Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Plzeň - ako z hl. nádraží do pensionu Villa Anna Maria?

kpati
19. lis 2013

ahojte maminky,vedel by mi niekto poradit,ako sa dostanem z hl.nadrazi do pensionu vila anna maria (Průkopníků 149/23, Plzeň)?? Da sa tam lahko dopravit aj inak ako taxikom? Tiez by som poprosila poradit nejaky spoj ,ktorým sa dostanem do ZOO Plzeň, z hl.nadrazi,pripadne aj od daneho pensionu..
Ideme tak prvý krát,tak potrebujem nejaké info..prípadne aj niečo iné čo sa v Plzni oplatí pozrieť s malými detmi..
moc dakujem za typy 🙂

skotskaa
20. lis 2013

@kpati Nevim, ale můžete si zadat do mapy na googlu (klik na Vyhledat trasu) adresu nádraží i penzionu a ukáže vám to nejbližší cestu. Případně si na tý mapě najdete spoje MHD. Jsou tam přímo označený zastávky.

andelskamrcha
20. lis 2013

Ten penzion je v Křimicích, takže z nádraží do penzionu se dostaneš autobusem č. 35, jezdí přímo z nádraží, vystoupíš na zastávce Křimice a k penzionu to máš 2 ulice. Do Zoo se odtamtud dostaneš autobusem č. 41 - vystoupíš na zastávce Břeclavská nebo autobusem č. 56 a to vystoupíš na zastávce Lék.fakulta,Karlovarská. Je to nad Zoo, stačí sejít dolů. Když bys do Zoo chtěla jet od Hl. Nádraží, tak nejlepší je asi od nádraží jet tramvají č. 1, na zastávce Pod Záhorskem přestoupit na č.4 a vystoupit na zastávce Lék.fakulta,Karlovarská a sejít dolů.

kpati
autor
20. lis 2013

@andelskamrcha velmi pekne dakujem za vycerpavajucu info 🙂 ..este sa chcem spytat,ako u vasu funguji jizdenky...su zvlast na tranvaj a na bus? nebo je da koupit nejaky spolocny jednodenny? aby sem nemusela porad cvakat pri kazdem spoju..dakujem pekne

andelskamrcha
20. lis 2013

@kpati dá se koupit celodenní, ale tu jde koupit jen přes sms a nebo plzeňskou kartou přímo v buse. Na bus, trolejbus i tramvaj je jeden druh 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli