• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Používáte nějakou vůni do WC?

15. ledna 2017 
chtěla bych se inspirovat, jak provonět wc. jde o to, aby tam bylo příjemně. máme nový záchod, s tím není problém. ale zatím se nenarazila na žádný prostředek, který by wc trochu čistil i voněl. poradíte?
26. črc 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já radím a velice doporučuji Duck gel je to takový mechanismus co s ním na záchodě uděláš puntík gelový a náááádherně voní a samozřejmě i čistí toaletu, mají ho snad všude v drogeriích... :slight_smile:
26. črc 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my používáme hodně značku Dref a taky různé osvěžovače Brief :grinning:
26. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak píše petacek, tak ten Duck je supr, máme hodně velkiou koupelnu a provoní jí úplně, a fakt hodně :grinning: Jen koukám že máš dítko v tom zkoumacím věku, dany v tomhle věku měl hrozně rád záchody, doteď se v něm ráchá a když jsem tam měla Duck tak do tý gelový náplně píchal prstem a matlal si to na hlavu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak záleží jak akční máš dítě a jak je velký prasátko. To naše je véééliký, takže vůn do wc jsou momentálně tabu.

Jo a mě voní kupelna z toho, že jak je hajzlštětka vtý nádobce, tak já do toho dám domestos a doleju to buď savem na podlahy-,ám to kytkový, moc hezký voní, nebo to dolejvám aviváží :sweat_smile: ale voní mi hezky koupelna a to je hlavní :grinning: :grinning:
26. črc 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
my máme taky tu kachnu :slight_smile: a na zdi pověšenej Brise one touch
26. črc 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme taky ten gel - puntík do mísy, nám to stačí. My moc nemáme rádi ty záchodové vůně.
26. črc 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli můžu doporučit, tak nám se velice osvědčila gelová závěska Bowl Clip na WC. Dá se to sehnat jedině přes internet. Vydrží krásně vonět 30 dnů a více a kupujeme to na fre-pro.greli.cz. Dodají to do druhého dne a mají výběr z 5-ti vůní. Nám voní mango a cotton.. :slight_smile:
Navíc to krásně provoní celý byt.
6. čer 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já onehdá narazila na domácí vůně,které si může dělat každý sám doma, problém je, že nemám moc času je doma připravit :( Máte někdo zkušenosti s vůněmi z profivune.cz? V drogérii to nemají a píšou, že to není chemické. Vtipný je, že tam mají vůně (Ekcos Trufresh) jako Nové auto, Kůže apod :D Asi to koupím přítelovi do auta s tím, že tady má nové auto :D
15. led v 00:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek