Pomůžete mi při nakupování pomocí VIAddress?

iwuska19
31. pro 2012

Potřebuji poradit kdo máte zkušenosti zaregistrovala jsem se,ale neumím dobře anglicky a google nepřekládá až zas tak dobře takže někde tápu můžete mi někdo poradit 😉

adelkav
31. pro 2012

Ahoj, přímo s těmito stránkami nemám zkušenost, ale nakupovala jsem přes něco podobného. Tenkrát jsem koupila jedny boty a nějaké doplňky ke kočárku a nakonec mi vystřihli poštovný do ČR asi 3000 a daň dalších 900 Kč☹

iwuska19
autor
31. pro 2012

Děkuji za reakci na můj dotaz právě česká firma je taky jedna ale u nich musíš mít peníze předem na jejich účtu což mi nevyhovuje.Cena dopravy je hříšná,ale když propočítám ušetřené peníze tak pořád ušetřím polovinu toho co bych zaplatila tady 🙂 ale chápu za boty a doplňky je teda 4000 sakra hodně 😠

berenika39
31. pro 2012

@iwuska19 no tohle je firma, která jen bere peníze za zprostředkování obchodu, placení - nevím, nezkoumala jsem to, ale jinak než přes paypal to nebývá....takže platit budeš stejně předem..

iwuska19
autor
31. pro 2012

Tak to je mi jasné i tady platím a pak až se posílá zboží ale u české firmy pokud nemám adresu v USA platí za mě a pokud nemám peníze na jejich účtu nemůžu ani přihazovat a až po vyhrání aukce peníze odeslat.....

jardahd
14. led 2013

viddress.com: su sikovny podvodnici,tvoj 5 kg balik o rozmeroch25x25x30cm ti zabalia do vecsej krabice aby ti mohli uctova DIN vahu,tj nezaplatis 5 kg al 7-8-9. Ak sa rozhodnes zmenit dorucovaciu adresu(ze to posles na inu v USA) mas smolu,sam na svojom profile-nemozne,ak poprosis cez help, tak odmietnu ze chrania dake sukromie (mam tam balik cena cca 220$ za dorucenie na Slovensko pytaju 290$. .>tuto negatyvnu spravu klidne rozsirujte dalej ja sa pod nu stale podpisem,dik)