Poraďte mobil, spolehlivý dotykáč za dobrou cenu

katuska85
16. bře 2014

Holky, poradte prosím spolehlivý dotykáč s dobrým operačním systémem za dobrou cenu.Nepotřebuju GPS a podobný vymoženosti,nejdůležitější pro mě je abych se dostala bez problémů všude na nett ale v naídkách už je jaksi přestávám orientovat ☹ Cena maximálně 4000Kč
Děkuju za případné tipy 🙂

bambulal1
16. bře 2014

Taky se rozhoduju pro nový tel. a za rozumnou cenu.Ja se rozhoduju mezi huawei P1 (je to doprodej novší verze je P6 ale je drahší),nebo sony xperia L.Mrkni na ne sú síce drahší než požaduješ ale jsou kvalitné

willow4
16. bře 2014

Já mám cca rok Huawei Y300 za cenu kolem 3.000 Kč. Celá rodina má Samsunga a tohle mi přijde jako levnější varianta v podstatě hodně podobného... Neseká se (narozdíl od synova Samsungu), funguje mi vše, co potřebuji... wifi, net, e-mail, banka, MK 🙂, diktafon na přednáškách, foťák, kindle čtečka .. a občas dětem hry... má snad lepší procesor a vydrží i týden bez nabíječky...(když neblbnu s aplikacemi) 🙂 .. a pro mě je důležitá malá dioda, která signalizuje, že přišla nová zpráva (SMS, FB...) aniž bych musela lézt do mobilu... Záleží co od něj očekáváš, jaké máš předsudky vůči značkám, jestli Ti jde o vzhled a tak.. 🙂

katuska85
autor
16. bře 2014

@willow4 děkuju moc to mi pomohlo 😀 Koukala jsem na něj 🙂 u nás mají taky všichni samsunga,já mám ted nokii C2 02 ale mele z posledního.Na vzhled taky trochu dám jako každá ženská ale nejdůležitější je pro mě dobrý připojení na web,jak píšeš,banka atd,občas něco pro ty děti.Výdrž baterky jednoznačný plus 🙂
Je to tenhle vid? http://mobilni-telefony.heureka.cz/huawei-ascen...

willow4
16. bře 2014

@katuska85 Ahojky, tak u nás šlo o to, že manžel by nepřežil, kdybych měla lepší mobil než on... 🙂) takže si troufnu říct, že technologicky lepší je, ale pro něj je to jen nějaký číňan 🙂 Kamarád mi radil procesor s více jádry (aby se nesekal) a jak jsem psala... pro mě je třeba důležitá ta blikající dioda... když jdu kolem mobilu tak do něj nemusím lézt, hned vidím, jestli bliká (zeleně sms, modře FB) nebo ne 🙂 a např. ve škole, kdy mám vypnuté zvonění, je pro mě výrazné plus a tohle samsung nemá 🙂 No.. vzhledu ale moc nepobral 🙂

katuska85
autor
16. bře 2014

a stahuješ?Jde ti stáhnout třeba mp3? 🙂 Jelikož byl mezi vybranýma tak je to silný kandidát 🙂 ještě mi řekni jak se ten název vůbec čte 😀 😀

willow4
16. bře 2014

@katuska85 🙂 stahuji všechno možné... z Play nejvíc výukové programy (učím se anglicky), teď jsem stahovala prográmek na počítání dřepů a sklapovaček (hubnu), hodně používám Skype a Jabim (šetřím za sms), dětem hru FamilyFarm (nebo jak se to jmenuje). Mám synchronizaci přes google takže obrázky, co nafotím, si pak třídím a upravuji na počítači ... Ale je třeba fajn, že když jsme na procházce, vyfotím děti v akci a hned jsem schopná to umístit na google plus nebo facebook, pro naše babičky a dědečky... z terénu 🙂 Hudbu moc nestahuji... To spíš z uložto nějaké album a pak přes kabel z PC do mobilu... ale asi to jde 🙂) zase tak moc jsem to neřešila... Přecházela jsem z Nokie Symbianu na tenhle Android a chvilku mi trvalo než jsem si na ten Androidní binec zvykla 🙂 ale chrochtám blahem 🙂) Ještě hodně využívám netové rádio... dokoupila jsem si repráček a jedu na plné pecky 🙂 Já to čtu "hjůvej", ale moc se jím nechlubím... je to přece číňan 🙂

katuska85
autor
16. bře 2014

@willow4 jsi zlatá,děkuju moc 🙂

prastenamatylda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kjucukovna
5. únor 2016

@willow4 prosím není někde odkaz na celkový seznam a hodnocení aplikací pro android? nemám v telefonu ale net, tak snad se nějak napíchnu přes pc 😕 dnes mi přišel nový tel. a nemohu si na tendotykáč vůbec zvyknout 😠