Poraďte cviky na posílení prsou

m.ajka
9. lis 2007

Holky prosím vás poraďte mi nějaké cviky na posílení prsou. Kojila jsem malou sedm měsíců ato nonstop. Prsa se mi z mých 90g zmenšily na 90dd ale trošku se mi povytáhly 🙂 🙂. Rozhodně nejsem žádná cvičitelka, ale s timhle příští rok na koupák nemyžu ☹

dashak
9. lis 2007

m.ajko, perfektní název tématu 😀 No já jsem na tom podobně, jen z C mám takové placatější delší A 😀. Já jsem sice nekojila, ale v těhu se mi prsa dost nalily, pak jsem po porodu celkem zhubla, bohužel hlavně teda v prsou, zadek zůstal a asi měsíc jsem se snažila odstříkávat, protože malá byla na jipce. Ale mlíko moc nebylo, já ty prsa dost drtila a řekla bych, že jsem je decentně vytahala 😝

Ale k vánocům si asi nechám nadělit DVD pilates. Všichni si to moc pochvalujou, tak předpokládám, že se tím celkově zpevní tělo a tudiž i ty lajdáky 😅

terezkaaa
9. lis 2007

Holky já sice taky nekojila, ale v mým případě je to úplně jedno.Prsa jsem měla vždy dost velká,po porodu jsem hodně rychle zhubla a bez podprsenky je teď mám snad až k břichu. 😲 Obávám se, že žádné cviky v mém případě nepomohou... Nepřichází v úvahu, abych se zase prsila na koupáku nahoře bez...Z chirurgického zákroku mám ale strach, ale popravdě o tom i uvažuju,páč je to opravdu děs a běs 😝

dashak
9. lis 2007

Terez, ty jsi kecka 😅 No je fakt, že to cvičení až tak neřeší tu "natáhlou" kůži, páč ty prsa byly předtím větší.
Já bych ale na plastiku koz nikdy nešla 😅 Zaprvé bych měla strach, že mi to blbě udělají (což není nic zřídkavého) a zadruhé to bolí jak sviňa 😝, no stačil mi císař v lokálce a fakt nebylo o co stát a tohle je podobné

Jo a neuvažovaly jste někdy o přípravku decolen? Já se na to dívala na netu, mělo by to trošku ty prsa "nafouknout", akorát mi není jasné to užívání - jestli je to dlouhodobá záležitost nebo stačí 1 balení? 😝 Páč jinak by se to dost prodražilo 🙄

terezkaaa
9. lis 2007

Holky,přiznejte se.Která z vás má plastiku??? 😀

lucijeja
9. lis 2007

Zdravím já mám dvojčata a kojila jsem je jen 2 měsíce, ale chlap říkal že větší prsa jěště neviděl, no a tak pul roku po porodu to byla dost hruza,ale ted už se to nejak upravilo samo i bez cvičení a jsem celkem spokojená, asi to chce jen vydržet.

sisstin
9. lis 2007

no já mám též taky kozy jak vozy...a stejně jako Terka, nejradši bych šla na plastiku...ne zmenšit..ale povytáhnout..ale bojim bojim 😔 😅

lucijeja
9. lis 2007

kamaradka byla na plastice, ale ona si je dávala zmensit protože je mela moc velké a mela kvuli tomu problémy se zádama, a co jsem videla tak je má samou jizvu. docela hruza

m.ajka
autor
9. lis 2007

No mě by taky prsa zmenšily ze zdravotních důvodů(záda) ale gynekolog mi doporučil až po druhým dítěti a to chci. To jako mam do tý doby chodit s těmahle věšákama??? 😖

terezkaaa
9. lis 2007

já se právě taky bojim těch jizev-není to moc vábný pak... 😝

sisstin
9. lis 2007

terez: ty jizvy už skoro nejsou... 😉 a můžeš si vybrat, kde je chceš..jsou to jen malinký dvě čárky 😉 já se zas klasicky bojim bolesti 😅

terezkaaa
9. lis 2007

to já taky jsem z toho posraná, ale když už jsme přežily porod,tak jsem přesvědčená, že vydržíme všecko 😉

sisstin
9. lis 2007

terez: no..já zrovna měla porod docela v pohodě..na to, jak jsem se bála..tak nevim nevim..tohle by mohlo být i horší 🤐 😅 😅 😅 😅

terezkaaa
9. lis 2007

Závidím 😔 Já porod měla neskutečnej a tak dlouhej...já nemám absolutně hezký vzpomínky-bohužel 😖 Vdycky si potom ale můžeš říct o něco na bolest.Ty jo, já už o tom koukám uvažuju docela vážně!! 😲

sisstin
9. lis 2007

terez: a ty chceš zmenšit nebo jen modeláž? 😕

mobina
9. lis 2007

Já tedy viděla silikony na živo a dotyčná mě na jizvy musela upozornit. Já je neviděla. Vlastně se jedná jen o řez v bradavce. Ale pokud, tak bych do toho taky šla až po dětech 😉
Jinak kokršpaněly asi budeme mít všechny 😀

terezkaaa
9. lis 2007

já bych chtěla asi jen tu modeláž.I když sama nevim,páč když si představim, že mi to všechno bude najednou držet nahoře...aby to nevypadalo divně...Chce to asi konzultovat s dr.Když je ale zmenší, tak přece taky to trochu vymodelujou, ne?

sisstin
9. lis 2007

mobina: kokršpaněly 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

terez: no..asi jo...co máš za velikost..já bych měla mít správně tak 75DD..ale to se nedá sehnat, tak kupuju 80D a je mi to tak tak 😕 🤐

terezkaaa
9. lis 2007

To jste mě ale potěšily holky s těma jizvama, že nejsou ani vidět...ty jo,holky,já snad půjdu 😲

terezkaaa
9. lis 2007

Já po porodu měla 80E a teď se teda dost zmenšily, jak jsem rychle shodila a mám 75D-asi...ale jsou to fakt hrozný věšáky.Když si lehnu,tak se mi rozlejou až pomálu k zádům-no děs. 😅

sisstin
9. lis 2007

terez: to znám 😅 😅 😅 😅 navíc nesnášim podprdu..takže ji nosim, jen když jdu ven..doma neeee 🤐

terezkaaa
9. lis 2007

já jí nosím radši pořád(kromě spaní samozřejmě 😀 ).Mám pocit, že jak visí bez podprdy dolů,ještě by se mi víc vytahly 😖

sisstin
9. lis 2007

terez: ono to asi nějakou spojitost má..ale doma v podprdě bych zešílela 🙄

terezkaaa
9. lis 2007

siss,a kojíš ještě???

sisstin
9. lis 2007

terez: no tak jednou za den..trošku..páč za těch 24h se mi prsa trošku nalejou...ale jinak vůbec 😉

terezkaaa
9. lis 2007

Tak to jsem měla úplně stejný.Takhle jako to máš teď ty jsem to vydržela asi 14 dní a pak už jsem se na to ... úplně.Jen škoda, že nebudeš moct holkám ukázat, jak zvládáš kojit místo na veřejnosti doma 😀

sisstin
9. lis 2007

terez: já bych se na to taky vyprdla..ale když jsem zas nekojila vůbec(jeden den), tak mě ty kozy děsně bolely..a furt mi z nich teklo..a malej se nemohl vůbec vy 🤐 když ho nakojim jednou denně..tak kaká dobře 😕

terezkaaa
9. lis 2007

časem se ty prsa zklidní,ještě je brzy a to nalejvání je dost nepříjemný-znám.mě pořád hrozně bolely,jako kdyby se nalejvaly, ale mlíko sotva pár kapiček.Ale za měsíc byl už klid...Ty jo já nevím, jak by ty mí kozy vypadaly, kdybych kojila-to by snad už ani nemohlo bejt horší... 😅

sisstin
9. lis 2007

terez: tak on visí tak max. pět minut na jedný...tak se to dá 😅 😅 😅 jednou denně 😅 právě, pocit, že mi prasknou..a pak tři kapky 🙄

terezkaaa
9. lis 2007

ty jo, já jsem exot.Ne mÍ kozy ale mÝ kozy.Sorry,překlep. 🙂

terezkaaa
9. lis 2007

No, to bude v poho časem.Já si asi teda domluvím nějakou tu konzultaci-nezávazně samozřejmě. 🙂