Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa
jaduska
19. únor 2008
Dupinka a prečo bývate v Nitre, keď mužíček je v Hlohovci? Ja som myslela, že aj on tam slúži.

A vitaj elinka v klube 😉
monlara
19. únor 2008
ahoj - som tu prvy krat... chcem sa opytat ci niektora z vas ma priatela/manzela v Kandahare?
vavka33
19. únor 2008
Jadi,poslala si tie detvaky k nam? 😃
jaduska
19. únor 2008
Monlara ja mám muža našťastie doma, ale je vo výbere na Golany.

Vavka - nechceli mi San na pošte zobrať, že atypické balíky neposielajú, tak neviem ako to poriešim. Malú zatiaľ neposielam, lebo ešte kojím 😃 :-N x-)
vavka33
19. únor 2008
😃 😃 😃 tak to dako poriesime. 😃
jaduska
19. únor 2008
žeby so ju vlakom poslala??? 😃
dupinka
19. únor 2008
lebo ja tu pracujem a je lepsie dochadzat jemu ako mne.., krajske mesto, aj keby ho prevelili, tak z Nitry je vsade blizko,...

jaduska: autobusom do batozinoveho. ked sa dohodnes so soferom, za dvacku zoberie 😃 😃
vavka33
19. únor 2008
Jaj baby,keby sme boli vsetky blizko seba,bolo by mi v tejto pustine veselsie 😉
dupinka
19. únor 2008
vavka, ved nie sme daleko 🙂
jaduska
19. únor 2008
No ja by som sa hneď presťahovala vaším smerom, by som mala bližšie k ségre do Novej Bane. Už hučím do manžela, nech si skúsi miesto v Nitre, alebo Leviciach vybaviť, ale vravel, že ho nepustia, lebo je teraz jediný mierič vo "firme" 😃
elinka27
19. únor 2008
my byvame v Seredi a muz dochadza do Hlohovca, su tu lacnejsie byty
jaduska
19. únor 2008
jeee eli, v Seredi mám príbuzných - tetu, sesterku a bratranca 😉
elinka27
19. únor 2008
no ja tu teda moc ludi nepoznam, ale uz som si tu nasla par kamosiek,takze sa to da
jaduska
19. únor 2008
elinka a pôvodne si odkiaľ? a kde si ty slúžila? 😉
vavka33
19. únor 2008
Jadus,podte seeeeeeem.Aj Martin chce ist do LV,ale nechcu ho pustit,ze je jediny odborny u nich v skupine 😉
elinka27
19. únor 2008
ja som povodne z Trnavy a sluzila som predtym v Bratislave,ale uz je to asi 3 roky co som v civile, bo som dostala rozum 😃
vavka33
19. únor 2008
Elinka 😃
elinka27
19. únor 2008
no vavka,ale sak co sa rehnis, sak je to pravda, obaja nemozeme byt gumenny, niekto z rodiny musi byt aj normalny 😉
jaduska
19. únor 2008
no vavka, trebalo sa nám za takých odborníkov vydať? sme sa mohli sťahovať kade-tade po Slovensku a tak musíme len na jednom mieste trčať 😃 😃 😃

Elinka mám dve spolužiačky, čo sú profi vojačky aj manželov majú vojakov, tak až také hrozné to byť nemôže x-) x-) x-)
vavka33
20. únor 2008
Jaduska,aj odbornici musia byt 😃
sveva
20. únor 2008
Ahojte baby, môžem sa k vám pridať?
vavka33
20. únor 2008
Jasneeeeeeeeee 😉 Kto je u vas vojak? 😃
jaduska
20. únor 2008
Veď hej vavka musia, čo už, dáko prežijeme,nie? 😃

Ahoj sveva, pozerám, že si z blízkeho okolia - vo Vranove mám svokrovcov 😉
petullia
20. únor 2008
Cawte baby.
Aj moj mangel je vojak... sluzi v Leviciach. Ale xcel by sa dostat do ZV, alebo aspon nieco blizsie Sliac, Lest... len sa dako nedari :-| Tak zatial dochadza, ked sa da.
Mate tu niektora mangela v LV? Alebo tam nebodaj pracujete? V Hlohovci robi kamarat 🙂
sveva
20. únor 2008
vavka môj manžel je profik. 😉 Ale rozkazuje mu malá. 😃
vavka33
20. únor 2008
Sveva,ved tak som si to aj myslela.
Ahoj Petulia.Moj manzel robil v LV,teraz robi v TO,ale chce sa tam vratit.Teraz je na Lesti
petullia
20. únor 2008
Na lesti? Aj tam poznam par ludi. 😉 Pana kapitana voj. policie a masera. Dobre nie? 😃
Juj moj mangel by zase xcel ist na Lest, nech urobia vymennu 😉 ..kus za kus 😃
petullia
20. únor 2008
aha, dlhy kabel, teraz je na Lesti, takze tam nepracuje stale... :-N ...sorry... som nejaka roztrzita dnes.
jaduska
20. únor 2008
No pozerám, že sa nám nejako rozrastá ten náš klub 😃 😃 😃

Ale dupinka nám niekam zmizla 🙂
petullia
20. únor 2008
Rozrasta a mozno sa rozrastie aj o clenov armady, resp. clenky... uvidime, ci ma budu xciet :-N

Začni psát odpověď...

Odešli