Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
24. kvě 2010

ahojky holky... preju krasne rano a dekuji za prani... 😵
deni- toz si manzilka uzij a poradne to oslavte... 😉
eli tady je prutrz mracen ted... 😖 do skolky dneska nejdu, pisem z matiky a ja jsem se nemela z ceho ucit... 😝 ale nijak mi to nevadi 😀
vyhody to ma, ale byli jsme o pul noci doma a rano normalne vstavam k malymu... 😉
jdu nachystat snidani a varit tatoovi jidlo s sebou... zase mi odjizdi... ale nastesti jen do soboty...ted je kratkej tyden... 🙂

seba
24. kvě 2010

Ahojky,teprve teď pustili net-byla tu řádná bouřka a průtrž-no ale do školy jsme Sáru dovedli-nechtělo se jí do bouřky,tak chtěla mít volno 🙂
Já koukala na hokej sama,manža byl nějak unavený po procházce s namá-stavili jsme se na písku na pivko a on tam pak zůstal se Sárou a já šla s prckem dom.Myslím,že asi bylo více piva 🙂 ,tak po první třetinevytuhl a Sára to měla rozkazem 😠
Jdu volat do tý alergo,jsem zvědavá,co s ní budou dělat.
Manža odjel asi do pátku a příští měsíc budou snad dělat u Pardubic,takže by jezdil domů...

seba
24. kvě 2010

Tak máme dneska přijít,tak dumám,jak to udělat...auto má manža,takže musím busem a každej mi kočár nevezme-asi vezmu prcka za ruku a budu doufat,že nám naváže spojení a nebude pršet ☹

janulle22
24. kvě 2010

tak tady jen prsi...zatim, ale nevypada obloha an bourku...takze snad bude klidek, ale ven nemuzem tak jak tak,... 😝 tak uz mam skoro tatovi papu a pecu babovku...at ma s sebou neco dobreho a adasek taky... 😵 kluci moji milovani... 🙂 tak se jim jdu venovat za chvilku mi ujede a jeste potreba tu neco udelat, tak toho musim vyuzit... 😀

elidule
autor
24. kvě 2010

Sebi,taky to nemáš jednoduchý s dopravou,co? Když jsem bydlela ještě u našich,tak ve městě taky ty autobusáci byli některý vstřícný a vzali klidně i víc kočárků,hlavně když se domluvily maminky,ale některý prostě nazdar a čekej si na další 😠 my bydleli na konečný,takže místo tam bylo vždycky,ale po pár zastávkách už měli ženský kolikrát smůlu 😒
já jsem ráda,že to mám všude pěšky docela blízko,tak nemusím spoléhat na auto,ono taky na tu naši popelnici se už moc spoléhat nedá 😀 ............... manža by mi dal teďkon - podle něj to auto by přejelo klidně celý Rusko 😀
jdu si ohřát párky

janulle22
24. kvě 2010

tak jsem se vyspinkali po obede, byla jsem strasne unavena, tak jsem to potrebovala jako sul... 😀 vcera svagrova od nas odjela brzo, ze mala mela v noci horecky, tak sli k dr a ona ma slabej zapal plic.... 😅 prej to neni nakazlivy, ale stejne mam brouka pochybnosti... 😒 ale prej je cila jako by ji nic nebylo... 😉 tak aspon, ze tak... 🙂

elidule
autor
24. kvě 2010

tady se ještě nespí a nevypadá to ani na spaní 🙄
jsme byli ve spořce změnit korespondenční adresu a jak po těch pracovnících člověk nechce úvěr nebo nějaký pojištění,tak jsou takový nepříjemný 😅 ... jen jsme je obtěžovali s administrativou 😀

janulle22
24. kvě 2010

eli no to jste si teda jako dovolili... 😀 uz jste prestehovani...?

elidule
autor
24. kvě 2010

no a Justýna tam na celou spořku hulákala 😀
ještě ne,ale v neděli to skončí,už se beztak musíme vystěhovat ze starýho bytu,dneska se manža bude několikrát točit,aby odvezl poslední haraburdí,nechám si tu pro sebe něco málo nádobí a oblečení,jen aby tu na víkend zbyl jen nábytek,manža totiž zejtra odjíždí a přijede v pátek,takže po odpolednách už nic neudělá,furt mu to taky v práci měněj,to je hrůza 😝
a na sobotu na to budou tři chlapi a nábytku moc nemáme,takže by se to mělo v sobotu přestěhovat a už se tam nakvartýrujeme
přijde mi,že se to strašně vleče,ale bylo tam takový práce navíc,třeba tam ty předchozí nájemníci udělali do kuchyně místo normálního hranatýho vstupu oblouk,no to by mi až tak nevadilo,ale ty lidi byli asi nějaký malý 😅 a navíc,když do toho oblouku manža zaťukal,tak se drolil,takže tam bylo i nějaký bourání a teď se crcal dvě odpoledne s koupelnou,musela se oškrábat a aby se to nemuselo štukovat a natírat,tak se to natřelo tou omyvatelnou barvou přímo do koupelen,no a to musel snad tři vrstvy
v sobotu si přivezu ještě mamku,aby mi hlídala a já to budu korigovat a komandovat chlapy 😀 a v neděli se budeme nějak zabydlovat,hlavně dokončit kuchyni,když v pondělí ten můj odjede,abych tam mohla fungovat,no a přes tejden já si to tam nějak vytřídím a snad zkulturnim,no večerů mám volných že? 😀

elidule
autor
24. kvě 2010

hlavně že mám vydrbanej a voňavej hajzlík s novým prkýnkem,to je důležitý 😀 😀

seba
24. kvě 2010

Tak jsme zpátky,naštěstí lejt začalo až když jsme šli dom,takže jsme v tom mokrým dlouho nebyli.Sára dostala dva dejcháky-doufám,že to zabere a bude klid.Mladýmu se tam líbilo,akorát žárlil,že si všímali ségry a né jeho 😀
Jdu si dát něco k obědu,mám šílený hlad 😉

elidule
autor
24. kvě 2010

jéé,na jak dlouho to má? ☹

janulle22
24. kvě 2010

sebi a tak musi zkoncit s fotbalem...?doufam, ze ji to pomuze... 🙂

janulle22
24. kvě 2010

tady je hroznej humus, prsi bourka, tak jsem nakvartyrivana dole u tchynky, pac se bojim... 😀

elidule
autor
24. kvě 2010

tady teď taky začalo hřmět 😕

janulle22
24. kvě 2010

tady uz se to snad uklidnuje... ale byla skoro tma prdelo jak das a blesky litaly... 🤐 jsem rada, bojim se bourek... 😀

elidule
autor
24. kvě 2010

tady jen tak lehce sprchlo

lamarika
24. kvě 2010

Ahoj holky, nějak jsem celej víkend nestíhala. Teď koukám, že nějak na koníkovi blbnou hodiny. Mám tady, že poslední příspěvek byl v 18:51. . .
Myslela jsem, že pujdu s Matesem odpo na písek, ale přehnala se tady průtrž, takže nic.

seba
24. kvě 2010

Jeden má dvakrát denně a ten druhý při obtížích,když se nebude moct nadechnout-na konrolu jdem koncem června.Fotbal může dál,jen musím s sebou nosit ten dejchák.Musím to zítra vysvětlit mamině,bere ji na ten výlet a bude u našich spát.
Tady šíleně lilo a byla buřina jak jsme se vraceli,teď tam je dusák...

seba
24. kvě 2010

blbnou,taky na to koukám-ještě jsem se šla kouknout na sporák,kolik je 😀 jestli už neměl být Seba v pelechu

lamarika
24. kvě 2010

No já se prvně právě zarazila kolik už je hodin a že mi malej ještě spí 😅

lamarika
24. kvě 2010

Holky dneska jsem to podělala trochu v práci. Hlavu mám už jinde a udělala jsem strašnou botu. Sice to není taková katastrofa, ale určo si to vyžeru. Manže je ještě dneska doma, ale v noci už nám odjíždí. Včera se šel dívat s mým bráchou na hokej do hospy a chudák se domotal domů až kolem jedný a to prej pomalu neví ani jak 😅 Ráno mu bylo ještě ouvej 😀

janulle22
24. kvě 2010

lami jee chudak, to tata mel 5 piv a jeste chtel sede, ale jsem razne rekla ne, tak se jelo domu... 😀 i tak jsem dojeli az v pul noc.. 😝 ale chudaka to pivko pekne prohnalo... takze rano travil na wc jsem se mu smala...ze bud blinka nebo kaka... 😀
sebi- tak to je fajn aspon se nemusi vzdavat toho co ma rada... 😉
lami co jsi udelala prosim te.. 😕
eli tak to tu ted moc nebudes co...? taky by jsem chtela mit takove starosti... jeste kdbyy to bylo do sveho, bez hypoteky bylo by to nejlepsi... 😀 😀

elidule
autor
24. kvě 2010

no do čtvrtka ještě jo,pak mi tady odpojí internet a nevim kdy přesně ho zapojí tam,operátorka tvrdí,že to zvládne technik udělat jeden den hnedka za sebou,ale já jsem skeptická
jo,kdyby nám ten byt byl věnován taky bych se nezlobila a mohli by nám dát i něco do začátku na zařízení 😀
no Radu,copak jsi provedla?

elidule
autor
24. kvě 2010

tak tady se už spinká 🙂 máme klid
několikrát se tu ještě přehnal slejvák,ale snad už je to všechno
co děláte? uspáváte?

janulle22
24. kvě 2010

neuspavame ada se diva na bourku z okana ja musim s nim... 😝 😀 dycky mi zakriva oci kdyz se blyska... 😀 prej aby jsem se nebala...

elidule
autor
24. kvě 2010

ten je hodnej 🙂 a pomáhá to? 😀

lamarika
24. kvě 2010

holky mě matou ty hodiny 😒 Jani to máš ale hodnýho synka 😉 😀
Ále zapomněla jsem dneska poslat někoho do práce. Takže tam čekali děcka a nikdo aby je vyzvedl tam nebyl 🙄 Nějak se to teďka zase začíná sypat. Jeden problém za druhým a ke všemu ještě zapomínám, takže toho je teď docela dost

janulle22
24. kvě 2010

nejde mi nic napsat tak to budu zkouset porad... 😠
jo to on ada je hodnej... 😀 akorad, nemusim se divat na bourku kdyz se bojim, ale co by jsem pro nej neudelala... 😵
lami tak si to pis do mobilu nebo nejakej sesitek... 🙂 neves hlavu se nekdy stane komukoliv... 😉

lamarika
24. kvě 2010

Však já to nějak neřeším. Se svět nezbořil 😉 Blbo blok mám, ale někdy i to nestačí 😝
Jani ještě dodatečně všechno nejlepší k svátku 😉