• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Předzdívky pro naše mimi. Jak jim říkáte?

1. července 2013 
my rikáme ondráskvi bucifálku, a kubickovi prozatim šišounku - protoze se nám nejaknedari srovnat hlavicku :grinning: :unamused:
16. bře 2008 v 10:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás "frčí" Ňuňa :slight_smile:
16. bře 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a kdyz byla moje adelinda mala tak jsem ji rikala nunynka :grinning: :grinning:
16. bře 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem si vzpomněla,že mu říkám "Nervíku",když se vzteká. :dizzy_face:
16. bře 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je pěkný téma :dizzy_face: My máme doma Klubíčka :dizzy_face: A když zlobí, tak Libuna a to vzniklo zkomolením Lubin :grinning:
16. bře 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé,to je pěkné téma :slight_smile: My našemu prckovi krom všech podob jeho jména říkáme draku,dračisko-protože je hodně aktivní,miláčku ,prevíte -podle knížky "prevítem snadno a rychle"-protože se podle ní velmi často chová :grinning: ,jinak i broučku,chlapisko a ťuntíku (zdrobnělina od ťuňťa-tak jsme mu říkali už v břiše:slight_smile: )
16. bře 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi máme: kulínka, sluníčko, broučka, matulku ... časem určitě ještě nějaké přibudou :slight_smile:
16. bře 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: fakt hezký :wink: náš malej je většinou Lukynek, kukýsek, zlobidlo, vteklinka nebo miláček, podle toho jaký je :dizzy_face:
16. bře 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirinka je pro me vetsinou koblizek - bud vonavej, kdyz je hodna nebo pripalenej, kdyz zlobi...
16. bře 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
My používáme všechny možné, Adíčku, Aděnko,Aduš, Adulinko. Když zlobí tak je to Adéla, Adelhaid :sunglasses: taky sluníčko, beruško, holčičko, andílku a potvora taťka jí říká Adunka odulka :grinning: :grinning:
a teď vede "šikulka" :slight_smile:
16. bře 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kromě různých odvozenin jména mu ještě říkáme želvičko a naši mu říkají pane řediteli (protože se kolem něj všechno točí) :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klauďa,Kláďa,žížalka,prďolka,piškotka ,princeznička,milášek :grinning: a když zlobí diktátorka,řvoun ,potvora :grinning:
16. bře 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi našemu Paťasovy říkáme sluníčko sedmitečné a když zlobí což je právě v obdový vzteku tak mu tatínek říká malí Adolf :sweat_smile:
16. bře 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to je fakt super, tak si to tady čtu a usmívám se :slight_smile:
My jsme synovi říkali Jahůdek, protože když jsem si koupila Velkou knihu o matce a dítěti, tak podle ní byl zrovna v bříšku ve velikosti jahody. Takže jahůdek nebo pan jahoda. A pak taky myšička šišička, myšonek a podobně. A když se měla narodit dcerka, tak jsem si říkala, že musím vymyslet něco jiného, protože myšonku občas říkám synovi i teď, tak aby mu to nebylo líto. A pořád jsem na nic nemohla přijít. A jen se narodila, tak to prostě byla bobiška :slight_smile: Takže teď máme myšonka a bobišku. A když zlobí, tak to jsou tchoříci :slight_smile:
17. bře 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé,to je krásný téma...Staršímu do dneška říkáme mimiš(mimišek už málokdy-má skoro 6) nebo gauner.Mladší je od mala Chrudoš-tatínek chtěl aby se tak jmenoval a trochu mu to zůstalo :slight_smile: .A taky gauník(-malej gauner)
17. bře 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
My Emmi nejčastěji říkáme paní Prcíčková, Šmrdlinka, Šmudlinka, Bubí... a pak to jsou různé zkomoleniny jejího jména. Naposledy třeba Emmanďátko:slight_smile:
17. bře 2008 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kromě zdrobnělin jeho jména je to láska naše a uzlík :dizzy_face: začali jsme mu tak říkat po příjezdu z porodnice a už mu to zůstalo :slight_smile: Jinak,když byl ještě v břiše,tak to byl Zbyšek,pracovní název,netušili jsme,zda to bude holka nebo kluk,ale říkali jsme mu po chlapsku,jako bychom to tušili :grinning:
17. bře 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás to je: Daviďák, Davison (odvozeno od Harleye :grinning: ), Davy a pak šmoula, myšánek, grugin nebo gugin (to podle toho, když začal žvatlat), sluníčko, meďan a když je vzteklej, tak je to hysterák.
17. bře 2008 v 19:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ještě musím dodat, že je to taky pikaso, když mi zlobí a kvičí tak je to kviknobekna a můra nebo můronela :sweat_smile: :sweat_smile:

je to fakt super téma

a ta pojmenování jsou fakt rodina od rodiny jiný a suprový :grinning:
17. bře 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer všem...U nás to byla Kryšpínka (Kristýnka)Pak oukrobeček,dále papiňáček to je odvozeno od toho že malá brečela a nestíhala přitom pořádně dýchat :sweat_smile:
17. bře 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viky-pracovní název :wink: Vitýsek, Víťulka,...Bubulínek, Bucifálek, Miška maličká, zvíře ukňouraný :grinning: a babiččino oblíbené - ty kluku pytlíku a žížalko :wink:
17. bře 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je nejčastěji používaná přezdívka Fufík , jako to fialové slonisko z medvídka Pu, a od toho odvozené: Fuf, Fufí, Fufa, Fufajz :sweat_smile:
17. bře 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak mi říkáme nejčastěji tlapko, tlapičko, mikeši, micko, pašíku, stelušáčku a moře dalších :grinning:
18. bře 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jeste jsem si vzpomnela: myška tryška
18. bře 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě Dominikovi říkáme Rafa Domingéz :grinning: :grinning: :grinning: ... proč , to se mě neptejte, přítelův náhlý výplod fantazie :grinning: ... Ještě si určitě na něco vzpomenu :sunglasses:
18. bře 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si vzpomněla pískalena,pískátko, protože děsně piští :grinning:
18. bře 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem si taky vzpoměla že malýmu ještě mu říkáme nosorozáček tuponosý, protože má moc pěknej nosáček. :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fakt jsem si tady početla. Nějaký předzdívky jsou fakt super :wink:
19. bře 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme Adu, Adinu, Aduš, Fionku(tatínek pojmenoval, protože je někdy malej zlobr) a míšu, jako medvídek a po probuzení jí říkám krupka, jako že krupala :wink: Jo a Drahuška :wink:
19. bře 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ještě říkáme olčo, jako holčo, ale bez h :grinning: protože je holčička :sweat_smile:
19. bře 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek