Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
14. kvě 2010

tak jsme poslali tatku do brna ☹ zkoukli ulicu a jdem se ozbrndat a spat... 🙂 tatovi jsem stihla vcerejsek vynahradit tak v klidu odjel... 😀

janulle22
14. kvě 2010

no jo vseci amnzilky doma a na me chuderku ovdovelou prdite... ☹ 😀 😀

elidule
autor
14. kvě 2010

ne ne Jani,já koukala na tu Sophiinu volbu a že jsem na to blbec koukala ☹ hrůza
já teď vysála Jusťuli nos a dopucla jsem jí mlíkem,protože k véče toho moc nedala a už vypadá,že zase spinká 🙂
manžílek můj nejdražší si skočil na pívo 😒 doufám,že mě aspoň nevzbudí,až přijde domů

janulle22
14. kvě 2010

eli ty ses dokoukala?
ty ses borec teda... ja to vypla u teho jak se mela rozhodnout mezi tema detma... 😔 tam sem brecela jak zelva...

elidule
autor
15. kvě 2010

povídej mi o tom,nemohla jsem vůbec usnout potom dlouho ,furt jsem jenom bulela, fakt debil,že jsem na to koukala 😔 přitom jsem ale věděla,o co tam jde ..... ale stejně na to čumím
usnula jsem někdy po 11 a manža se vrátil v půl jedný a od tý doby v podstatě nespím
teď už je zase pryč,nevím ani pořádně, kam šel,nějak jsme se ani nebavili

elidule
autor
15. kvě 2010

jinak dobrý ráno přeju

janulle22
15. kvě 2010

eli ty jsi borec... ja to nezvladla.. jsem macka... ☹ pritom nemam rada kdyz se na neco nedokoukam a usnu trba... ale tohle se nedalo...
jinak taky preji krasne ranko...
jsme ted vstavali tka jsem rada, ze ada pospal dyl.... 🙂

elidule
autor
15. kvě 2010

no u tohohle by snad ani usnout nešlo 😝 já naposled bulela u Foresta Gumpa 😀
to je i s hororama,jsem doma sama,na půdě meluzína a stejně si to pustím a čumím na to a pak se třesu 😀
my jsme vstávali před šestou - fuuuuuuuuuuuuuj 🙄

co budete dneska dělat zajímavýho?

elidule
autor
15. kvě 2010

my budeme dnes kupovat ty koberce a lina - huráááá 🙂 manža se rozhodnul ........... nebudu bránit nebudu nebudu 😀

elidule
autor
15. kvě 2010

a mám hlad už pořádnej

janulle22
15. kvě 2010

eli no ja budu uklizet a stehovat ten pokojik adovi... 😉
kdyby jsi videla ten obyvak tak jsem to mela hezky v pytlu poskradany ty hracky a ted? hracky po celym obyvaku.. no des... penove pozzle a ty vnitrky roztahany vsude, takze je musim poskradat... takze ja makat... 😀
jeee ja ti zavidim... 🙂 to mam rada takovr nakupy.... 😉 az dodelam ten pokojk, tak ho zkusim blejsknut aspon trocha...

elidule
autor
15. kvě 2010

uklízecí sobota - to je vzrůšo co? 😝 😀
já ráda nakupuju takový ty pičičandičky, jako poličky a dekorace a obrázky 🙂
na koberce se těším,mají na výběr opravdu krásný,ale potřebovali bysme,aby to někdo zaplatil za nás
dej sem foto pro inspiraci určitě

janulle22
15. kvě 2010

tak pro inspiraci to nebude... pac to enni jeste tak jak jsem chtel, ale az budpou finance tak pak to mozna bude pro i nspiraci... 😀
to jsme taky potrebovaly aby to nekdo zaplatil, ale prd... 😀 taky jsme slintali nad kradnyma modernima kobercama... 😎
tak ja uz jdumakat, se nak nemuzu zvednout z postele... 😀

elidule
autor
15. kvě 2010

já taky než se dokopu k něčemu 😀
mamka říkala,že nám babička vzkazuje,kdybysme na něco potřebovali půjčit,že peníze má ............ tak říkám,řekni,jestli peníze má,ať nám je rovnou dá 😀 jsem se v týdnu bavila s babčou a sama mi říkala: já už nic nepotřebuju vlastně - ale v posteli má statisíce 😀 - na co si ty důchodci tak šetřej,by mě zajímalo,třeba tchýně ta furt někde trajdá,to je samej
Eva a Vašek a podobný blbosti,ale furt s babama někam jezdí,tak to jo potom,ale naše babička? ta se živí pomazánkovým máslem a chlebem a to je ještě schopná ten chleba jíst 14 dní 😝 prej je ještě dobrej 😀 no když má na to zuby, v troubě nic nepeče,nesmaží,nevaří,protože šetří elektriku a vadí jí,že se ta trouba a sporák při vaření zamažou 😖

elidule
autor
15. kvě 2010

no my si zase tak s těma kobercema vyskakovat nebudeme,cenově myslím, abych měla v ložnici nebo v obýváku drahej koberec se zlatým chlupem,to teda ne 😀 a že fakt takový koberce jsme viděli,nějak si neumím představit ty lidi,co si tohle daj do bytu - zlatej chundelatej koberec,kterej hází odlesky na všechny strany 😅

janulle22
15. kvě 2010

elitak ten jsem ejste nikde nevidela teda... 😅 ale meli tam krasnej tmave sedej s kolama, tezko se to popisuje a ten ans uchvatil stal myslim 170kc za meter takze celkem slusna cena.... ten do pokojika stal 109za metr takze jsme dali 1500za koberec a 400 dovoz 😝
tak mam ukyte okno, vydrhnutx vse kde byla barva... akoran azasuvky seru stejne budem kupovat nove... 😀 to je piplacka a to se me nehcce...tak jdu pokraocvat

elidule
autor
15. kvě 2010

tak to jde,tady se to v průměru pohybuje okolo 140 kč,všechny místnosti nás vyjdou asi na 16 tisíc,s linama jako i a doprava je zdarma,ještě,aby si něco účtovali 😝 😀
zásuvky - to fakt piplačka,na to bych se taky zvysoka .... 😀

janulle22
15. kvě 2010

vsak ej nedelam kdzy budem kupovat nove ...uz se to zacina rysovat... je to hezky hezky voni zaclona... 😵 akorad kdyz se mrknu do dalsich mistnosti tak se mi chce becet... 😀 bordel horem spodem... bleeee 😀

janulle22
15. kvě 2010

nevite kde maji takovy ty svetla balon papirovej...?do detskyho...

seba
15. kvě 2010

Ahoj holky,zdravím při víkendu.
Včera jsem nestíhala-né,že bych se tak dlouho věnovala manžovi 😉 -ale máme jen dva počítače,jeden blokovala Sára tou svojí hrou a druhej manža.Takže já su pustila dynastii Nováků a pak šla spát 😀
Teď Sarka s tatínkem odfrčeli do Pardubic do multikina,malý spinká,já nevařím,polívka tam je od včerejška a oni se staví pak pro čínský nudle s něčím-hurá,mě pořád nebaví vymejšlet,co k jídlu

seba
15. kvě 2010

Ten lustr jsem viděla v Baumaksu

janulle22
15. kvě 2010

tak pokojik relativne hotov ale bordel je porad vsude... nejak mi ubyvaji sily... ☹
nechcete nekdo skakaciho osla cerveneho za 130kc ? jiank ho hodims em, ael pro sichr se vas poptam... 😉

elidule
autor
15. kvě 2010

ten lustr jsem viděla v prodejně svítidel a lampiček a lustrů,my tady nic takovýho nemáme,ale v Děčáně je dvoupatrový krám a tam mají lampiček a lustrů a dětskejch světýlek snad milion,taky něco pořídíme 🙂
my už hopsadlo mít budeme,podědíme 🙂
tak jsme koupili koberec a dvě lina,11 tisíc v hajzlíku,koberec do obýváku pořídíme příští měsíc,musíme ještě nakoupit jiný potřebný věci,tak zatím tam budeme bez koberce no 😔 ale mamka nám koupila nějaký stírací losy,takže až vyhrajem,tak koupíme všechno 😀 😀
teď dám píct kuřátko,teda jenom stehýnka a budou k tomu hranolky extra dlouhý 😀
a je divnej tlak a strašně smrdí odpad,ale to je smrad 😝

seba
15. kvě 2010

Tady to vypadá,že za chvíli začne potopa světa-venku černota ☹
Já bych taky potřebovala vyhrát nebo aspoň tichého sponzora-chtěla bych koupit tu sodovkárnu,nebaví mětahat stále domů něco k pití-no,musím být asi večer milá na taˇku a pak mu to nadhodit-řeknu,že to potřebují děti 😀 😀
Kuře bude u nás zítra-ale chci ho dělat na divoko,mám tu nějaký uzený bůček,tak to sdělám

janulle22
15. kvě 2010

tak sem se najedla- dva chleby s cesnekovou pomazankou... 😵 mam rajskou ale nemam na nu chut... 😝 tak siesta mi zkoncila, tak jdu pokracovat... ale dala bych si 20 😀
sebia kolik to stoji...?

denisa31
15. kvě 2010

ahoj holky,
seba, jen dva počítače, jo?, no ty jsi mě pobavila 😀 😀 😀
eli, ne cvíčo nebolí, jen nějaký lehčí cviky z vojtovky, mačkání bodů na bříšku a tak, ale malá je takový moje miminko malý uřvaný
tady to taky vypadá, že bude za chvíli konec světa
sponzor by se taky hodil, jdu dát aspoň nějaké inzeráty na net

denisa31
15. kvě 2010

eli, tak to bude asi fakt luxusní souprava, když vám za ní nabídli 6 tis, aspoň něco né?

elidule
autor
15. kvě 2010

přidávám ještě jednou 🙂
ale nakonec nám za to nedal hnedka prachy,že je pěkná,zkusí dát víc naprodej a po týdnu bysme šli dolů

elidule
autor
15. kvě 2010

ale peníze hned na ruku by bodly ☹

denisa31
15. kvě 2010

ta vypadá pěkně, ale upřímně řečeno, něco takovýho bych si do bytu nepořídila, to je děsně nepraktický ne? že to zabere dost místa. Tak to je komisní prodej? já právě myslela, že těch 6 by vám dali na ruku, to já bych je asi vzala a byla bych ráda, že to mam z krku než čekat, jestli se to prodá o nějakou korunu dráž