Přemýšleli jste, jaký význam má jméno vašeho mimča?

ninja
8. únor 2007

Uz jste premysleli jaky vyznam ma jmeno vaseho mimca?

kacerka
17. bře 2008

Karel - král, velký chlap - platí to na 100%, kraluje naší domácnosti a velký je až až 😀 😀 😀

kristi
24. bře 2008

ja jsem křesťanka, no to je bomba.....mala ma jmeno cizi, takze tam neni, ale znamena "moje"

petkakrutik
24. bře 2008

holky, tak moje kamarádka se jmenovala Salátová a bydlela v Zahradní ulici. Dneska se už jmenuje jinak 😉

vikvik
24. bře 2008

sestrenice je Michaela... proc by se to jmeno nemelo davat? mi prijde normalni :o)

natalien
24. bře 2008

Mě naši vybrali jméno Noemi, ale bohužel jim to na matrice v 80. letech nepovolili, tak jsem dostala jméno Natálie. Než se rozmohly Natálky, tak jsem byla pro všechny "jiná", i teď, když se představím, tak se někdo udivuje, že takhle velkou Natálku nezná 😀

Nellu jsme vybrali, i když jsme věděli, že význam jména není žádný a že je to odvozené ze jmen již zmiňovaných - Petronela, Kornelie. Dvě L jsme dali proto, aby nám to "sedělo" v numerologii 😉

briketa
25. bře 2008

Ja som vodna lalia, cize lotosovy kvet, manzel je milovnik koni a syn je silny muz 😎

lenkabu
25. bře 2008

Na té věštírně nemají Vandu 😠

ivousek
6. dub 2008

Nase dcera se jmenuje Jolana. Jméno JOLANA znamená správná dívka a je to jméno původem maďarské.Dlouho jsme se nemohli rozhodnout jaké jméno dát a nakonec vyhrála Jolanka a ta správná holka na ni fakt sedí 😀 Jinak mrknite sem: http://krestni-jmena.cz/vyznam/index.php?name=J...

miikii
23. lis 2011

Máme dcerušku Mišišku ( Michalku ) jeho význam je ''podobná bohu,, jako PODOBNÁ JAKO BŮH, je to jméno Hebrejské :D Míšce jsou ted 3 roky 🙂 😉 😠 😅