Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

jaduska
13. srp 2008

eli máte super stoličku na kupkanie... 😀 a inak, jak kukám, tak kukám, mne sa tvoj malý viac na teba ako na tata podobá, ale možno by mi už trebalo k očnému zájsť 😝 tak sa radšej nebudem hádať 🤐 🤐 🤐

bosorkabb
14. srp 2008

Dupinka my sedime pri stole cislo 69 prva smena sme na jedlo.Mam cierne vlasy,obcas okuliare,sedim z so synom,manzelom a mamou

elinka27
14. srp 2008

jadus,on je teraz uz taky misung z kazdeho rozka troska.Prave sa s nim jedujem lebo papa obed, strasne nieco, za ovocim sa ide zblaznit a obedy vzdy na mna vypluva a este sa tomu rehoce 😠 😠

jaduska
14. srp 2008

xi, ja taký problém nemám, Barba spapá všetko, čo nespapá ju 😀 😀 😀 Sandra je tiež vymýšľavec, čo sa jedla týka, to čo má rada, toho zje veľa, ale ostatné nehrozí.

dupinka
14. srp 2008

Bosorka, oki 😉

Jadus, to my sme na nete, ked je tu konecne volne miesto, ale len pozriet maily a pzdravit VAS: 😀

jaduska
14. srp 2008

oki, dupi, veď ja som rada, že nás dôjdete občas kuk 😉

drobec.z
16. srp 2008

Ahojte, tak konecne sa hlasim, v utorok som dala reklamovat svoju PCMCIA kartu na net do notebooku, dali mi novu, s tym ze aktivacia bude do 24 hodin, avsak aj po dvoch staznostiach mi aktivacia prebehla po 48 hodinach a potom som zase prisla na to,ze zase aj ta druha je pokazena. Isla som ju reklamovat a oni mi nemohli vydat dalsiu pretoze mali pokazeny system tak mi ju vydali na naliehanie az vcera vecer s tym,ze ju zase aktivacia prebehne do 24 hodin, ale uz som im povedala, nech to tak je,ze ja nebudem bez internetu tyzden a este som nemala istotu,ze aj tato karta nebude zla. Nastastie aktivacia prebehla v poriadku a ja mam zase internet, tak uz sa tu budem objavovat castejsie. Zatial tolko

jaduska
16. srp 2008

Drobec a ja myslela, že zháňaš tú súčiastku do auta tak dlho, keď ťa tu niet 😀

drobec.z
16. srp 2008

jadus, my sme ju nakoniec zohnali, ale nebola nova, len nam ju jeden pan dal zo svojho auta, tak som cestovala uz v nedelu, cesta bola strasna, 5 a pol hodiny, uz som aj zaspavala, kebyze idem o trosku dalej. Ale ten net ma dorazil, tak dlho bez neho ufffffffffffff 😠
zdravim vsetkych na Sirave, uzivajte si 😎 😎 😎
tu bolo tejto noci hrozne, taka prietrz mracien, odnasalo strechy lamalo stromy, niektore podchody neprejazdne, kvoli vode, no uff, strasne sa blyskalo a hrmelo, aj som sa bala sama doma ☹

jaduska
17. srp 2008

fuuuha drobec, fakt ste to tam mali zlé....aj v správach vraveli, my sme sa včera ešte stihli ísť vykúpať do bazéna, akurát keď sme odchádzali ,tak začínalo pršať, ale to bol taký letný dážd, večer asi 2x zahrmelo, ale nič z toho našťastie nebolo, dnes je kadejako, aj slnko, aj zamračené....

drobec.z
17. srp 2008

tak u nas dnes fajne teplucko, clovek by ani nepovedal, ze to tu bolo pred dvoma dnami take zle, dufam,ze uz bude len lepsie, lebo ked nemozem im s malym vonku,tak to je utrpenie aj pre mna aj pre neho 😉 a co nove? cez leto to tu nejako viazne, zrejme kvoli dovolenkam 😉
Jadus, ty by si zasluzila medailu za vernost 😀 😀 😀

jaduska
17. srp 2008

drobec, to iba preto, že manžela poslali na ten sprostý kurz do Martina, tak nám prekazili dovolenkovo-letný program 😠 takže som relaxovala väčšinou na nete 😀 😝

U nás je asi 20 st., svieti slniečko, ale von sme sa ešte nedostali, tak neviem, ako je ...

drobec.z
17. srp 2008

ja by som tiez najradsej lezala doma, ale musela som ist do obchodu a mam tu este aj neter z BJ na prazdninach, tak aj kvoli nej a malemu sme boli vonku, a potom mi maly aj lepsie spinka, ked sa vybeha 😉 takze budete dovolenkovat po kurze 😉

jaduska
17. srp 2008

my sme tiež mali neter na prázdninách, dnes ráno pre ňu bola ségra, poobede sme sa boli prejsť, aj na pizzu, celkom teplo bolo vonku

drobec.z
17. srp 2008

no jadus, ja som sa poobede vonku nedostala, bola som leniva a vkuse trebalo nieco robit, prat a varit na zajtra, strasne vela roboty, malo casu a chuti ☹

jaduska
17. srp 2008

tak to ti verím drobec, my keď sme došli z dovolenky, tak som sa 2 týždne nevedela skonsolidovať s praním a žehlením, furt som len prala a žehlila a prala a žehlila a stále toho bolo plno... A vieš ako - doma 3 baby, tak handier bolo stále dosť 😎

drobec.z
17. srp 2008

jadus, tak to ti verim, ja nastastie len z nas dvoch, ale teraz tu mam aj tu neterku a romi sa nejako zacal precikavat az na postel, tak stale prezliekam a periem, ufff, tomu sa hovori letna dovolenka 😀 😀 😀

jaduska
17. srp 2008

tomu sa hovorí letná dovolenka preto, že sa pri tom riadne zapotíš 😀 🤐

drobec.z
18. srp 2008

jadus 😀 😀 😀

jaduska
18. srp 2008

Inak - pozerala som program, aký bude na Bardejovskom jarmoku, ale ešte som sa nerozhodla, ktorý deň tam pôjdeme. Ale asi skôr cez víkend... 😉

drobec.z
18. srp 2008

jadus, a kde si nasla program, je niekde na nete?

jaduska
18. srp 2008

ja som ho čítala v tých inzertných novinách, čo dávajú do schránky - Bardejovsko-Svidnícko-Stropkovsko

drobec.z
19. srp 2008

ahojte jadus, co ste dnes porabali, nam odkedy odisla neterka, tak malicky je ako anjelicek, asi to ho ona stale zlostila, to uz asi na nu puberta isla, pocasicko super na jednicku, len keby to tak ostalo aj nadalej, aj som si konecne zacala pomalicky upratovat, zrazu tolko casu, ked je o jednu hlavu menej 😉
a este som aj zacala cistit zehlicku, ktora je samocistiaca, ale jeden pan mi povedal, ze to sa vsetky musia, len niektore castejsie a ine menej, ale tolko bordelu sa v nej za tych 5 rokov nazbieralo, ze nie a nie ju vycistit, tolko spiny z nej islo ☹ ale uz zacina ist pekna biela para, tak som rada 😉 😉 😉 😉

jaduska
19. srp 2008

dnes doobeda sme boli trošku von, ale nikoho tam nebolo, tak sme išli domov, malá trošku pospala, ale asi iba 40 minút, ja som si rozložila žehlenie, ale veľa som toho nestihla, potom sme išli čakať tatina, lebo má oddnes dovolenku, tak došiel domov...Pred chvíľou sme došli dnu, najedli sme sa, maličká už zaľahla, tatino tiež a Sandra ešte zametá schodisko... 😉 Našli si dobrú zábavku s kámoškou, aspoň sú užitočné.
Aj u nás dnes bolo pekne teplo, ale k večeru sa už dobre ochladilo. Ja som ešte v živote žehličku nečistila, ale to asi tým, že paru nepoužívam 😀

drobec.z
19. srp 2008

takze si uzivate tatinka, tak to mate super, aj my si o chvilocku budeme, uz len asi tri tyzdne a dojde aj k nam 😉 tak prijemnu dovcu., a idete niekam, ci len tak doma???? 😉

jaduska
19. srp 2008

drobec to zbehne raz-dva, tie 3 týždne, mne sa tak vidí, že len nedávno išiel, ale tebe sa to asi dlhšie zdá 😵

Chceli sme ísť pôvodne na Šíravu, ale tak sme sa dohodli, že toho roku už nie, lebo aj tak už nie je až tak teplo a v tom Martine musel všetko zaplatiť a cesťák bohviekedy mu preplatia, tak by sme museli na dovolenke trošku šetriť a to sa nedá... 😎 A malá z toho ešte aj tak nič nebude mať a Sandre stačí bazén tu pri CVČ...

drobec.z
20. srp 2008

no jadus, to fakt s tymi cestakmi to je uzas, nam ich niekedy preplatia aj po pol roku a to sa riadne nazbiera, oni nemyslia na to,ze dotycny ma aj rodinu, a s tym pocasickom no to je fakt, uz sa asi ani neoplati a toto su vraj posledne teple dni, takze najblizsie zase az o rok, ja sice dufam,ze este pride babie leto v septembr, alebo aspon nebude prsat, lebo to je hroza, ked prsi 😒 Na širave by si mala akurat viac starosti a nahanaciek za sandrou, a tak v bazeniku sa vyclape kolko chce a nemusis sa az tak bat 😉

dupinka
20. srp 2008

ahojteee! Hlasim prichod zo Siravy 🙂 Bolo super, krasne slnecno, az na piatok, kedy bol uprsanejsi den, ale aspon sa vzduch precistil a my sme si dali masaz,... Paraada. Sice som sa v nadrzi nekupala, bola spinava voda, ale prijemne sme si oddychli, uzivali si pohodu, jeden druheho. 😵
A zajtra vyrazame do Tatranskych Zrubov.

Len jedno ma trosku zarazilo 😖 : moja segra cakaju druhe babatko. Nejde o to, ved uz dlhsie tvrdili, ze chcu druhe. Ale svagor nam to oznamil tak, ako keby "pozrite, my sme lepsi" Navyse, podarilo sa im to na prvy sup a este k tomu mala segra par dni predtym mykozu. A to nevravim o tom, ze mala pri prvom tehotenstve problemy, tak to mala eliminovat prehliadkou a ona nic. Take hlupe a nezodpovedne mi to pride. A este od nej,....
Niekto sa snazi pristupovat k veci zodpovedne, a nic, a ini,... Hm, ale snad aj nam sa zadari 😉

sveva
20. srp 2008

Ahojte dlho som tu nebola. Ako sa máte?
My sa na dovolenku nechystáme nikde, lebo s takým malým bábom sa to nedá. Ale nabudúci rok si to vynahradíme. 😀

jaduska
20. srp 2008

drobec, skôr by sme behali za Bobou ako za San, so Sandrou sme nikdy problémy nemali, tá sa odo mňa nepohla nikdy ani na krok 🙂 🙂 🙂 Zato Barbora je za troch čertov 😝

Dupi, neber si to tak, všetko príde vtedy, keď má prísť....Na blbé reči nedbaj, užívajte si jeden druhého a všetko, čo sa má stať, to sa stane.... 😉