Poškozený balík na poště. Jak se postupuje?

lenkavano
17. kvě 2010

ahoj,prosím o radu jak postupovat když mám na poště poškozený balík.paní z bazaru mi posílala věci z anglie ,ale balík je poškozený,prý slepovaný.ještě jsem ho neviděla ,mluvila jsem s poštačkou.mám se tam v jednu hodinu stavit ,musí udělat zápis.holky máte s tím některá zkušenost?jak se postupuje?

j.a.n.i
17. kvě 2010

Mě se to jednou stalo, taky mi přišel poškozený balík, musela jsem ho rozbalit přímo na poště a zkontrolovat obsah zda je tam všechno a nerozbité. Jak se dál postupuje, pokud něco chybí nebo je rozbité netuším, já měla tu kliku, že byla poškozená jen krabice, ono to co bylo uvnitř bylo dost odolné, tak jsem jen potvrdila, že je vše v pořádku a bylo. Jinak se asi musí sepsat vady a pošta by měla škodu hradit, ale zkušenost fakt nemám.

vojtisek2007
17. kvě 2010

jojo, mě taky jednou přišel poškozený balíček, jenom jsem na poště podepisovala, že udaná váha na balíčku souhlasí s váhou co zvážili přede mnou, tudíž, že v balíku nic nechybí, rozbalovat jsem ho tam nemusela....a jelikož jsem věděla, že je to oblečení, tak rozbité asi taky nebude 🙂

lenkavano
autor
17. kvě 2010

vojtíšek úřesně tak to bylo u mě 😉 holky díky.

drago
18. kvě 2010

lenkavono mě se to stalo, nechávala jsem si poslat potraviny a balík byl poničen. Na poště jsme rozbalili a to bylo poničeno mi zaplatili. Přišla mi složenka. 🙂

lenkavano
autor
18. kvě 2010

drago a jak vypočítali sumu co ti posílali?

drago
20. kvě 2010

lenkavano já jsem v tom balíku měla účtenku z eshopu naštěstí. 🙂 Musela jsem ten balík zaplatit celej a pak jsme to sepisovali. Ta složenka mi přišla za pár dnů. 🙂

lenkavano
autor
20. kvě 2010

drago aha tak to jo. 😉