• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

20. září 2013 
bodka - len akurát, že v NR vraj majú akurát ten útvar (či čo) rušiť, kam mu ponúkali miesto :grinning:

mima - asi budete musieť niečo riešiť, letisko sa má vraj rušiť.... :unamused: Dnes ideme do PO, tak zakývame TM :grinning:
10. bře 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
čože?...a na ktorý útvar mu ponúkli? aj môj muž je tu v NR,tak môžeme zistiť..ak chceš napíš,možeš aj IP
lebo tu sú dvoje kasárne - pod Zoborom a Krškany
10. bře 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodka - dík odkážem :grinning: dúfam, že mu aspoň meno môjho muža trochu pomohlo :grinning:

mali by sme sa dohodnúť a ísť na PR spoločne :grinning: však aj my potrebujeme rehabku :grinning: ja s troma deťmi určite :sweat_smile:
10. bře 2010 ve 13:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

Bodka, maju sa rusit Krskany, resp. presuvat inam, kvoli R1-tke, najprv sa vravelo o vajnoroch v BA a teraz, ze do Topolcian. No a na Zobore sa protivzdusaci budu redukovat, to sa vie uz davno.

Baby, sak ked sa nebude dat vybavit pre M PR-ka, tak chodte riadne na dovolenku, aj to sa oplati, treba oddychnut.

My ideme do Zrubov od 31.5. do 6.6.2010, tak mozno sa s niekym z vas stretneme.
10. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
s nami, s nami :grinning: konečne si vystískam nejakého chlapa :grinning: myslím tým Adamka :wink:

na dovolenku ideme 12.6. k moru, tak vojenskú necháme na inokedy :dizzy_face:
10. bře 2010 ve 14:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, beriem :slight_smile:
10. bře 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dupi a nevieš kedy sa majú pod Zoborom redukovať?...či to sa o tom len hovorí?
..ozaj ako je možné že mm nedostal PR???
10. bře 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni - a kam idete nakoniec k moru? si nasla taky hotel, kde vas ubytuju spolu s detmi v jednej izbe?
my nakoniec asi tiež pojdeme vsetci k moru - od 3.7. - chorvatsko

jadu - že sa letisko bude rusit - to vieme už davno - len datum sa meni - už boli aktualne asi 4 datumy - nam hori november 2010, vtedy MM konci vysluha na hodnosti - preto intenzivne rozmyslasa nad civilom
10. bře 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mima - zakynthos, otvárajú nový hotel v máji, tak nás ubytujú v jednej izbe, asi im treba nahnať zákazníkov
http://www.eleon-grand-resort.gr/

môjmu mužovi tiež končí výsluha na hodnosti a zatiaľ jediný ponúknutý major je v blave :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 15:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no baby ake ste dnes aktivne :wink: :grinning: super , zdravim vas
10. bře 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ...určite pomohlo :wink: keď ho dali pozdravovať :sweat_smile:
-pekný hotelík :slight_smile:
10. bře 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodka: o redukovani viac neviem.. a co sa tyka PR-ky, tak tie su velmi ziadane. Lebo nikto nechce platit za dovolenku, ked moze mat PR-ku a doplati "len"za zvysok rodiny.
Aj ked podla mojho nazoru to nie je taka vysoka polozka, ze by sa nedala zaplatit dalsia osoba, MM, pri vydavkoch na celu rodinu.
10. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.

Tak my sme znova chorá, teda všetky tri. Dnes ráno som sa zobudila s hroznou bolesťou hlavy a bolí ma aj hrdlo, či dutiny či čo to tam je. No úžas.

Inak aj mm ide na Pr-ku a na týždeň sa k nemu pridáme aj my. Dúfam, že si oddýchnem, ale je to ešte ďaleko. A chystáme sa aj k moru. :dizzy_face:
11. bře 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

Svevi, tak skore uzdravenie. A kam by ste na dovolenku mali ist k moru? A PRku ma TM kedy a kde?
11. bře 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
My na PR nemôžeme ísť, keďže sme doma dve školáčky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A do tých hôr ideme v júli. Sandra by aj chcela ísť niekde k vode, ale mne sa viac páči aktívna dovolenka, ležanie pri vode ma nebaví a s Olíviou by sa aj tak nedalo. A na túru sa ísť dá, strčím ju do krosien a idemeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaduska, vy mate krosna? Nam by sa veru na tie Zruby tiez zisli. Musime nieco pospekulovat.
11. bře 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dupi máme....veď sa spoj s Vavkou, ona mi raz núkala, že nám požičia, ale nakoniec sme kúpili v Prešove v Detskom svete....
11. bře 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaduška, díky za typ :wink:
11. bře 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooj, moje pismenka:grinning:
11. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,zase nam pekne nasnezilo...uz som z toho pocasia aj na nervy aj ma raz skriabe v hrdle potom dobre potom zase... :angry:
11. bře 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte žienky
Ja len na skok pozdraviť Vás všetky :grinning:
kavaapalma ip :wink:
11. bře 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt nemáte teraz niektorá polovičku na lešti?A chcela by som sa ešte opýtať na rehabku v Piešťanoch?Nemáte skúsenosť MM má možnosť lebo v Tatrách sme už boli tak uvidíme
11. bře 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dupi tak chceli by sme ísť do Bulharska (ideme kompletná rodina z mojej strany) a na PR-ku ideme v novembri a sú to tie niekoľko krát spomínané Zruby :grinning:
11. bře 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svevi v Zruboch je super A v novembri už možno budete mať aj sniežik
11. bře 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aj tu nasnežilo, ako keby januára bol....asi sa pôjdeme sánkovať.... :grinning:
12. bře 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

aj v NR je sneh, ale taky mokry :frowning2: Svevi, my sme boli na Zruboch zaciatkom decembra a krasne nam nasnezilo. V prve dni bolo sychravo, ale uz napr. na Popradskom plese kopa snehu. Tak mozno aj vam sa potom ujde, ved teraz sa vracia obdobie dlhych zim.
12. bře 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.všetkych vas zdravim,pozeram,že riešite dovolenky,my ani tento rok nepojdeme nikam :frowning2: ,kedže my skončila materska,som bez prijmu a začinam s tym podnikanim,a kto vie,ako to bude :confounded:
ale verim tomu,že raz aj my sa raz dostaneme niekde na neaku dovolenku :sunglasses:
a spominali ste PO,aj my sme tam chvilu byvyli,ked tam MM služil.PO je moja srdcovka.krasne časy.
Aj tu je kopec snehu.ideme vonku,a vyplatiť šeky :angry:
12. bře 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
marianka - keď sa ti rozbehne podnikanie, tak si to vynahradíte :wink:
12. bře 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaduska-tak to dufam :wink:
12. bře 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bojovníčky ako bojujete?
15. bře 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek