplíkové, ale ku lekárke neidem, lebo tá by hneď šupla ATB, takže nie je čo riešiť.
Dzio - aj naša najmladšia brala ATB už ako 5-mesačná, tiež ma to štvalo, no ale mala chytené priedušky, bolo počuť ako jej tam píska, tak som nechcela riskovať domácu liečbu....

Svevi - tie posledné dni čakania sú asi najdlhšie, ale aj tak to dosť rýchlo zbehlo, veď len nedávno odchádzal 😉 Tak ho pozdravuj od nás....

sveva
24. led 2010

ahojte

Jadus ta ty si jaká šikovná 😉 😵 Jasné že pozdravím.

No moje dievčatá keď majú soplíky, tiež nejdem k dr. ale keď už je teplota, tak idem a keď to nie je nič vážne tak atb ani nedostaneme. Len nám povie čo im mám dať.

Držte nám zajtra palce, Eliška ide do škôlky tak som zvedavá. Ale bude to určite s plačom. No ju to dúfam, čo najskôr prejde a v utorok ak tatino bude stíhať, tak jej sľúbil, že pre ňu pôjde do škôlky. 😵 Dnes ideme k našim spať aby som s nimi nemusela ísť ráno pešo cez celé mesto do škôlky, keďže momentálne nemám auto. A škôlka je za bytovkou mojich rodičov, takže je to len na skok.

vavka33
24. led 2010

Svevi,my ideme do skolky o tyzden,tak napis,ako ste zvladli 1.den.My zajtra oslavujeme,Leuska je velka zena,bude mat o 9.05 tri rocky.A stale je to pre mna babtko.

dzio2
24. led 2010

JEDUS SIKOVNA SI ,vavka super kredo v pase 😀, sveva drzime palceky nech ta skolka dopadne dobre, ale neboj, aby si ty viac nepklakala ako dcerka , ked moja zuzu isla prvy krat tak som revala jak tava, 😀viem ze strasne dlho trvalo kym som si zvikla ze sa onu nemusim bat , zaciatky su vzdy tazke ale potom krasne spomienky 😉

jaduska
24. led 2010

Ďakujem babule....

Evi - základ je ráno nezdržiavať sa v šatni, prezliecť, šupnúť učiteľke a utekať preč...znie to síce surovo, ale je to najlepší postup, ono tie plače väčšinou za dverami triedy končia, ak sú tie učiteľky šikovné, tak vedia dieťatko zaujať....ako píše dzio, aj moja Sandra keď išla 1x do škôlky, tak som plakala ja a nie ona. Ešte že moji šéfovia boli predvídaví a dali mi na ten deň voľno, bo som ho celý doma preplakala 😀 😀 😀 😀

Vavka - Leuške všetko naj k narodeninkám....

vavka33
25. led 2010

Dakujeme Jaduska.
A to co pises,je pravda,aj ja som Vaneskyn 1.den prerevala a myslim,ze aj Lein tak dopadne.Uz dnes sa mi tisli slzy do oci,ked som jej gratulovala.Uz je taka velkaaaa.

dupinka
25. led 2010

Ahojte!

Leuske vsetko naj.. k narodeninam!! Uz je z nej velka krasna slecna 😵 😵

bodka13
25. led 2010

😵 😵 😵 Všetko najlepšie Leuške 😵 😵 😵 ..aby sa jej v škôlke páčilo 🙂

marianka8004
25. led 2010

vavka-leuške všetko najlepšie aj od nas .nas to čaka 10.2.ach ako rychlo to ubehlo,ked sa tak na nu pozriem,a si pomyslim,že toto moje dievčatko je už take velke,a že bude musieť do školky a bezo mna,mi je do plaču.ona sa tak lubi mojkať 😵

dzio2
26. led 2010

sveva no ako skolka? 😉

vavka33
26. led 2010

Dakujem za gratulacie 😉 Moja sa tiez lubi mojkat,ale len trosku,lebo je uz vejka-hihi

sveva
27. led 2010

vavka prajeme leuske všetko naj naj naj k narodeninám. 😉

Tak Eliška ide každý deň s plačom do škôlky, ale podľa mňa ma len skúša, lebo vie, že som doma. Inak za dverami už je po plači. Minule keď som pre ňu išla tak sa smiala a vystrájala no keď ma zbadala, tak sa rozplakala. Inak ja som neplakala ani raz, ja som dosť tvrdá a nedávam na sebe vedieť, že mi niečo je, alebo že ma niečo trápi.

Ozaj včera nám už prišiel tatino domov. 😀 😀 😀

dupinka
27. led 2010

Svevi: tešíííme sa s vami 😵 😵

dzio2
27. led 2010

svevi tak si to ako rodinka uzite , dupinka ako inac mas nieco nove? vavka kolko ma dcerka ze pises ze je velka 😨 moja zuzka ma 12 a mojka sa ako mimi 😉

dupinka
27. led 2010

Dzio: MM nakoniec nie je vo vybere. Na jednu stranu sa tesim, lebo budeme spolu, ale na strane druhej ma to netesi kvoli nemu, lebo tu fukciu na misii si zasluzil a niekto sa tam dostal spobom, akym sa tam dostal... 😖 skoda reci.

a inak, Vavkina Leuska ma 3 rocky 🙂

dzio2
27. led 2010

jaj to pise o leuske a ja ze ma neaku este starsiu 😉 dupinka 😠 ☹ 😕 🙂 no na jednej strane to je dobre koli tomu ze budete spolu ale zase kazda korunka by pomohla uplne ti rozumiem ocom to je ,MM ide na vyber tak uvidime

dupinka
27. led 2010

Dzio, MM dosiel domov a hadaj, co mi oznamil: Ide do vyberu. A on tam je na prvom mieste!!!

tak su moje pocity rozporuplne. Neviem, ci niekto velmi chce, aby isiel..... 😒

vavka33
27. led 2010

Dzio,mam aj starsiu,9 rocnu Vanesu
Dupi a na aky vyber ide?

dzio2
27. led 2010

vavka krasne meno vaneska 🙂 dupinka no poviem ti dobre stresi 😒 ja som uplne vedla z tych 9m

dupinka
27. led 2010

vavka: misia Bosna

jaduska
27. led 2010

Svevi, tak u vás je už asi kopec radosti.....

Dupi - bude tak, ako má byť....je to určitý posun v kariére a myslím, že TM si to zaslúži.... 🙂

vavka33
28. led 2010

JAj DUpi,no urcite to bude pre neho dobra skusenost,ina vec je rodina bez tatka,ale cas rychlo leti...

dupinka
28. led 2010

baby, neriesim to. Co ma vyjst, tak vyjde.
Najprv prisiel s tym, ze ide, potom nejde a teraz zase, ze ide. No uvidime. V armade je len to iste, co sa udialo...

dzio2
28. led 2010

presne tak dupinka uvidime co bude 😉

sveva
28. led 2010

Dupi aj mm tiež raz išiel, raz nešiel a nakoniec išiel. 😉 Pochvaľoval si Bosnu, bol doma na dovolenku a strašne rýchlo nám to zbehlo. 😉

bodka13
28. led 2010

🙂 ahojte ....u nás stále sneží 😅

aj my budeme bez tatina... od pondelku ide do Martina 😒 ...hádam nám to rýchlo ubehne 😉

dzio2
28. led 2010

bodka neboj zbehne to raz dva 😉 budeme ta povzbudzovat a kde bude prespavat tvoj M?v tej novej ubytovni?