Partnerka motorkáře

betynna
16. čer 2015

Ahoj holky, máte doma partnera motorkáře ? Můj přítel si po 3 letech koupil opět motorku, já z ní mám ještě respekt, ale fandím mu 🙂 Hlavně se o něj bojím ... vím, že on může být 1000x vyježděný, jenže pár jeho kamarádů motorkářů zahynulo, když je sejmulo auto, které jim nedalo přednost ... mému příteli se to stalo taky, ale naštěstí to dobře dopadlo...a taky vím sama, když jezdíme jak jsou někteří řidiči jak praštění jak vidí motorkáře a dělají naschvály. Je tu nějaká moto partnerka co by si ráda podebatila ?

naxii
26. říj 2015

@kata1988 bomba, nutne potrebujeme 🙂)(

zvanilka
26. říj 2015

@kata1988 MX máme tdm850

zvanilka
26. říj 2015

Ahojky,já už jako batuzek jezdim s přítelem 13let,miluju jízdu člověk se úplně odreaguje.ted tedy nemáme moc času,stavime ale řadí jezdime na srazy.

kata1988
26. říj 2015

@naxii nechávala jsem to dělat u http://www.ceskoslovenskypotisk.cz/ má tam navrhnutá body s vtipnými texty, vč.motorkářského tématu, ale u tohohle jsem se s ním domluvila na vlastním textu 🙂

kata1988
26. říj 2015

@naxii nebo můžu za prodat tohle, prďola má na 2,5měsících šest kilo, brzo mu to nebude 🙂

kata1988
26. říj 2015

@zvanilka já jezdím taky jako baťoh, jako řidič jezdím na skůtru, na fotce je vidět jaké má zimáky 😀

naxii
26. říj 2015

@kata1988 moc děkuji za tip 🙂 Já mám už někde vyhlidnuty text a mužovi se též moc líbil.

hornet600
26. říj 2015

Ahojky, můžu se přidat? Já i můj přítel jsme vášniví motorkáři 🙂 Každý máme své moto 🙂 On Yamaha fazer fz6 a já Honda hornet 600 🙂 Teď jsem ale těhotná a váhám, zda moto neprodat :-/ Bojím se, že nebude čas a motorka mi bude jen stát a navíc k tomu ještě strach, že kdyby se něco stalo, tak malé přijde o mámu :-/ Tak jsem z toho v rozpacích ☹ Tady je foto z dovolené v Chorvatsku 🙂

zvanilka
26. říj 2015

@hornet600 ahojky,taky jsem tu nova🙂 nato ze se něco stane,nemůžeš myslet,ikdyz poslední doboutech silencu na silnici je vic a víc.

betynna
autor
27. říj 2015

Vítám nové holky motorkářky a motorkářské baťůžky :D

kata1988
27. říj 2015

@hornet600 ahojky, máte krásné moto a na fotce vám to moc sluší 🙂 S motorku ti asi moc neporadím, sama jsem loni prodala motorku, a koupila skútr, jenže u mě to bylo mimo jiné i kvůli tomu že jsem trpaslík a i z té mé hondičky (CBF250), jsem pořádně nedošáhla a díky nevhodně vybrané autoškole jsem nedodělala papíry. Jenže teď začínám mít zase svrbění že bych skútr prodala a koupila Tricker250, což je něco mezi trialkou a crosskou, taková terénní motorka pro mrňavý lidi jako jsem já... 😀 Na nějaké velké cestování tak dva tři roky můžeme zapomenout a na to abych se vyblbla někde na polňačce by mi tohle stačilo.

U své motorky se musíš zamyslet, jestli ti nebude vadit že minimálně příští rok bude tvoje motorka víceméně stát jen v garáži, dřív jak po šestinedělí nevyjedeš a budeš časově limitovaná kojením. Prodej ti přinese vítané peníze do rozpočtu, vybavit se na příchod malého človíčka něco stojí... Na druhou stranu,pokud vám peníze nechybí, a ty si svého horneta necháš, tak se budeš mít jak odreagovat v čase kdy budou babičky mrně vozit v kočárku. To že se může něco stát, na to neber zřetel, to bys nemohla jezdit ani autem. Chce to prostě jezdit jako jezdíme teď my, hodně defenzivně, manžel počítá na každé křižovatce s tím že nedostane přednost, hodně zvolnil...

betynna
autor
27. říj 2015
betynna
autor
27. říj 2015

a toto je naše kráska :D teda mého muže :D tady má ještě starý výfuk, te´d už má krásný laďák a je slyšet opravdu dobře :D

betynna
autor
27. říj 2015

Poznej dva rozdíly 😀 😀 😀 😀 😀

kata1988
27. říj 2015

@betynna tak já si na fotku kdy bude malej sedět na mašině ještě chvíli počkám, tak posílám aspoň takhle 😀 😉

betynna
autor
27. říj 2015

@kata1988 ten je krasnýýýý 😀 😀 😀 gratuluju, super fotka :D

zee
28. říj 2015

@hornet600 Neprodávej.......počkej. Taky jsem přemýšlela zda se na to nevykašlat....mám 13 měsíčního syna a za sebou krásnou sezónu i 3 motosrazy.....vlastně si zítra jedu pro novou motorku a starou prodám. Je to vášeň a láska - až přijde malé..budeš se muset vzdát hodně věcí a hlavně času na sebe. Když se pak utrhnu na motorku, jsem šťastná a mám zase kus života pro sebe. Ten strach o mimi na začátku přejde a když ne, svět se nehroutí...můžeš prodat později. Já jezdím srdcem.......nevzdám se toho, ale ruka z plynu šla dolů...to přiznávám....můj Jiřík mě potřebuje 🙂...držím palce 🙂