• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

20. září 2013 
ved to je hlavne ze je zdravy, mohli sme dopadnut ovela horsie vzhladom k tomu ze je predcasny.

neviete mi niektora poradit ako sa vola ten stan co je taky akoby polobluk a babo pod nim spi, nosi sa to na kupalisko, uz som skusala dat do vyhladavaca vselico ale nenaslo to(clona, slnecna clona, stanove tienidlo a pod.)
2. srp 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
elinka plážová mušľa sa to volá...
2. srp 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ak si niečo takéto myslela: http://www.sportaktiv.sk/eshop/maxi/402.jpg
2. srp 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano to som myslela super!

ale rozmyslam ze ci sa mi to opati kupit ked ten nas krpec spi len v kociku, pod tym spat nebude a ked ho dam na deku tak stvornozkuje kade-tade a pod tym ho neudrzim :grinning:
2. srp 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ségra to mala teraz v Bulharsku na dovči a veľmi si to pochvaľovala, malá jej tam spala, ale ona má už pomaly 2 roky, takže asi aj preto. Ja si myslím ,že keď chodievate často k vode, tak to využiješ, ak nie tento rok, tak na budúci a môžeš si tam aj ty hlavu schovať, ak je slnko príliš horúce...
2. srp 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved, sice to nieje az taka polozka,ale asi to kupim az na rok, nakolko teraz by sme to nejak nevyuzili az tak k vode casto nechodime,aj ked ja by som chcela,ale s takymto malym prckom je to este ostara,ale tiez myslim,ze ked bude vacsi bude to lepsie.
2. srp 2008 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babenky...ako bojujete? Náš tato včera večer odišiel, príde asi až o 2 týždne, keď ten kurz konečne skončí. A potom sa hádam aj niekam k vode vyberieme, len aby počasie vyšlo... :slight_smile:
4. srp 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

my sme vcera planovali ist do Galandie - akvaparku, ale zakecali sme sa na navsteve, tak z toho nebolo nic :confounded: Ale nevadi, ved od piatku mame DOVOLENKU! Juj, sa tesiiim :grinning: :grinning: :sunglasses:
4. srp 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my sme kúpili fit loptu včera a budeme hopsať :slight_smile: malému sa to páči a ja budem formovať postavu
5. srp 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli naša fitlopta už leží sfúknutá v skrini :grinning: Dokonca mám aj 5 DVD - cvičíme na fit lopte, ale dáko nám tu stále zavadzala, len sme ju prekladali hore-dole, občas sme si so Sandrou zahopsali, ale väčšinou ležala nevyužitá... :dizzy_face:
5. srp 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas nebude,ja ju planujem aktivne vyuzivat tak ako ostatne cvicebne pomocky co zapadaju prachom,tato bude vynimka :grinning:
5. srp 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
xi, to som si aj ja myslela, ale keby som mohla vyhodiť jedno kreslo, tak by som ju mala namiesto neho. Môj šéf mal takto v byte fitlopty namiesto stoličiek. Mal obrovské problémy s chrbticou, hrozila mu operácia a keď začal cvičiť, tak sa z toho nejako dostal a na fitloptu nedá dopustiť...
5. srp 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cawte babusky... dnes som bola 4D sone a povedala nam p. doktorka, ze cakame chlapceka... ta bude maly Juliusko :dizzy_face:
6. srp 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
petu supeeeeeeeeeeeeeeeer....bude malý vojačik :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej hej... maly odstrelovac :grinning:
6. srp 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejej, Petulia, gratulujem!

a mne drzte palce...

Ideme na Siravu a do Zrubov, tak sa zrejme nedostanem k PC,.. Majte sa krasne!!
7. srp 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dupi, už si to asi neprečítaš, ale príjemnú dovču prajeme :wink: :wink: :wink:
7. srp 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak my sme uz naspat z chorvatska, bolo vyborne, pocasicko skvele, malicky bol ako zivel vo vode, len ho trebalo z nej tahat. Bolo vyborne, len mangelicek tam chybal. Ahoj
8. srp 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj drobec, vitaj späť, voľajako rýchlo to zbehlo....Nezabudni nejaké fotečky dať, nech vám trošku pozávidíme :wink:
8. srp 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
drobec ani nevieš ako rada by som aj rada išla k moru,ale snáď budúci rok pôjdeme, tento rok som sa s ním ešte bála ísť.Ale zato cestu na Šíravu zvládol celkom dobre, a to sme išli skoro 8 hodín :unamused: tuším k tomu moru by to bolo bližšie :grinning:
8. srp 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, my sme sli 12 hodin a mali sme same pauzy, tam je vyhoda,ze su tam same dialnice, inac strasne vela mladych rodin s takymi detickami ako romanko a dokonca aj takymi novorodencami tam boli, vela moznosti, nadherna priroda, krasne more ale velmi teplo, ale to sa da zvyknut, my asi o rok zase do chorvatska, pacilo sa mi viacej ako v bulharsku :wink: Foto dolozim, nech sa inspirujete :wink:
8. srp 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žienky tak to vyzerá že na budúci týždeň idem na operáciu - vraj mi musia vybrať žlčník, mám neskutočné koliky už 5 deň, papám len sucháre a pijem minerálku - ale veľmi to na mne zatiaľ nevidno :grinning: :grinning: . Tej operácie sa bojím jak čert kríža, ale už mám tých bolestí plné zuby, tak som sa rozhodla že to risknem. Hádam sa z tej narkózy aj preberiem :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
8. srp 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zoyi, tak teda držim palčeky, nech ti to vyjde, aspon ta to prestane boliet :frowning2:
vložila som fotočky, tak sa inšpirujte :wink:
8. srp 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babulky.
zoy,drzim palec,nech to mas co najkor za sebou. :frowning2: narkozy sa neboj,aspon si po kolikach poriadne schrupnes.teraz to uz robia laparkou,tak sa to aj pekne rychlo zahoji. :wink: :sweat_smile:
drobec,pekne fotky,hned by som sla.... :dizzy_face: :sunglasses: skoda ze je takto skaredo,nemozme ist ani k vode. :unamused:
8. srp 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zoyi, nebojoooooooo to zvládneš, držíme palčeky....

drobec krásne fotečky - záááááááávidíme :wink: :wink: :wink: ako bolo na padáku? si odvážna :dizzy_face:
8. srp 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zoy neboj,budes v poriadku,nebude to moc boliet. :wink: drzim ti palceky :dizzy_face:
8. srp 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavka,a ty si kde bola?som ta tu davno nevidela. :sunglasses:
8. srp 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadus, padak v pohodke, to bolo zase taky predskokan, v oktobri sa chystam skakat na padaku opat po dvoch rokov tak to bola taka predpriprava, ale dobry pocit, ja to zboznujem, ked som tam hore a som sa aj riadne skludnila, vybila si energiu a konecne ten pocit slobody tam hore, to mi nevie nic vynahradit, len skok padakom :wink: takze odporucam vsetkym :wink:
8. srp 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
drobec ty si paragán?
8. srp 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Roi,som tu stale,len nepisem-iba IPcky.Musim si zvyknut na to-a to sa tazko zvyka,ze moje prispevky si citaju ludia,ktorych do toho co pisem nic nie je.Ale to nejdem vysvetlovat,inokedy.
Ale sledujem vas tu :grinning:
8. srp 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek