Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

elinka27
2. srp 2008

ved to je hlavne ze je zdravy, mohli sme dopadnut ovela horsie vzhladom k tomu ze je predcasny.

neviete mi niektora poradit ako sa vola ten stan co je taky akoby polobluk a babo pod nim spi, nosi sa to na kupalisko, uz som skusala dat do vyhladavaca vselico ale nenaslo to(clona, slnecna clona, stanove tienidlo a pod.)

jaduska
2. srp 2008

elinka plážová mušľa sa to volá...

jaduska
2. srp 2008

Teda ak si niečo takéto myslela: http://www.sportaktiv.sk/eshop/maxi/402.jpg

elinka27
2. srp 2008

ano to som myslela super!

ale rozmyslam ze ci sa mi to opati kupit ked ten nas krpec spi len v kociku, pod tym spat nebude a ked ho dam na deku tak stvornozkuje kade-tade a pod tym ho neudrzim 😀

jaduska
2. srp 2008

Ségra to mala teraz v Bulharsku na dovči a veľmi si to pochvaľovala, malá jej tam spala, ale ona má už pomaly 2 roky, takže asi aj preto. Ja si myslím ,že keď chodievate často k vode, tak to využiješ, ak nie tento rok, tak na budúci a môžeš si tam aj ty hlavu schovať, ak je slnko príliš horúce...

elinka27
2. srp 2008

no ved, sice to nieje az taka polozka,ale asi to kupim az na rok, nakolko teraz by sme to nejak nevyuzili az tak k vode casto nechodime,aj ked ja by som chcela,ale s takymto malym prckom je to este ostara,ale tiez myslim,ze ked bude vacsi bude to lepsie.

jaduska
4. srp 2008

Ahojte babenky...ako bojujete? Náš tato včera večer odišiel, príde asi až o 2 týždne, keď ten kurz konečne skončí. A potom sa hádam aj niekam k vode vyberieme, len aby počasie vyšlo... 🙂

dupinka
4. srp 2008

Ahojte!

my sme vcera planovali ist do Galandie - akvaparku, ale zakecali sme sa na navsteve, tak z toho nebolo nic 😖 Ale nevadi, ved od piatku mame DOVOLENKU! Juj, sa tesiiim 😀 😀 😎

elinka27
5. srp 2008

tak my sme kúpili fit loptu včera a budeme hopsať 🙂 malému sa to páči a ja budem formovať postavu

jaduska
5. srp 2008

Eli naša fitlopta už leží sfúknutá v skrini 😀 Dokonca mám aj 5 DVD - cvičíme na fit lopte, ale dáko nám tu stále zavadzala, len sme ju prekladali hore-dole, občas sme si so Sandrou zahopsali, ale väčšinou ležala nevyužitá... 😵

elinka27
5. srp 2008

u nas nebude,ja ju planujem aktivne vyuzivat tak ako ostatne cvicebne pomocky co zapadaju prachom,tato bude vynimka 😀

jaduska
5. srp 2008

xi, to som si aj ja myslela, ale keby som mohla vyhodiť jedno kreslo, tak by som ju mala namiesto neho. Môj šéf mal takto v byte fitlopty namiesto stoličiek. Mal obrovské problémy s chrbticou, hrozila mu operácia a keď začal cvičiť, tak sa z toho nejako dostal a na fitloptu nedá dopustiť...

petullia
6. srp 2008

Cawte babusky... dnes som bola 4D sone a povedala nam p. doktorka, ze cakame chlapceka... ta bude maly Juliusko 😵

jaduska
6. srp 2008

petu supeeeeeeeeeeeeeeeer....bude malý vojačik 😀 😀 😀

petullia
6. srp 2008

hej hej... maly odstrelovac 😀

dupinka
7. srp 2008

jejej, Petulia, gratulujem!

a mne drzte palce...

Ideme na Siravu a do Zrubov, tak sa zrejme nedostanem k PC,.. Majte sa krasne!!

jaduska
7. srp 2008

Dupi, už si to asi neprečítaš, ale príjemnú dovču prajeme 😉 😉 😉

drobec.z
8. srp 2008

Ahojte, tak my sme uz naspat z chorvatska, bolo vyborne, pocasicko skvele, malicky bol ako zivel vo vode, len ho trebalo z nej tahat. Bolo vyborne, len mangelicek tam chybal. Ahoj

jaduska
8. srp 2008

Ahoj drobec, vitaj späť, voľajako rýchlo to zbehlo....Nezabudni nejaké fotečky dať, nech vám trošku pozávidíme 😉

elinka27
8. srp 2008

drobec ani nevieš ako rada by som aj rada išla k moru,ale snáď budúci rok pôjdeme, tento rok som sa s ním ešte bála ísť.Ale zato cestu na Šíravu zvládol celkom dobre, a to sme išli skoro 8 hodín 😒 tuším k tomu moru by to bolo bližšie 😀

drobec.z
8. srp 2008

eli, my sme sli 12 hodin a mali sme same pauzy, tam je vyhoda,ze su tam same dialnice, inac strasne vela mladych rodin s takymi detickami ako romanko a dokonca aj takymi novorodencami tam boli, vela moznosti, nadherna priroda, krasne more ale velmi teplo, ale to sa da zvyknut, my asi o rok zase do chorvatska, pacilo sa mi viacej ako v bulharsku 😉 Foto dolozim, nech sa inspirujete 😉

zoya1
8. srp 2008

Žienky tak to vyzerá že na budúci týždeň idem na operáciu - vraj mi musia vybrať žlčník, mám neskutočné koliky už 5 deň, papám len sucháre a pijem minerálku - ale veľmi to na mne zatiaľ nevidno 😀 😀 . Tej operácie sa bojím jak čert kríža, ale už mám tých bolestí plné zuby, tak som sa rozhodla že to risknem. Hádam sa z tej narkózy aj preberiem 😝 .

drobec.z
8. srp 2008

zoyi, tak teda držim palčeky, nech ti to vyjde, aspon ta to prestane boliet ☹
vložila som fotočky, tak sa inšpirujte 😉

roasha
8. srp 2008

ahoj babulky.
zoy,drzim palec,nech to mas co najkor za sebou. ☹ narkozy sa neboj,aspon si po kolikach poriadne schrupnes.teraz to uz robia laparkou,tak sa to aj pekne rychlo zahoji. 😉 😅
drobec,pekne fotky,hned by som sla.... 😵 😎 skoda ze je takto skaredo,nemozme ist ani k vode. 😒

jaduska
8. srp 2008

zoyi, nebojoooooooo to zvládneš, držíme palčeky....

drobec krásne fotečky - záááááááávidíme 😉 😉 😉 ako bolo na padáku? si odvážna 😵

vavka33
8. srp 2008

zoy neboj,budes v poriadku,nebude to moc boliet. 😉 drzim ti palceky 😵

roasha
8. srp 2008

vavka,a ty si kde bola?som ta tu davno nevidela. 😎

drobec.z
8. srp 2008

jadus, padak v pohodke, to bolo zase taky predskokan, v oktobri sa chystam skakat na padaku opat po dvoch rokov tak to bola taka predpriprava, ale dobry pocit, ja to zboznujem, ked som tam hore a som sa aj riadne skludnila, vybila si energiu a konecne ten pocit slobody tam hore, to mi nevie nic vynahradit, len skok padakom 😉 takze odporucam vsetkym 😉

jaduska
8. srp 2008

drobec ty si paragán?

vavka33
8. srp 2008

Roi,som tu stale,len nepisem-iba IPcky.Musim si zvyknut na to-a to sa tazko zvyka,ze moje prispevky si citaju ludia,ktorych do toho co pisem nic nie je.Ale to nejdem vysvetlovat,inokedy.
Ale sledujem vas tu 😀