"Pošta pro Tebe" na koníkovi. Nebylo by to super?

kristynaw
16. dub 2008

holky,co takhle si tady davat "inzerat" Hledam....

treba napiseme jmeno,koho hledame, a pokud sem ta osoba chodi,tak nam napise do IP...
jakoze tu nekolik holek znam osobne, a vim o tom,ze jsou tady jen diky diskusi a podrobnemu povidani...a to jsem se s onou osobou bavila nekolik mesicu,nez jsem na to prisla,ze se zname...

no a ted mam nekolik tehotnych kamaradek... no a vzhledem k tomu,ze jsem v USA,nemam na moc lidi kontakt...ale sem chodi hodne lidicek...tak treba tady nekoho najdu...

nebylo by to super??

takze Radko Nesporova, pokud sem chodis,napis mi do posty!!!!!

pirlenka
31. říj 2008

😵 😵 😵 Tak já jsem díky Iris našla jednu dávno ztracenou kamarádku - teď se mi potvrdilo, že je to ona. Jsem strašně šťastná, trávili jsme spolu několik let po sobě úžasné prázdniny na chatě 😵
Iris, MOC DÍKY!!!

terkaz
31. říj 2008

ahoojky hledam moji kamaradku Andreu Skobovovou, mozna se ted uz jmenuje jinak, kdyz jsme se videli naposledy bydlela na Barandove a chodila zpivat do Bambini di Praga. Ted ji bude kolem 28 let... Moc rada bych ji nasla, treba tu nekde jeee 🙂 ozvi see 😉

kingstonka
31. říj 2008

chodi tu niekto kto koncil TU KE F Berg (miner.a enviro) v 2003 ?

iris
1. lis 2008

Pirlenka jak jsem psala do IP - jsem moc šťastná, že se to povedlo 😉 A Týna je moc fajn.

janulle22
7. lis 2008

holky potrebuju pomoc...vim ze tady se hledaji lidi ktere se dlouho nevideli ale ja by jsem potrebovala jestli tady neni nejaka maminka ktera je pravnicka...?kdyby jste o nekom vedeli nasmerujte ho prosim sem...moc diky

nechci kvuli tomu tzakladat nove tema...snad se na me nezlobite

bielanevesta
7. lis 2008

Nájde sa tu niekto kto chodil na ZŠ v Podlaviaciach v B.B. 1992-1996 alebo niekto kto navštevoval vtedajšiu SPŠT v Ružomberku v rokoch 1996-2000??

titkovamiriam
7. lis 2008

tak skusim aj zs Dubova v bratislave roky 78-86 alebo potravinarska skola na kosickej 86-89 😀

melory
7. lis 2008

andreu fialovu za slobodna z fridka mistka

slnieckova
7. lis 2008

a co tak skusit spoluziaci.sk, ked uz hladate spoluziakov zo skol? 😀

bielanevesta
7. lis 2008

Slnieckova tak som už kukala a nič 😒

titkovamiriam
7. lis 2008

tak ja hladam ci tu niesu ako maminy-odstahovala som sa a nemam na nikoho kontakt ale skusim aj tam 😀

emilyz
7. lis 2008

janulle ak potrebujes pravnicku, tak som jednu videla na mojejsvadbe na teme Prvni rozvod. V takych "rozvodovych" temach sa pohybuju 😉

i.n.g.a
30. lis 2008

najde sa tu niekto z SOU Na Pantoch 9 v rokoch 1996-1999?boli sme "teckari" 😝

gio
30. lis 2008

skuste stranku www.facebook.com , vsetci sa registruju pravym menom. ja som tam nasla kopu znamych.

hiha
1. pro 2008

ahojte,ja hľadám všetky moje spolužiačky,ktoré študovali v bb-zdravotnícku školu,odbor zdravotná sestra, v rokoch 1993-1997,babky ohláste sa

mobina
17. pro 2008

Tak já taky zkusím štěstí. Hledám PETRU KLINKOVOU z Prahy. Poslední info, co mám, je že žije nebo žila na Kladně a její kluk se jmenuje nebo jmenoval Honza S.

kadea
17. pro 2008

ja hladam spoluziacky z Gymnazia Kosice Saca, ktore sme koncili v roku 2000. Triedna profesorka Furarova, 4.AD.
Mozno sa tu nejaka pohybujete...

krista
22. pro 2008

martina30 • 20. prosinec 2008 ve 00:31
ahojte.Hledam Janu Tinklovou z Blanska.Vloni v rijnu jsme spolu lezeli v porodnici.Prosim o kontakt na ni.Dekuji

mukky
30. pro 2008

Ahojte,ja hladam nejake maminky ktore chodili na zakladku Kotayho.tr.ucitelka bola p.Svitekova do acky triedy,myslim ze zakladka bola tak do roku 1993... a hladam este.Moniku Bule......z Kotayho 1,vyrastali sme spolu

mukky
1. led 2009

😒 😒

denduska
1. led 2009

ja hladam Janku z Nemeckej, predtym tusim byvala v BB, pisali sme si ked sme boli tehu cez tehotenstvo.academy.sk lenze potom sa mi maily zacali neviem preco vracat...mala termin vtedy ked ja 15.8 ale pisala ze to bude skor...mal sa jej narodil syncek Marek...ak ju niekto poznate, dajte mi vediet prosiiim

bambulik
1. led 2009

neznáte někdo Sabinu Sloup? Bydlí Praha Modřany....
13.10.2007 porodila na Bulovce Verunku, nemáte na ni někdo kontakt?
kdyžtak pište do IP

skurinka
1. led 2009

ahoj neznate nekdo Ivetu Machalkovou z Prerova?a jeste Martinu LOUCKOVOU z olomouce .obe jsou rocnik 1977 a 1978.jestli o nich neco vite prosim piste na IP.diky moc 🙂

mukky
2. led 2009

Ahoj,hladam maminky z Kotayho skoly zo zakladky acky,tr.ucitelka p.Svitekova,zakladka bola asi do roku 1993,neviem ci sa tato ulica dnes nevola Hroncova..v KE,hladam Moniku Bulejcikovu z Kotayho 1,vyrastali sme spolu a bolo nam super 😀,a hladam Luciu Duricovu,myslim ze teraz Potosnakovu z KE,aj ked myslim ze dievcata su vraj za hranicami 😢 dakuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujem

mukky
2. led 2009

kuk,hmmm no nic 😀

mukky
2. led 2009

kuk,no kto hlada,raz najde 😀

dorotka
2. led 2009

ja hladam sasu punovu co rodila 18.2.2007 damiana nejak okolo beda
sasi ozvi sa alebo niekto kto ju poznate byvala vtedy v centre bratislavy rada by som ich pozvala na amelkine druhe narodeniny

dioliana1
3. led 2009

Ja by som chcela najst Markétu a Lýdu Polické z Ptáčova pri Brne v Cesku, tak sa volali za slobodna uz su vydate 😅

madlenka29
3. led 2009

Ahoj holky

taky já bych vás ráda poprosila o pomoc,hledám pani,která se mnou byla v porodnici v Plzni Lochotíně.Já rodila 25.6.2008 a ona myslím že 27.6.2008-císařským řezen,byly jsme spolu na pokoji.Jmenuje se JESSICA KALINA a není to češka,porodila krásnou holčičku SOFII.Bydlí v Plzni asi v Nýřanský ulici na Bolevci.Ráda bych jí našla.
Pokud jí někdo znáte,dejte mi prosím vědět do IP.
Díky moc za pomoc.

janka_pn
3. led 2009

pozna niekto gabiku matejbusovu?? mozno sa uz vydala a vola sa inak, ale viem, ze byvala alebo stale byva v liptovskom hradku.