Péče o chodidla - jak se staráte o vaše nožky?

sromulenka
17. únor 2016

Ahoj maminky, chtěla jsem se zeptat, jak pečujete o své chodidla? Přemýšlím o zakoupení pilníku značky Scholl - na paty. Jsem v práci celý den na nohách ( asi, jako většina z nás) takže mám hrubší kůži na dotek. V reklamě nožky sice vypadají moc pěkně, ale vážně to stojí za to, abych investovala 1000,- ? Máte s tím dobré zkušenosti? Či, co používáte na nohy vy?

toninkova
17. únor 2016

Bohužel s tím moc dobrou zkušenost nemám, jsem servírka, na nohou zvyklá celý den, ikdyž teď na mateřské. Mám tento vynález doma, použit jednou, používám škrabku na paty od scholl, stála kolem stovky, používá se na principu škrabky na brambory -i tak trošku vypadá 😀 a vůbec se nemusíš bát, že se pořežeš, kůže to sebere jen tak trošičku, přejedu patu tak třikrát a mám nožky jak miminko. Koupený v DM krém na nohy s 10% ureou, je vynikající - mrkni na recenze na netu, stojí tuším kolem 40.- a je vážně super. Každý večer natřu a s patama nemám problém.

suzina08
19. únor 2016

Taky patřím k těm, co mají tenhle pilník doma a zatím jsem ho mockrát nepoužila. Většinou si dám večer u televize nohy do lavoru a použiju kovovou škrabku od Avonu. Vypadá jako struhadlo a obrousí všechno tak, že už to pak jenom přejedu peelingem na nohy a je to 🙂 Stačí dělat jednou týdně a nohy mám krásně hladké 😉 Pokud ale chce vážně vyzkoušet elektrický pilník, tak bych šla do levnější alternativy třeba od Baley z DM, myslím, že službu ti to udělá stejnou 🙂

guinea
10. kvě 2016

@suzina08 Taky přemýšlím o elektrickém pilníku Scholl, ale cena se mi zdá hodně vysoká, proto hledám recenze 🙂
@suzina08 Nevšimla jsem si, že Balea v DM má také elektrický pilník, ty s ním máš zkušenost?

suzina08
11. kvě 2016

@guinea to nemám, ale sestra má Scholl a není to žádný zázrak. Proto bych se asi nebála jít do levnější varianty 🙂 A na tu Baleu jsem někde četla celkem dobré recenze 🙂