Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

drobec.z
20. čer 2008

babenky, Romanko mal dnes teploty 39,6 dufam,ze to su tiez len zuby, ☹
dupi, tak to je super, ze mas takeho skveleho lekara, ale mas pravdu najprv treba poskusat a hlavne klud, lebo ked je stres,tak to nie je dobre 😉

lavina80
20. čer 2008

Ahojte babenky ani som sa nestihla poďakovať za prijatie do klubu skoro osamelých manželiek 😉 ,tak to napravím a ďakujem. Našej malej vyšli obidva zúbky už v 4 mesiacoch a ani sme nevedeli ako tak sme radi ,že to nebol hororovy scenár.

elinka27
20. čer 2008

jadus, veru bola som u nasich som si tam oddychla,ale dnes prvy den doma mal maly ruju tak som totalne vystavena 😀
drobec nechcem strasit,ale moja dokina tvrdi,ze horucky zo zubov su mytus a vzdy je za tym ina pricina,ktak neviem

jaduska
20. čer 2008

elinka, to aby si náhodou nezlenivela, tak ťa chcel popreháňať. A keď mám pravdu povedať, moje baby ani jedna nemali teploty, keď im zuby išli. Sandre povyliezali ani neviem kedy a ako, malá bola nervózna a všetko hrýzla, ale teploty nikdy nemali. Ale hádam to Romanko len z toho tepla má a nebude to nič vážne.

elinka27
21. čer 2008

jadus pozeram,ze za chvilu budete mat doma oslavenkynu 😉 my mame tento vikend v Seredi jarmok, tak sa vyvencim konecne 😀 😝

jaduska
21. čer 2008

no veru, 24. má manžel meniny a 25. Lily prvé narodeniny. Manžel mal mať dovolenku, ale mu to zrušili, tak oslavovať budeme neviem kedy. A nemám ešte ani poriadny darček pre ňu, ale hádam jej to zatiaľ ešte bude jedno, kedy oslavuje 😀

drobec.z
21. čer 2008

praveze on ma vzdy teploty ked mu vyjde zub, tak preto si vsetci myslia, ze to je zo zubov, zubok vyjde a teplota zmizne a pri kazdom sa to takto opakuje. ☹ lenze takeho vysoke este nemal, inac ja som mala strasne problemy so zubami, ked vychadzali,tak to ma mozno po mne 😉
jadus, tak mate dvojitu oslavu 😉

vavka33
21. čer 2008

Ahojte,sme doma,konecne.
Jadi,moj drahy ma v pondelok narodky-30te 😵
co tu nove?nevladzem citat,ale niekedy zajtra si precitam 😉

jaduska
21. čer 2008

drobec my to máme zariadené tak, že staršia má narodeniny 4 dni po mne a mladšia má narodeniny deň po manžových meninách 😀

vavka vitaj doma, už som ťa spomínala kam si zmizla... A kebyže bývate bližšie, tak máme tri dni po sebe čo oslavovať 😀 😝 😀

drobec.z
21. čer 2008

vavka, ahoj, ako ste sa mali? uz mas darcek pre mangelika, moj ma 30 na rok, ale neviem co kupim, porad 😉

jaduska
22. čer 2008

bré ránko ako nedeľujete??? 😀

elinka27
22. čer 2008

bre ranko, tak my nedeluje typicky,ja varim a muz isiel von s malym 😀

jaduska
22. čer 2008

nám sa to dnes bez tatina nejako vlečie, keby som aspoň auto mala, že vezmem baby niekam na výlet, takto len na balkóne strašíme 😒

dupinka
22. čer 2008

ahojte!

jadus, mas pravdu, bez auta sa nikam velmi neda, lebo trepat sa autobusmi,...

Odchadzam na sluzobku, tak sa tu mavajte!!

drobec.z
22. čer 2008

ahojj, tak u nas je dnes strasne horuco, maly konecne po hodinke trapenia zaspal, po obede nas pride kuk kamoska s malou,tak mame o zabavu postarane 😉
musim sa vam s niecim pochvalit, s mangelickom sme zvazovali a dospeli sme k zaveru, ze Romanko by mal mat surodenca, tak drzte palceky, ideme snazilkovat, hoci cast tehotenstva by som prezivala sama bez mangelicka, to sa mu moc nepaci, ale posledne mesiace si bude uz aj on uzivat, ak vsetko dobre pojde 😉 😉 😉

jaduska
22. čer 2008

wau, drobec, tak jasné, že držíme pršteky, čaká vás príjemná robotka 🤐

moje baby už vyčľapkané, dala som im bazén na balkón. Sandra išla von a ja s Lily pôjdeme až okolo piatej, lebo sa nedá ani dýchať vonku.

Dupi príjemnú služobku 😉

elinka27
22. čer 2008

drobec tak drzim paste,sup sup do prace 😀 😀 inak mna uz na druhe nikdo veru neprehovori, mam uz odrodene 😉

jaduska
22. čer 2008

elinka, to som aj ja hovorila...hehe a nakoniec ma prehovorila Sandra. Ja ani nie tak kvôli pôrodu, lebo ten prvý bol v pohodke, ale kvôli bývaniu, ale to už iná kapitola 🤐

drobec.z
22. čer 2008

elinka, nikdy nehovor nikdy, to vravis teraz, ked je Jakubko este maly, ale ako bude rast, tak ti to urcite zacne chybat 😉
ja som mala strasny porod, maly sa skoro udusil, ale jedno dieta je pre strach a jedine kvoli comu som vahala, je praca a stahovanie, ale uz sme to zrusili, lebo to je na vedlajsej kolaji 😉

zoya1
22. čer 2008

čaute všetci!!!!!!!!!!!!!!!! Ako sa mávate? Nejak nestíham chodiť na net.
Vítam novú členku - Lavína VÍTAME ŤA!!!!. Nepovedala si nám nič o manželovi, (akú má hodnosť, funkciu atď). Vieš ja to tak zisťujem, lebo nikdy nevieš kto sa ti môže zísť 😀 😀 😀 . Ale nie, to len pre zaujímavosť.
Tk žienky ako letujete? My sme dnes spojazdnili bazén u starkých, tak sme sa vykúpali aj opálili - také čokoládky sú z nás. Najlepšia bola Zoja pri večernom kúpaní keď zistila, že má svetlú riťku a tmavú pokožku. Kričala umy ma umy ma ešte som spinavá.

jaduska
23. čer 2008

no zoyi, že si sa aj ukázala 😀 My letujeme na balkóne, dnes idem s babami do Prešova, lebo zajtra mám tie prijímačky, tak držkajte palce

malá zoyka je teda podarená, si ju nevedela poriadne umyť??? 😲

drobec.z
23. čer 2008

no zoyi, tak to len ju hodit rovno do pracky, ked chcela byt cista 😀 😀 😀
ako sa dnes mate? u nas strasny hic, neviem, co bude v lete ☹ 😎
jadus, drzime palceky 😉

elinka27
23. čer 2008

drobec, tak ja by som ti o porode a okolnostiach za akych sa maly narodil mohla rozpravat,ale nechcem strasit prvorodicky 😉 a preto som sa rozhodla,ze toto uz zazit nikdy nechcem a porodom sa to vlastne len zacalo, kedze maly je predcasny,ale nastastie je ok. To si radsej adoptujem.

vavka33
23. čer 2008

Ja som este neprivitala novu clenku,takze vitaj lavina.mas nadhernu dcerenku. 😵

elinka27
24. čer 2008

maly ma zasa teploty, presne tak isto ako pred mesiacom.Nic mu nieje,aspon navonok nevidno,ze by ho nieco bolelo, pochybujem,ze z horucav by mohol mat teplotu 39C 😒 Hrdlo som skusala,aj usi ale nereaguje nejak citlivo,tak fakt neviem z coho to ma.A po zuboch ani chyru ani slychu

jaduska
24. čer 2008

Ahojte ženy,
tak sme už doma, pohovor na výšku celkom v pohode, aspoň z mojej strany, dúfam, že aj zo strany prijímacej komisie, hehe 😀 Budem vedieť cca o dva týždne

Elinka, dúfam, že to nie je nič vážne a malý bude OK, držíme pršteky, nech ťa nestresuje 😉

drobec.z
24. čer 2008

elinka, mozno to budu zubky, my mame hocikedy aj skor teploty a zubok nam nakoniec vyjde az o mesiac, ale dufam,ze to nie je nic vazen 😉
jadus, tak teraz uz len silno drzkat palcuky, nech ti to vyjde 😉 a na aku vysku si sa hlasila? 😲
ja som bola dnes na stretnuti mamiciek z TN,co mame babatka a bolo naozaj super 🙂

jaduska
24. čer 2008

drobec na predškolskú a elementárnu pedagogiku na Pedagogickej fakulte v Prešove. Takže ak to výjde, mohla by som učiť v škôlke, školskom klube alebo centre voľného času. Ale vraj je to dosť náročné štúdium, tak neviem... 😒

elinka27
24. čer 2008

tak sme boli na pohotovosti,lebo mu teplota stupla.Je to nakoniec to hrdlo, uz druhy krat ma anginu 😒 naposledy ju mal presne pred mesiacom.Mna boli hrdlo pravidelne a on to chudacik odomna vzdy asi chyti 😖

jadus, kamoska tu skolu prave dokoncila 😝 nakonci vyzerala ako vyzmykany citron 😀

jaduska
24. čer 2008

elinka, na boľavé hrdlo je dobrá zmrzlina - bez srandy. Ale lieč ňou seba, nie malého 😉

A čo sa týka tej školy, stretla som na prijímačkach kámošku a tá vravela, že dve jej známe skončili až na psychiatrii, čo toho mali toľko...ax jaj, bude to asi fuška