Prázdné skleničky od dětských výživ. Vyhazujete je?

kalo
16. led 2008

ahoj! Holky, jak prosím nakládáte se skleničkami od dětských výživ a zeleninek? Já je ze začátku schovávala, jako že se budou hodit třeba na zavařování marmelád, ale už jich mm nějak moc. Vyhazujete je nebo je nějak zužitkujete?????

johanda
16. led 2008

Těch pár skleniček, co jsem použila, skončilo v kontejneru na sklo. Zavařovat do nich se dá, ale musíš použít jiné víčko. To původní se ti nepřisaje.

zany
16. led 2008

Kalo, já je ze začátku taky schovávala, ale nakonec jsem zjistila, že k ničemu nebudou (ty víčka jsou totiž na nic 😒 ), tak jsem je vyhodila do správného kontejneru na bílé sklo 🙂 🙂 🙂

kalo
autor
16. led 2008

No mám už taky takové tendence 🙂 🙂 Zavařovat jsem do nich ještě nezkoušela, ale když se nedají použít ty víčka, tak shánět nové nebudu. Já právě přemýšlela, jestli do toho nejde třeba zamrazit předem navařená porce, ale ono sklo do mrazáku asi nejde....Tak díky 😉

majka07
16. led 2008

končí v kontejneru na sklo 😉

amon.rea
16. led 2008

kalo, ja v nich mam koření :o))

majaaita
16. led 2008

Kalo, já je používám na mražení vlastního jídla pro prcka. Skleničky jsem sehnala prázdné od jedné paní na mimibazaru 🙂 a teď do nich vařím. Mražení bez problémů.
Taky jsem si myslela, že sklo do mrazáku nejde, ale je to v pohodě.

makelka
16. led 2008

ahoj,

taky je používám do mrazáku, uvařím jídlo, naplním skleničky ještě horkým jídlem a zavřu víčkem, někdy kdzž se to povede, se přisají jako by byly z obchodu 😉 jak to schládne, narvu tím mrazák a je to 😉 😉 zatím bez problému

ty co nepoužiju a mám jich moc vyhazuju do kontejneru na sklo, jako ostatní holky 😉 😉

androna
16. led 2008

sklo do mrazaku ano.akurat to neplnte doplna pretoze jak to zmrzne tak to trosku navysi mnozstvo a mohlo by to prasknut.a tiez pouzivam tie sklenicky na jedlo pre prcka na mrazenie

kalo
autor
18. led 2008

S tím zamražením předem navařeného jídla pro prcka to je skvělý nápad!! Tak díky za rady!! 🙂 🙂 🙂 🙂

dasap
18. led 2008

ahoj, já sbírám ty nejmenší a dávám do nich koření, jinak taky vyhazuju

aponchie
19. led 2008

jj to mrazeni je dobra vec.jinak ja skovavam na zavarovani presnidavek ty sroubovaci ty co nejsou znovu zavrit vyhazuju

draga
19. led 2008

jé téma které jsem chtěla založit už dávno já chtěla ty sklínky nabídnout budoucím mamkám na mražení mateřskýho mlíčka do mrazáku....tenkrát jsme je scháněla horko těžko, a teď jich mám plnou skřínku, ty maličký, větší i největší 😉 😎 😀