Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

dupinka
11. kvě 2010

Dzio, pokiaľ viem, tak streda a štvrtok....

dupinka
11. kvě 2010

fuuuha, tak to bude prúúúúúser, tí vojaci. Zase urobili "vizitku" slovenskej armáde 😖

vavka33
11. kvě 2010

Adamkovi prajeme krasne 1.narodeniny a do dalsich rockov zelame veeeeeeeeeeeeeeela zdravicka a nech Vam robi len radost.CMUK

dupinka
11. kvě 2010

vavka, dakujeme!

bodka13
11. kvě 2010

😵 😵 😵 Adamkovi všetko najlepšie k 1. rôčiku 😵 😵 😵 veľa zdravíčka,šťastíčka a detskej radosti 😵 😵 😵

kikusa100
12. kvě 2010

caute kocky..poslusne hlasim prichod...opat na stranku..mam uz doma netttt... 😀 😝 😅 konecne

jaduska
12. kvě 2010

kikusa supeeeeeeeeeeeer 😀

kikusa100
12. kvě 2010

boze ked kukam ze adamko ma uz rok..juj jak ten cas leti.. 😕

dupinka
12. kvě 2010

Ahojte!

Ahoj Kikuš 😀

jaduska
12. kvě 2010

Dupi....chcela som ťa spýtať, ešte kojíš Adamka?

vavka33
12. kvě 2010

Dupi,ten nosic je takyto,len jezeleno-modry.Nemozem ti ho odfotit,lebo je zabaleny pod schodiskom v takej komore a pred nou stoji moj novy mraziaci box,musime ho premiestnit,len tatko bol od vcera rana do dnesneho vecera v praci,tak sme to netihli a az zajtra ho premiestnime,tak som nasla nejaku fotku na nete-len ako pisem jamam zeleno-modry.

jaduska
12. kvě 2010

A nám Olívia z toho nosiča vyskakuje 😀 😀 😀 ale Barborku som v ňom veľa nosila

vavka33
12. kvě 2010

Ja som nosila obidve,najma Vanes na Orave po kopcoch 😉 A z tohto nevyskoci,da sa tam poriadne zapnut-ani sa nehne 😀

jaduska
12. kvě 2010

Ja som v tom mala Olíviu zatiaľ iba doma, ona sa zaprela nôžkami o boky a dvíhala sa 😀 Ale jasné, že keby sme išli na túru, ak ju tam pripevním... 🙂

dupinka
12. kvě 2010

Vavka, zavolala by som ti a dohodli by sme sa...... 😉

jaduska
12. kvě 2010

Boduš všetko naj k narodkááááám.... 😀

dzio2
13. kvě 2010

jej, aj ja zelam vsetko naj 😉

dupinka
13. kvě 2010

Bodke prajem všetko naj...... k dnešným narodeninám!!! 😵 😵 😵

vavka33
13. kvě 2010

Bodka,prajem Ti vsetko najlepsie k narodeninkam. 😵

bodka13
13. kvě 2010

babulky ďakujem za blahoželania 😵 😵 😵

dupinka
14. kvě 2010

Tak, a je to isté, ocko na misiu ide.

lenkamt
14. kvě 2010

ahojte.

Bodka - dodatočne všetko naj 🙂

Dupi a podľa čoho to viete? lebo môj muž podpísal v stredu nejaký personálny rozkaz, a ten dotyčný za koho má ísť sa nebol ani vyzbrojiť 😖 takže už to máme asi na 99,5% 😝
a rozlúčka je v piešťanoch na leteckých dňoch 😝 😝 😝 tak super, všetci to vždy mávajú v martine, len ja sa budem trepať s troma deťmi do piešťan 😝 mám nervyyyyyyyyyyyyy 😠

mima595
14. kvě 2010

ooo Leni, ked sa to kasle, tak riadne.... ☹ ☹
keby aspon tie letecke dni byvali ako v Blave, tak by ste trosku popozerali, ale takto.... 😠

dupinka
14. kvě 2010

Leni, tak "super" 😖

Včera a dnes mali MM personálny pohovor, dnes im to oznámili... A čo sa týka rozlúčky, to závisí od veliteľstva. Naši budú v Hlohovci, ak sa nič nezmení, čo mne osobne vyhovuje.

dzio2
14. kvě 2010

tak aj MM ide budu bacovat spolu s dupin M dupinka takze pokecame spolu na rozlucke ,.......ale dupi este sa moze stat ze neprejdu zdrav preh

dupinka
14. kvě 2010

ano, to je mozne, ale ak je zdravy a nemal ziadny vazny uraz, tak ide. 😉 Tesim sa, ze sa spozname osobne 😀 😀

jaduska
14. kvě 2010

jaaaj baby moje, nezávidím vám....hlavne tým viacdetným ☹

bodka13
14. kvě 2010

Leni ďakujem 😵 😵 😵

babule fakt vám nie je čo závidieť ☹ ale všetko zvládnete 😉 🙂

lucinka4
15. kvě 2010

ahojte,som tu dlhsie nebola ale pozeram,ze nie som jedina,co ide na rozlucku do Piestan 😖

jaduska
15. kvě 2010

luci - tak aj ty budeš slamená vdova? 😕