• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přemýšleli jste, jaký význam má jméno vašeho mimča?

23. listopadu 2011 
Karel - král, velký chlap - platí to na 100%, kraluje naší domácnosti a velký je až až :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2008 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem křesťanka, no to je bomba.....mala ma jmeno cizi, takze tam neni, ale znamena "moje"
24. bře 2008 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, tak moje kamarádka se jmenovala Salátová a bydlela v Zahradní ulici. Dneska se už jmenuje jinak :wink:
24. bře 2008 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
sestrenice je Michaela... proc by se to jmeno nemelo davat? mi prijde normalni :o)
24. bře 2008 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě naši vybrali jméno Noemi, ale bohužel jim to na matrice v 80. letech nepovolili, tak jsem dostala jméno Natálie. Než se rozmohly Natálky, tak jsem byla pro všechny "jiná", i teď, když se představím, tak se někdo udivuje, že takhle velkou Natálku nezná :grinning:

Nellu jsme vybrali, i když jsme věděli, že význam jména není žádný a že je to odvozené ze jmen již zmiňovaných - Petronela, Kornelie. Dvě L jsme dali proto, aby nám to "sedělo" v numerologii :wink:
24. bře 2008 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja som vodna lalia, cize lotosovy kvet, manzel je milovnik koni a syn je silny muz :sunglasses:
25. bře 2008 v 05:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Na té věštírně nemají Vandu :angry:
25. bře 2008 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Nase dcera se jmenuje Jolana. Jméno JOLANA znamená správná dívka a je to jméno původem maďarské.Dlouho jsme se nemohli rozhodnout jaké jméno dát a nakonec vyhrála Jolanka a ta správná holka na ni fakt sedí :grinning: Jinak mrknite sem: http://krestni-jmena.cz/vyznam/index.php?name=Jolana
6. dub 2008 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Máme dcerušku Mišišku ( Michalku ) jeho význam je ''podobná bohu,, jako PODOBNÁ JAKO BŮH, je to jméno Hebrejské :D Míšce jsou ted 3 roky :slight_smile: :wink: :angry: :sweat_smile:
23. lis 2011 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek