• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Platíte si agenturu či paní na úklid? Jste spokojené?

20. února 2008 
Jste spokojené? Hodně vážně o tom uvažuji, ale nevím, zda mi vážně uklidí tak, jako bych si uklidila já a nebo zda jim to nebude trvat třikrát tak dlouho... Jaké máte zkušenosti? Jste spokojené? Moc díky! :wink:
22. led 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja s tim zkusenost nemam, uvazovala jsem o tom, po druhem diteti.

Jestli ti mohu doporucit. Hlavne ji neplat na hodinu. Stopni si jak dlouho ti uklid a zehleni trva, pricti tomu pul hodiny. Stanov za to nejakou odmenu a rekni, ze dostane tyhle penize za tuhle praci bez ohledu na to jak ji to trva. Pokud bude rychlejsi, tak jde drive domu. Pokud pomalejsi, tak pozdeji.
22. led 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky za odpověď. Právě to je dilema. Když budu platit za hodinu, riskuju, že se s vanou bude šmudlat hodinu, když za odvedenou práci, riskuju, že to s prominutím odflákne. Třeba jsem ale jen moc paranoidní...právě by mne zajímalo, jak to opravdu chodí a jakou lze očekávat kvalitu...
22. led 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky nad tím přemýšlím, protože se chci vrátit do práce. zkusit nejakou panina doporučení. Kámoška má paní co hlídá děti a když spí tak uklidí a platí jí 100 ba hodinu. Já bych teda chtěla dávattak 80.
23. led 2008 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
záleží na lidech Dan.
23. led 2008 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

já mám paní na úklid a nemůžu si to vynachválit!! Pro mne je to zatím ta nejlepší investice. (doufám, že to tak ještě dlouho vydrží). Sehnala jsem ji na doporučení sousedky a nyní ještě uklízí dalším dvěma v baráku. Platím ji hodinově, ale je rychlá a spolehlivá. Rozhodně se nefláká a nemá žádný prostoje, naopak. Ze začátku jsem měla dojem, že já sama bych to tak nezvládla. Účtuje si 100,-/hod, myslím, že levněji se to dnes snad ani pořídit nedá. Každopádně já bych si brala jen někoho na doporučení, přeci jen je v bytě a dnes má naše paní i klíče.
25. led 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, to zni perfektne. Budu pátrat!

Bramburko, myslím, že za 80Kc se bude shánět těžko, ale třeba najdeš někoho, kdo bydlí poblíž a tak by se mu to vyplatilo i tak!
25. led 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já to zatím řeším tak, že si objednám babysitterku. Je to super holka, plně jí důvěřuju. Postará se mi o dcerku a já si uklidím :sweat_smile:
25. led 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sama jsem to donedavna delala mela jsem skvelou pani
25. led 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a nemáte třeba strach, že narazíte na někoho, kdo vám pak ten byt fakt vybílí???
25. led 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych si osobne do bytu nikoho nepustila.navic sem to delala kdyz byla pani doma az pozdeji mi dala duveru a nechala mi klice.to je na povaze pokud tuhle sluzbu potrebujes tak tohle nesmis resit to by ses unervovala a ustrachovala a pokud ti neco slohne vis prece kde bydli a kdo je ne?
25. led 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já nevím... Uklízela u sousedky a teď u nás. A strach z vykradení od ní rozhodně nemám. Někoho, koho neznám bych se bála pustit do bytu, ale myslím, že se na ní můžu víc jak na 100% spolehnout. Sousedka měla taky z toho hrůzu a klíče už jí taky dává. Já se utěšuju tím, že když by se náhodou něco ztratilo, tak bude víc tratit ona, protože uklízí jen u nás v baráku u 3 lidí.

Já spíš řešila, aby se to nedozvěděli naši a tchyně, ale nakonec se to stejně nepodařilo utajit a ať si myslej, co chtěj. Mě to fantasticky pomáhá. Není nad to se vrátit do bytu, který je krásně uklizenej. :sunglasses:

Jo a normální 3+1 má uklizeno za cca 2 hod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. led 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem o paní na úklid uvažovala. Chodím do jazykových kurzů, za dva týdny se vracím do školy na denní studium a pokud mi zbyde volná chvíle mezi učením a vařením, tak bych ji ráda věnovala malýmu a ne umývání záchodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jenže u mě je problém, že jsem se přestěhovala do baráku k manželovým rodičům a na vesnici. Takže tady mě budou považovat za neschopnou ženskou :confounded: No osobně by mi to tak strašně nevadilo, ať si myslí, co chtějí, ale tchánovic by se určo nelíbilo, že chodí do baráku někdo cizí a u manželovi zase budou vadit peníze :cry: Jenže mě ty dvě stovky přijdou úpně jako nic, proti ztracenýmu času u úklidu.
A jak často k vám paní chodí? Předpokládám, že jednou týdně, takže počítám na měsíc zhruba 1000 korun?
25. led 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem si najala pani pres agenturu, rozbila mi sklo u trouby - zijeme v zahranici a sklo stalo na prepocet asi 19000.-Kc, z agentury jsme to pacili asi 3/4roku a pani za moc nestala,byla to drbna a uklizela velice povrchne...tak jsem to po urcite dobe vzdala a ted s tim zase bojuju sama :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nam zacala chodit pani na uklid jednou tydne. Dostane petistovku a do niceho ji nekecam, odejit muze kdy chce, predpokladam, ze to bude, az skonci. Co, kde a jak ma uklidit ji taky nerikam, ma oci a nerada lidi nejak komanduju. Zatim s ni nebyl vubec zadnej problem, jsem s ni spokojena, v dobe, kdy uklizi v baraku vetsinou ani nejsem a je mi uplne jedno, jestli si behem ty doby udela dvakrat kafe, da petkrat cigaretu nebo treba dojde desetkrat na WC.
25. led 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si taky myslim ze je lepsi aby ti nikdo nestal za prdeli :grinning: kazdemu se dela lepe.pani mi rekla at si uvarim kafe at si dam co chci a at ji napisu cokoliv potrebuju k uklidu a nebyl problem lepe se mi delalo :grinning:
25. led 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
u me je taky lepsi ukolovka pac jsem treba rychlejsi a nez vytvaret nejakou cinnost jen tak aby utekly hodiny to radsi takhle
26. led 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak knám chodí paní dvakrát týdně,nemůžu si stěžovat.Manžel mi doma moct nepomáhá ,já po večerech pracuji na počítači a to i dlouho do noci,takže nevím jak by to bez ní u nás vypadalo.Chodí k nám už půl roku,mám k ní plnou důvěru,nechala jsem jí klíče,protože většinou přijde když jsem s malým na procházce,taky mi nevadí jestli si dá kafe nebo si jen tak sedne,jen u nás nesmí kouřit,jsme s manžou nekuřáci a máme doma miminko a to řekla že jí nevadí :grinning:
26. led 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já myslim, že 80,- by mohlo stačit na ten uklid nejaký duchodkyni ...??? Já sama pracovala na brigádách za 60,- kč... no kdyby jse náhodou pražandy o někom soplehlivým vedely, písněte mi do IP. Bydlím na jižnáku.
27. led 2008 ve 02:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak kamaradka platí 70,- na hodku studentce primární pedagogiky, takže ideální!!!
27. led 2008 ve 02:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já jsem zkusila jednu agenturu. Poslala mi studentku a byla jsem hodně zklamaná. Holka neuměla uklízet. Záchod mi "umyla" tím gelem, co se doplňuje nahoře do tý vaničky (nevím, jak to popsat), i když Savo na záchod bylo hned vedle. Luxování a vytření taky bída. Navíc mi s odpadkama vyhodila krabici pastelek, co jsem jen vedle koše předtím ořezávala. Takový tele k pohledání. Kuchyň mi umyla celou houbičkou na jeden zátah - bez saponátu, bez toho, že by houbičku jedinkrát propláchla... prostě to jen všechno rozšmudlala studenou vodou. Hrůůůůza. Do mladý holky bych už teda nešla ani náhodou, i když vím, že jsou výjimky (a i jsme jednu v podobě úžasné babysitterky našli). Tohle byla normální šmudla. :frowning2: Takže velké zklamání a vyhozené peníze.
20. únor 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek