Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

denisa31
20. kvě 2010

to madlo se většinou dokupuje, u těch jané jsem to v kompletu moc neviděla

elidule
autor
20. kvě 2010

ještě pokoukáme,ale takovej výběr

elidule
autor
20. kvě 2010

no já jak tak koukám po venku po golfkách,tak jsem si říkala,že to vidím u málokterých

lamarika
20. kvě 2010

nám se podařilo zavést režim úplně nenásilnou formou. Chodili jsme ven shruba ve stejnou dobu, protože malej vztával skoro vždycky stejně. Samo, že dřív spával třeba do devíti, teď do půl osmý, ale ty doby jak dlouho vydrží být vzhůru se taky protahujou. Odpo jsme taky chodili shruba ve stejnou dobu ven. Takže pak to šlo úplně samo. Párkrát se sice ten jeho režimek posunul tam a zpět podle toho jak se zrovna v tom období budí nebo jak dlouho spí.

elidule
autor
20. kvě 2010

deset hodin - noční klid začíná 😀 jdu spát
dobrou

elidule
autor
20. kvě 2010

no Radu přesně,ale nikdy jsem nebudila,protože odbila určitá hodina na jídlo,nebo protože by se pak změnila doba nočního spánku,taky by mě vadilo,kdyby mě někdo budil,když spím 😀

lamarika
20. kvě 2010

jé Liduš jako fakt? Tak doboru noc 😉

elidule
autor
20. kvě 2010

akorát když jsme museli k doktorovi,to je jasný

lamarika
20. kvě 2010

Tak já bych na ty golfky mohla dát madlo ze sporťáku a pláštěnu taky 😉 Takže pro mě by byla cena konečná 🙂

elidule
autor
20. kvě 2010

musím využít klidu,než se sousedi zase začnou hádat nebo práskat dveřma 😀

lamarika
20. kvě 2010

Ty chico golfky má hodně lidí. Mně vadí na golfkách, že maj zdvojený kolečka a jsou děsně prťavý ty kolečka. Vždyť se s nima nedá skoro vůbec jezdit v zimě 😕

elidule
autor
21. kvě 2010

ahoj holky 🙂
když nezvrací malá v noci,tak pro změnu manža 😒

janulle22
21. kvě 2010

dobre ranko...
tak jsme si dneska pospali... 🙂
eli co delate ze zvracite...? 😕

seba
21. kvě 2010

Ahojky,tak to konečně pustili-dýl by se to ani nedalo vydržet,malý stojí u pc a stále ťap.ťap-chce pustit krokodýla 😀 😀
Těm vašim známým bych půjčila Sebu-dnes vstával ve 4,05 a to šel spát před osmou 😠
A co bylo manžovi-že by střevní virus?

janulle22
21. kvě 2010

tak Ada jde koukat na pohadku...a aj to tu poliskam a jdu zehlit... 🙂 pak se zase kouknu... 😉

lamarika
21. kvě 2010

Dobre ránko holky, dneska jsme vztávali až ve čtvrt na osm 😵
Teďka povalím na poštu, mám tam nějakej balík, pak do města pro fotky. Tak vám pak semky nějakou tu fotečku dám. Sama jsem zvědavá jak vyšly.
Teda Liduš co tam provádíte? Ještě začni i ty blinkat. . . 😒
Matese ještě nějaký písničky moc neberou. Teď mi tady listoval v diáři a strašně ho to bavilo, tak jsem mu ho sebrala a dala mu jeho knížečku a to už nééééé 😠
Já budu mít na žehlení mraky věcí zítra. Na dnešek tam mám nachystaný asi 3 pračky. Jen nevím kam to pověsím 😀

elidule
autor
21. kvě 2010

já nevím,on říká,že to má z papriky,že mu nesedla 😖 paprika je těžká,ale že by až po ní zvracel? ráno mu už bylo dobře
ježiši sebi,to je ranní práče 😅 😕

elidule
autor
21. kvě 2010

já budu žehlit dneska odpoledne,beztak prší a prší 😖

janulle22
21. kvě 2010

tak ja uz mam vyzehlino... ale zase peru, takze mam zase co zehlit... 😀 u nas je to porad dokola s tema hadrama... 😒 to jeste tata zitra doveze tasku s vecma a mam zase co delat.. 😝 😀
u nas neprsi obcas vykoukne slunko, ale fuci jak se tak koukam... ale odpolko pujdem na chvilu ven, pokud nezacne prset... zase se to nejak kaboni... 😒 uz me to pocasi stve...
jeste musim adovi zuzit kalhoty jak jsem objednala vetsi... jeste jsem se k tomu nedostala... 😅 😝 tak dneska musim, chci aby zetra na letadlech byl fraja... 😀

seba
21. kvě 2010

Nám tatínek dovalí asi až zítra.
Tady se lítá taky jen kolem hadrů...stále je co prát,věšet,sbírat,žehlit a pak uklízet 😠
Dneska máme jít na trénink,ale už tam dvakrát pršelo-moc se mi nechce,prcek v kočáře nebude a všude je marast-bude jak prase 🙄 a Sára vlastně taky 🙄
A z papriky...manža ji taky večer nesmí-taktéž blindil,on i samotnou salátovku nestráví...ale řízek jo!! 😀

janulle22
21. kvě 2010

sebi rizecek kdo by nestravil... 😀
tak to budete vseci jako cuntka... 😉 to se neda nic. delat...
jsem okoukla mmb nic me nezaujalo... tak jdu uklizet a dat obed spuntovi... ja dneska jsem na chlebu... 😀 se mi nechce varit... az zetra bude kvetacek... 😵 mnaaam....

lamarika
21. kvě 2010

tak jsem byla pro ty fotky a ještě nebyly. Prej budou až odpo ☹
Jo a přišly mi dneska konečně ty šaty na svadbu a jak jsou o číslo menší, tak jsou fakt úžasný a moc se v nich sama sobě líbím 😵 Sice vypadám trošku jako veleryba, ale pěkná veleryba 😎
Akorát maj moc dlouhý ramínka na mě, tak je musím trochu zkrátit, ale to už je drobná úprava 😉
Já měla na oběd ve městě párek v rohlíku a malej teď bude mít kuskus se zeleninou a masem 😉

janulle22
21. kvě 2010

lami tak se vyfot v tech satech at se pokochame krasnou velrybkou... 😵 😵

lamarika
21. kvě 2010

pak po o až zkrátím ty ramínka se vám vyfotím v celé své kráse 😀 😀 😀 😀

seba
21. kvě 2010

Já strávím i dva 😀
Taky bych koukla na velrybku..

janulle22
21. kvě 2010

dobre lami vsakto nespecha ale chcem te videt... 😵

elidule
autor
21. kvě 2010

taky jsem zvědavka na šatečky
jsem se pustila do bot a musela jsem se rozloučit s jedněma teniskama,jsou děravý 😢

janulle22
21. kvě 2010

ses s nema tak prala? 😀

seba
21. kvě 2010

chudinky botičky ☹
Holky,malej si poprvé řekl-ukázal na nočník a podařilo se!!!Mám radost 😀

seba
21. kvě 2010

A na trénink dlabu-venku leje a leje ☹ ☹ tak jen dojdu pro Sáru do družky,musím nakoupit a bude