• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

20. září 2013 
Ale nie cvicit... panecku!!!! :confused: Len si to tam odsediet, ked uz som si ten predmet navolila... to by mi ani cvicitelka nedovolila :wink: ... To my tehulky tam len tak kvasime a za to zinkasujem kredity... parada, ze? :sunglasses:
A dakujem vam, ste zlate... adminovi som uz pisala a nic neporadila emjee :frowning2: .... zatial! :wink:
12. bře 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noooo Petu supeeeeeeeeeeeeeer, aj my gratulujeme :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
To máš aerobik ako predmet v škole??? :confused: :astonished:
12. bře 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby,nasla som tuto temu, ze muz je vojak,ako zvladate domacnost?? Este stale sa tu o tom aj kecia??? MOj manzel je tiez vojak...
12. bře 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lubina, kecá sa tu stále, ale už o všetkom možnom, nielen o tom, ako zvládame domácnosť :grinning: :dizzy_face: :grinning:

Tak vitaj v klube :dizzy_face:
12. bře 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dik rada si pokeciam aj o vsetko m moznom :wink:
12. bře 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lubina a tvoj manžel je Slovák v cudzineckej légii alebo cudzinec? a kde žijete, ak to nie je tajomstvo? :dizzy_face:
12. bře 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lubina, vitam medzi "rovnako postihnutymi" chichi :grinning: :grinning:
12. bře 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak tu je dnes večer nejak veselo :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zoya a kedy tu nebolo veselo??? :grinning: :dizzy_face: :grinning:
12. bře 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nova clenka Lubina.
Trosku sa nam predstav,aj rodinku a najma vojaka-hihi :grinning:
Ahoj armada :wink:
13. bře 2008 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
caoooo!
tak uz mi jeden z adminov pomaha, ta uz sa nebudeme snazit :grinning:
ahoj Lubina :wink:
13. bře 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petu, snažiť sa už nemusíš, bo už sa "zadarilo" ... :wink:

Vavka - už iba 2 dni :grinning: :dizzy_face: :grinning:
13. bře 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute babule,tak sa mi podarilo uspat chlapciatko a som tu, mam taku pol hodku kym sa zobudi :grinning: sme boli aj vonku na prechadzke ma pekne prefukalo.

pozeram,ze ste sa pekne rozkecali :wink: normalne nestiham.
13. bře 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snazit v pase som myslela :grinning: ... ale este stale sa vraj hej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... uz nech to zmeni, bo mne to nejde, nechapacky preco... :unamused:
13. bře 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
petu a keby si skusila len zmenit emailovu adresu ked ti to vyhadzuje,ze je zla?
13. bře 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nerobíš niečo zle? ja si profil mením v pohode, nikdy mi to nerobí šarapatu. Ale je pravda, že zo snž na tt som to ešte nemenila. A pravdepodobne už ani nebudem :grinning:
13. bře 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skusila som, ani to nezabralo a tretiu sa mi zakladat nexce. myslim, ze mi 2 stacia :grinning: ... nikdy mi to predtym neblblo a teraz ked tam konecne xcem pridat nieco zmysluplne, tak mi robi toto... :angry:
Inak aj u vas je tak krasne ako u nas?
13. bře 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vzdy menim veci tak ako teraz... ja som celkom technicky typ obcas, preto ma to vytaca, ked mi nieco nejde :unamused:
13. bře 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
petu ako myslis krasne?tu sice svieti slnko ale fuka vetrisko, som pekne vymrzla ked som bola doobeda s malym vonku
13. bře 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to slnko som myslela :grinning: ... ja som bola vonku len s havom nasim, ale to bolo velmi rano, ked je este zima a teraz kukam len tak cez okno a zda sa mi, ze je vonku fantasticne, ale fuka aj tu :unamused: Tak sa teda lepsie obleciem ked pojdem s havom zase a potom do school... a tak sa mi nexce! :confounded:
13. bře 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no lebo ja som si dala dnes len taku kratku bundicku aby som ritku ukazala :grinning: ,ale som sa otocila domov prezliect, to slnko ma oklamalo.
13. bře 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj u nás krásne svieti slnko a fučíííííííííííííííííííííííííííí, hádam do druhej prestane, aby nás neodúklo po ceste zo škôlky.
13. bře 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ideme dnes na kontrolu k ortopedovi, tak som zvedava co nam povie :unamused:
13. bře 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute. Petu gratulujeme, Lubina vítame v klube. Žienky čo máte nového? Jadus - ako sa máte tam na ďalekom východe? Dupi - nejak málo píšeš. Vavka už len 2 dni príde tatooooooooooooo. Elinka - neboj všetko dobre dopadne - malý je predsa vojačisko no nie?
13. bře 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zoya len ja uz teraz neviem co s nim maly mi uz zacal pytat jest po 2,5 hodinach a uz aj v noci sa budi kazde 2,5hodiny, a predtym v noci spal aspon 7 hodin v kuse.Zasa sa mu zvysit mlieko bojim,lebo grckava obcas.Asi budem musiet zavolat doktorke, mohli by sme uz tusim aj prikrmy,ale zasa je este maly na to.
13. bře 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
UZ len 24 hodin a bude doma tatko :grinning: :dizzy_face:
Drzim palceky na ortopedii,neboj,vsetko bue dobre.
Mne sla prave vaneska recitovat na Hviezd.Kubin,tak sa tesila....
13. bře 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mam dnes chlapa doma, isiel darovat krv ako spravny vojak a za to ma narok na 1 den volna a samozrejme maly spi dlhsie ako jeho obvyklych 30min.To mi robi naschval,lebo ked som s nim doma sama tak ma poprehana a ked je doma tata aby trochu pomohol, tak nema s cim, bo maly je zrazu dobrucky.A potom mi to muz neveri,ze co je to za male certisko :grinning:
13. bře 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli,to aj nasa Lea,ked je doma tato,tak rano vyspava aj do 7 hod a cez den je ako anjelik a ked doma nie je uz o siestej sme komplet zobudene a cez den spi malo.No ale dnes doobedu spala skoro dve hodiny,musim ju pochvalit :wink:
JA som chcela ist darovat krv v utorok,ale svokra strazila malu svagrininu,tak nemal kto byt s Leou,tak pojdem inokedy.Len som to chcela cim skor,lebo sa chcem dat tetovat-ako darcek k sobotn.narodkam
13. bře 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja by som nesla darovat krv ani keby co bolo, ja ked vidim krv je mi hned zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli,ja nie,ja som opacna :grinning: moj sen -byt gynekolog-porodnik,alebo chirurg ma vytrenoval v takych veciach :grinning:
13. bře 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek