Pokojíček pro děti na téma les

jonl
27. lis 2017

Dobrý večer, maminky, s manželem diskutujeme o pokojíčku pro naši holčičku. Chtěla jsem vás poprosit o inspiraci. Chtěla bych pro malou pokojíček na "téma" LES a LESNÍ ZVÍŘATA. Nechci pokoj ladit do ruzove barvy - jednou bude spolecny. Líbi se mi nábytek Hemnes z Ikea. Pokud jste některa takový pokoj zarizovala, byla bych vdecna za jakoukoliv inspiraci. Děkuji a přeji hezký večer.

caseopea
27. lis 2017

@jonl My máme pokojíček plný nálepek zvířat a malému se to moc líbí. Hemmes z ikey se nám taky líbil, ale postel se nám nevlezla. Máme v pokojíku kalaxy v barvě dubu. Viděla jsem krásnou tapetu se zvířátky přes celou zeď a bylo to super 🙂

swetlusska
28. lis 2017

Jo, my máme podobný nábytek, taky Ikea, bílý. V pokojíku je jen skříň a pak komoda (která byla přebalovací dřív) a velká zelená pohovka. Pak uprostřed pokoje je dětský hrací koberec z Ikea. Jinak žlutou stěnu a zelenou stěnu a hodně barevných obrázků- dřevěných dekorací na stěně + barevný papírový lustr ...No a na zemi barevný krabice s hračkama.

andiienka
28. lis 2017

Ten Hemnes je moc hezký,... a líbí se mi holčičí pokojíčky, které neřvou růžovou barvu, takže za mě super 🙂 a lesní zvířátka jsou originální, to je moc hezký nápad 🙂