• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Popálila jsem si ruku olejem. Nevíte o něčem, co mi pomůže?

27. června 2008 
nemas zaco:slight_smile:
14. čer 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denousku, chlaď to jen vodou. Já jsem si opařila o vařící vodu 2 prsty na ruce a bolelo to, jak prase. Měla jsem to celé rudé a myslela jsem, že tam budu mít do rána puchýře. Ale jen jsem to chladila vodou. Pak jsem si na to namazala panthenol a to jsem neměla dělat - i když je na spáleniny, tak mě to začalo pálit ještě víc, takže jsem to okamžitě strčila zas do studené vody a bylo to lepší. Takže já radím jen chladit a chladit a vodu vyměňovat, ať je pořád studená.
14. čer 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, až teď jsem si všimla, že to je téma z loňska :sweat_smile: . Tak nic :zipper_mouth:
14. čer 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka ale pomoc sa zijde vzdy:slight_smile:
14. čer 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malaskoricka: jo, to máš pravdu :slight_smile:
14. čer 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejlepsi na popaleniny je med. Mam to odzkousene, jsem totiz popalena v jednom kuse :confounded: takze potirat medem a nebudou ani jizvy :wink:
15. čer 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozkrojený syrový brambor
15. čer 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tiez tvaroh, biely jogurt alebo studene mlieko
15. čer 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kysle mlieko
15. čer 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ak sa spalite, alebo obarite, tak jedna rada od kucharok: Dat popalne miesto rychlo do soli, ta stiahne to popalenie a nevytvori sa pluzgier.
26. čer 2008 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
super su aj naplasti od urga. stlmia bolest, vytvori sa medzi naplastou a pluzgierom taka ochranna tekutina a pluzgier sa zahoji. :wink:
26. čer 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nevím, jestli je to stejný, ale já se brutál opařila horkou párou z pekáče (3 prsty), celej večer jsem seděla s rukou v kýblu se studenou vodou a i jsem tak spala, ráno se mi udělal puchýř jak blázen, kterej mi poradili !hlavně nepropichovat!, takže se mi rolez po všech těch prstech a bylo to ok, až když jsem ho propíchla... :rolling_eyes: takže radím chladit a chladit :wink:
26. čer 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pantenol
27. čer 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek