• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Povrch dětského hřiště

12. srpna 2016 
@reruna tak my hlavně kvůli dětem a zahradě ten dům stavíme, a je to určitě super, jezdím zatím na zahradu k sestře a nemužu si vynachválit, jaká je to pohoda, takže chápu jak to myslíš, ale i tak prostě na hřišě mezi děti chodíme, naštěstí u nás ve městě a i tam, kde budeme stavět dům, jsou hřiště nová, z toho tartanu měkkého, takže mi to přijde super, ale malá je stejně ještě malá a moc se tam nezabaví, písek na zahradě mít určitě budeme :slight_smile:
4. čer 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my sme dako speci nic nerobili,ale zaklad mame velke a hlboke pieskovisko-ja som ho kopala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vysledok stoji za to-sluzi uz 13 rokov a je stale dobre a starsi syn sa tam vedel vyjasit aj ako 11 rocny cele hodiny -kopal hadam az do stredu zeme vojenske zakopy-to sa v tych maly pieskovisach neda robit a teraz zas sluzi mladsiemu synovi.
Dalej mame nezastupitelnu trampolinu-3 metrovu-ta sluzi už 6 rok a je to uzasne vecicka-uz aj mladas na nej fici a starsi ani nehovorim :slight_smile: a to ma uz cez 13 rokov.
Na kyrtej terazse je hojdacka na casy dazda,no a dolezita cast je velky bunker v poraste s "boredlom" v nom - co k tomu patri.
Vsetko mame na inej strane domu,takze decka lietaju okolo a vzdy maju nieco ine k dispozicii. :slight_smile: proste to vsetko sluzi neilen 2-3 roky ale ozaj roky rokuce.
4. čer 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a k teme :astonished: -povrch je vsade trava,ci zemina -v bunkri.
4. čer 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bledulka mulcovacia kora sa musi obnovovat, uz po necelom roku po jej nasypani pod preliezku zacina hnit cca 5 cm pod povrchom (overene min. tyzden osobne som do toho strcila ruku, fuj!)
4. čer 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka311 tie gumene stvorce su fajn riesenie, ale stoja od 40 eur/m2 plus praca :(
4. čer 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett u nás jsou všechna hřiště ve městě s podkladem z písku a mě to hrozně otravuje, protože nejen, že děti mají ten písek všude - to by mi ani tak nevadilo, tam se s tím počítá - ale já taky, pokud si náhodou vezmu otevřené sandále v létě.....ale jasně že taky tam chodíme, změna musí být, nebavilo by mě být pořád jen doma.
4. čer 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obly strk je celkom dobre riesenie, lebo tlmi pad a je samoosetrovatelny - naprsi a tak sa z neho zmyva prach. Nevyhoda je, ze sa prasi, takze je oblecenie biele, ale je ovela hygienickejsi ako piesok (ktory by sa mal kazdu sezonu mienit, kazde 2 tyzdne prekopat a popolievat pitnou vodou).
4. čer 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tin007 je pravda ze sterk by se mi libil vzhledove - hodil by se do nasi zahrady... Ten tartan neni az tak hezky, ale je funkcni - uvidime, az to vytycime, kolik to presne bude
4. čer 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tartan nie je problem vyprat z oblecenia? ja si teda pamatam, ze na bielych trickach na telesnu, ked sme spadli na bezeckej drahe, to bolo vidiet aj po oprani... :confused:
4. čer 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, a víte, kam ve vašem okolí vyrazit na dětské hřiště? Mrkněte na tyhle zajímavé stránky, které pomůžou:

https://www.venkazdyden.cz/ :slight_smile: :slight_smile:
12. srp 2016 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek