Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Pokuta. Kolik jste platily za stání v křižovatce?

katanovobran
7. dub 2021

Ahoj holky dneska sem parkovala v jedné ulici asi 3 metry od křižovatky zdálo se mi to dost velký kus ale chci se zeptat kolik jste platili pokutu za stání v křižovatce ? Někde píší až 2000 korun ale to doufám ze ne stalo se mi to poprvé

hosikuma
7. dub 2021

@katanovobran ja a to jsem stala taky daleko 500kc

pipi_puncocha
7. dub 2021

200kč v Praze, stejná situace

aselluska
7. dub 2021

Záleží na tom, s kým budeš pokutu sepisovat a jaký budeš mít přístup k jejich poučení. Šla jsem zaplatit pokutu dopoledne. Jenže u policie neberou karty, to mě nenapadlo 🤷‍♀️ omluvila jsem se, že přijdu večer. Jiný strážník mě též poučil a chtěl o 100 Kč míň.

ellyem
8. dub 2021

Já jednou platila 200 Kč, pak zas 300 Kč. Podle nálady policajta.

katka9184
8. dub 2021

Záleží to na posouzení policisty, či strážníka... Pokuta je do výše 2000kc... Když se dotyčný chová slušně,atd je si vědom chyby... Tak se dává většinou 100 až 200...ale říkám, je to na posouzení dané situace a na rozhodnutí daného člověka.

natysnovec
8. dub 2021

Ja platila 100kc😃😃😃

kakba
8. dub 2021

Tak to je dobry ze jen za pokutu. Me rovnou odtahli. Takze 1500 + 300 pokuta. 😂

drep
8. dub 2021

Stovku, několikrát, pravidelně na nás volá policii pan inženýr v nemocnici (ten, který má na starosti mimojiné parkovací místa a za deset nebyl schopný spočítat mrtvé duše, takže mají pořád vyhrazená místa lidi, co už jsou deset let v německu a my nemáme kde parkovat), policista se obvykle skoro omlouvá, že přijet musel a dává nejnižší možnou sazbu.

andelka
8. dub 2021

My platíme pokuty furt. Není tu kde parkovat. Většinou je to 200, první pokutu před asi 2 lety jsem dostala 100. Jednou dostal manžel 500, za stání na zeleni ( na stejném místě za týden pokáceli všechny stromy a na těch místech,kde nelegálně dnes stávají auta, se bude rekonstruovat cesta a ty parkovací místa tam budou). Úplně na hlavu mi přijdou pokuty z posledních let,kdy se tady rekonstruuje, každou chvíli je nějaká ulice uzavřená a pracuje se na ní a není kde zaparkovat. Sice udělali odstavné parkoviště v dolině,ale když máte děti, nákup atd,tak je to dost složité tam parkovat.

andelka
8. dub 2021

@drep u nás často taky jezdí na udání. Lidi jsou...😟

katanovobran
autor
8. dub 2021

@andelka ano já tam dneska byla a taky na udání nechápu ze tohle někdo má zapotřebí

barulina
8. dub 2021

Je tam az 2000 za stani. O vysi rozhodne konkretni mp nebo pcr

barulina
8. dub 2021

A muzu ti jako policajt rict, ze vzdy se rozhoduju dle zaznamu z minulosti a dle chovani prestupce.

katanovobran
autor
8. dub 2021

@barulina ano byli na mě hodni dneska sem to měla za domluvu,stala sem 4,46 m od křižovatky řekli ze by to přešli ale když to bylo na udání ze to museli resit což samozřejmě chápu 😔

barulina
8. dub 2021

@katanovobran to je dobre ☺️

andelka
8. dub 2021

@barulina tak u nás dle záznamu..no když tam bydlíme, musíme jezdit do práce, jezdíme s dětmi, a při výstavbě se s parkováním nepočítalo a desítky let se nic nedělo ( teď už konečně začíná,ale i tak to bude málo), a místa nejsou, tak co máme dělat? Reserve je jen omezený počet. Chování..každého kdo má rodinu a řeší peníze asi naštve takový zbytečný výdaj. Ale jo, na těch pár minut přestanu i nadávat. Ale před a po, to by měli slyšet.

@katanovobran to je dobře, metr s sebou asi běžně nevozis, abys těch 5m trefila přesně.

katanovobran
autor
8. dub 2021

@andelka asi ale začnu 😀😀😀😀 protože to je neskutecn

barulina
8. dub 2021

@andelka tak s parkovacima mistama my ani Mp nemame nic spolecneho. To je potreba resit s mestem. Ver mi vim jake je to v Ove. A taky ver tomu, ze to vime i pracovne. Proto ty pokuty byvaji velmi nizke, ale pokud je to nanudani, oni tam, prwvazne Mp jit musi a vzhledem k tomu ze kazdy hovor je zaznamenan a vedeni chce vysledky, maj svazane ruce. My vime, i mp ze jento smutne

andelka
8. dub 2021

@barulina jj, to vím. Je to ale jak u blbecku na dvorečku. Je to nebaví, nás to nebaví,ale nějaké pitomce to očividně baví.

barulina
8. dub 2021

@andelka bohuzel. Lide jsou ruzni

Sem začni psát odpověď...

Odešli