Pořad "Druhá šance". Sledujete jej?

skuli
27. únor 2009

Včera byl první díl tohoto nového pořadu a myslím si,že se Nově moc povedl.Paní Iveta se změnila k nepoznání,strašně omládla a moc jí to sluší.Přežít vlastní dítě je asi to nejhorší,co může ženskou potkat ☹

http://archiv.nova.cz/search/?type_id=372&paren...

bianca
27. únor 2009

na to naopak sklamalo.Len same dary.Posobilo to tak umelo ☹ Ja viem ze pani asi velmi pomohli ale...

tilly
27. únor 2009

fakt samé darčeky tam boli, bolo to super, tá izbička, vecičky, dovolenka... super
a vážne sa veľmi zmenila, na tom cintoríne na konci vyzerala ako dáma 😀

joseline3
27. únor 2009

Mě se to moc líbilo, myslím že paní ty dárky moc potěšili, že konečně se někdo o ni staral, a asi aji po finanční stránce by si to nemohla nikdy dovolit..jen jsem zvědavá až ji navštíví třeba za půl roku, doufám že do toho nespadne znovu..

achalteke
27. únor 2009

no bylo to přesně takový jaký jsem čekala 😖 ...nevím proč se to jmenuje druhá šance? Přece když někoho změním fyzicky, tak ho změním fyzicky, ale ne tak úplně psychicky a nebo možná jo, ale jen na krátkou chvíli. Ano, paní prokoukla a fyzicky se dost proměnila, ale za cenu tří plastických operací. ☹ Ráda bych viděla do její hlavy jak jí to změnilo uvnitř, jsem zvědavá za čas, to pak možná své přesvědčení změním. Spíš jsem to pochopila jako reklamu na plastickou chirurgii, smysl pořadu mi nějak ušel. Navíc to na mě celé působilo hodně uměle a nuceně 🙄

joseline3
27. únor 2009

je pravda že těch plastických operací tam bylo až až , taky mě to přišlo jako reklama, což určitě taky je, ale myslím že jí chtěli pomoc..uvidíme co další díly

sylvka
27. únor 2009

ahojky mě se to teda nelíbilo.nemělo to děj.jen dávání darů.je mi jasný,že paní měla radost,ale takovejch lidí je,co by to botřebovalo víc ty dárky....podle mě nic moc 😖

womenne
27. únor 2009

ja si tiež myslim že tym vela nepomohli finančne dary predsa nepomožu človeku sa dostat ztak tažkej situacie to chce len čas,myslim že skor pomohlo to že sa jej narodil vnuk ako to že ju učesali namalovali,spravili plastiky.

joseline3
27. únor 2009

jo to máte pravdu, z toho vnuka byla úplně nadšená což je krásný a určitě jí to pomůže..jinak sice je pravda že finanční dary jí neudělají štastnou na pořád, ale vy teda navrhujete aby to Nova dělala jak? Oni ji jinak pomoct nemůžou než ji zahrnout dárky nebo pomoc po finanční stránce s tím co si sama nemůže dovolit..O ničem jiným ten pořad nebude, budou se snažit uskutečnit přání těch co se tam sami přihlásili..I

skuli
autor
27. únor 2009

Jo,dárků tam až moc.Hlavně mě překvapilo,že dávali dárky i pro tu její dceru a vnuka,ale když si to ta paní přála,tak proč ne?Ale o těch plastických operacích-jestli jste dobře poslouchaly,tak její problémy začaly vlastně už v mládí díky nízkému sebevědomí z toho jak vypadala.Tak ji pomohli v tom,že vypadá dobře a určitě to vliv na psychiku má,že se nestydí mezi lidi a naopak ji každý říká,jak úžasně vypadá.

simour1
27. únor 2009

Tak podle mě se bude jednat o fajn pořad.Je sice pravda,že Nova "trošku" dávala na odiv kolik asi dárečky pro paní Ivetu stály.Ale proč ne?Rozhodně to byla paní z řad "obyčejných" smrtelníků,která by si v životě nic z toho nemohla dovolit po finanční stránce.Na syna nikdy nezapomene,je to ztráta a bolest pro matku na celý život.Myslím si,že největším smyslem jejího dalšího života je čerstvě narozený vnuk. 🙂 Nabyté sebevědomí vylepšením vizáže je až na druhém místě 😉

barborenka
27. únor 2009

podla mna to bolo tiez pekne,ako inaksie jej uz len mohli spravit radost?cas sa vratit neda tak aaspo toto 🙂

emamamamu
28. únor 2009

ja se nedokoukala, nejak jsem nemohla prenest pres srdce, jak ji ta smrt vzala..a stejne si myslim, ze ji zadne dary ani premena nepomuzou..🙂 ta byla uplne v prd.... 😔

skuli
autor
28. únor 2009

emamamamu- 😀 Ze začátku tam byla,ale na konci vypadala fakt spokojeně a šťastně.Uvědomila si,že když bude doma sedět a brečet,že tím stejně nikomu nepomůže,ani sobě.A tím,že se jí narodil vnuk,tak zas má nový smysl života a ví,že je užitečná,když mladým pomůže a pohlídá.Na konci když šla na hřbitov za synem,tak mu slíbila,že bude jiná,že ví,že on by si to nepřál,aby se takhle trápila.Podívej se na to.Mě ukápla i slzička,když křtili v kostele toho malého a začal zpívat Kolář,kterého má ráda.

schnek
28. únor 2009

nemůžu si pomoct, přijde mi to jako že Nova neměla kam uklidit peníze a chtěla se ukázat... čekala jsem něco ve stylu - my to nakopneme a pak budeme sledovat, co a jak dál, ale zaplatit někomu několik operací, haldu dárků, šaty atd... vždyť ten účastník se vlastně nijak aktivně neúčastnil, jenom fasoval dárečky. Je spousta takových lidí a co že pomůžou jednomu? za mě palec dolů 😒

skuli
autor
28. únor 2009

schnek-Já jsem taky čekala,že to bude něco jiného,ale líbilo se mi i tohle.Tu paní budou dále sledovat a pak ukážou jak žije dál.Mě ten pořad troch připomíná Modré z nebe,co běží na Slovensku.

schnek
28. únor 2009

modré z nebe je podle mě trochu o něčem jiném. Já si to předstvovala jako něco ve stylu Jste to co jíte - přijde odborník, poradí, pomůžeme, seženeme cvičení, uděláme jídelníček, ale to hlavní je na vás. Třeba . seženeme psychologa, poradíme s šatníkem, učešeme, pomůžeme se odrazit (pomůžeme najít práci, bydlení, atp.) a uvidíme, jak si s tím poradíte. Ale tohle mi přišlo takový divný, rozdávat haldy dárečků není podle mě dát druhou šanci. Jo, určitě se paní cítila líp, ale zase ona sama pro to neudělala nic. Jenom se sebou nechala dělat.

joseline3
28. únor 2009

Ale pořád je to lepší když Nova cpe prachy do takovýhle pořádů a aspoň jednomu tím pomůže než když vysolí několik melounů za to že pár rozmazlenců (neříkám že všichni takový byli) se nechá zavřít na pár měsíců do vily..

bianca
28. únor 2009

ja som si zo zaciaktu ked som videla uputavky myslela ze to bude mat aj inu stranku a to tu ,ze na nazornom osude ukazu ludom v podobnej situacii ze nie je vsetko take cierne a ze i v s takejto situacii sa da dostat no tam nebolo nic z toho