• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

20. září 2013 
Dupi....úžasná fotka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. dub 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem za privitanie,nemam vela casu sem chodit,prave som znovu nastupila po materskej do prace,tak mi chvilu potrva,kym si usporiadam cas :wink:
26. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dalea a vitaj.Pozeram,ze mas dceru Leu,ma tri roky,to presne ako moja.Kedy sa ti narodila?Moja 25.1.
Dupi,pekna fotocka
26. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moja 14.3.,neskor nahodim fotecky,ak sa mi podari najst si cas,uz bezim do prace :grinning:
26. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kto ste, kde ste??
28. dub 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlasim,ze som tu
28. dub 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vavka: ako malá? Už jej je lepšie?
28. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lejka je uplne vpohode,ani neviem,ze mame kiahne,mala ich 29,tie prve mala velke a ma nanich uz chrasticky a tie dalsie su len take bodky a tiez pomaly schnu.Ani raz sa nestazovala,ze ju to svrbi,ani zvysenky nemala,proste super.Ked to porovnam s Vanes ked malakiahne,tak toto je pohodicka.dnes je 6 den amy mame pomaly po kiahnach.niekedy trvaju aj 3 tyzdne.Ale jamyslim,ze jeto tym,ze ju nenatieram ziadnym pudrom,ale svedskymi bylinami,3 krat denne.je to ovela lepsie.odporucam naozaj vsetkym.plus podavat fenistil kvapky.A kazdy vecer ju umyjem len vo vode s troskou hypermanganu.Nie ako vravia,ze ziadne kupanie,sprchovanie,ved to je hlupost.ta pokozka potrebuje ocistit a zvlast ked ich natieraju pudrom.A 1 den som ju okupala vo vode so sodou bicarbonou.Sommoc rada,ze to ma taky priebeh.A ma vdaka kiahnam novy uces,hihi.Ale dobre,ze som ju ocvakala,lebo aj v hlavke ma par kuskov.A mala aj na jazycku a na to cucka panthenol tab.
28. dub 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A naša SAndra ešte stále nemala kiahne.... :confused:
28. dub 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.

Jadus - ani ja som ešte nemala kiahne :sweat_smile: čakám s dvojičkami, lebo ani pri Verči som to nechytilia :confused: ona mala tiež taký light priebeh.

ocko ide zajtra do košíc na vyšetrenia a odbery, ale ževraj mu dajú vedieť až 12.5. či ide alebo nie :angry:
28. dub 2010 v 19:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj, Vavka, tak to je super! :wink:

Lenka: fuuuha, pekne dlho sa ešte načakáte. :confounded:
28. dub 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dalea,vsetko najlepsie tvojej Lejke k meninkam a veeeeela zdravicka :dizzy_face:
29. dub 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všetko najlepšie Lejkám k meninám!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dub 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za tu moju dakujeeeeeem. :wink:
29. dub 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuuj ešte stíham - Leuškám všetko naj k meninám.....

Leni - môj bývalý šéf chytil kiahne keď mal asi 35 rokov :grinning:
29. dub 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaduska moc dakujeme. :wink:
30. dub 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja sa dodatočne pripájam ku gratulantom

Lueškám všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. dub 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dodatočne prajem Leuškám všetko naj k meninám. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. dub 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujemeeeeeeeeeeeeeee.
30. dub 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

ako víkendujete? my sme boli v Topoľčiankach, bol deň otvorených dverí + ochutnávka vín. Super bolo. :dizzy_face:
2. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute manzelky vojaku. Vubec jsem netusila, ze portal modrykonik existuje. Jen abych vam to ozivila, jsem majorka, manzel byl taky vojakem a mame ted 4 letou dceru. Hodnost mam vyssi nez manzel a tak je doma o zazitky postarano :slight_smile:. Debata tady se mi libi, tak sem sem tam juknu.
2. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dupi - malý si to asi užil, že? Zlatunký je fotkách.....

Reny - wou, majorka??? Jukni sem kľudne aj častejšie, nielen sem-tam :grinning:
3. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadusko -casu je malo. Ale urcite se podivam. Resime vsechny podobne problemy. Ja kdyz potrebuji poradit co s chlapem, tak se ptam Davida na zeptejsemuze.cz . Ale to asi znas taky :slight_smile: . Jen ted to mam trochu naopak. Manzel uz neni vojak a ja jeste ano.
3. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

Reny: vitaj!

Jaduška, díky :wink: Užili sme si krásny dnik plný slnka a pohody, fakt sa oplatilo ísť, koníky boli super a Adamkovi sa tam veľmi páčilo.
3. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ako sa mate ?moc vas zdravim, citam vas poctivo , unas nic nove vsetko postarom , deti som mala teraz chore, ale uz je to lepsie , domacnost zvladam ale uz mi toska drbe , ale zvladnem ked musim , ne , dupinka uz si zmierena, ze manzel ide prec?
3. kvě 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dzio. Iste to bude, az ked tam prevezme funkciu... Ale jasne, ze hej. :unamused:
3. kvě 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no čaute.

my to už máme z 95% na 50% chlap , ktorý sa pred psychologom vyjadril že má celú misiu v paži a namiesto ktorého mal ísť môj chlap , zrazu misiu nemá v paži a chce ísť :grinning: takže teraz asi čakajú že kto chce ísť viac :sweat_smile:

pozitívum celej veci je že budúci týždeň bude ocinko na výcviku v mt , takže doma :grinning:

inak víkend sme mali narodeninový, muž v piatok a Veronika v sobotu:
3. kvě 2010 v 15:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka - oslávencom dodatočne všetko len to naj, naj, naj.... :grinning:
máš nádherné dievčatá, dvojičky sú zlatulinké a Veronika je krásna kočka - po maminke :grinning:
3. kvě 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Taky sem,tak uplně nepatřím,manžel voják není,ale já ano.Seznámili jsme se na vojně.
Reny,tak to máš vysokou hodnost.
Já jsem jen pprap,mám za sebou 6.zahraničních misi a nikdy jsem nezáviděla rodině,která tady na mě čekala.Je to mnohem horší,než být mimo republiku.
Mejte se hezky. :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.

Jaduska - ďakujeme :wink:

baby ja mám také nervy, tak dnes ráno mu zase povedali že ide :stuck_out_tongue_closed_eyes: zajtra mu povedia že nejde a tak stále dookola, kým neodletia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2010 v 07:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek