Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
27. kvě 2010

eli nejsem pilna...jsem to jeste zalomila ted budu mit fofry... 😀 tak ja se jdu chystat... 😉 taky mi to bodlo... 😀

elidule
autor
27. kvě 2010

spánku není nikdy dost 🙂 ještě bych se natáhla klidně
se mi pletou ty dva pořady co budou v telce,talentmania a Československo má talent,na jedný stanici něco vymyslej a druhá musí hned taky něco

janulle22
27. kvě 2010

no to tak je dycky... 🙂
tak ja jsem nachystana a pomalu se loucim... tak hezky den!

elidule
autor
27. kvě 2010

tak se měj,já se objevím asi až večer taky,podle toho,jak dorazím domů od mamky 🙂

elidule
autor
27. kvě 2010

jsem zde 😀 tady nikdo ☹
udělám si véču a běda,jak se tu nikdo neobjeví 😎

janulle22
27. kvě 2010

tak jsem doma a dite uz spinka... 😵 nespal po obede, tak sel hned jak jsem dorazila ze skoly... 😉 a mam klidek na ordinaci... 🙂

elidule
autor
27. kvě 2010

jéé,zase ta ordinace 😀 skončí někdy nebo to bude jako ulice?

janulle22
27. kvě 2010

eli tak to ti nepovim... 😀 ale nebuj ja jsem pritomna i u ordinace... koukam na nu a kdyz pisu sem tak aaspon posloucham, takze se nebuj ze by jsem te tu nechala... 😉
jsem dostala v tu so knizku zacla cist v pondeli a zbyva mi par stran a to ta knizka ma 300stran... 😅

elidule
autor
27. kvě 2010

taková bible 🙂
já jsem si jako kulisu pustila Smrt krásných srnců.už na to koukám snad po stý 😅 ale líbí se mi to,vůbec můžu český filmy
a nevim nevim,ta omeleta,co jsem si vymyslela k večeři, asi nebyl nejlepší nápad 😝

elidule
autor
27. kvě 2010

a co že to vlastně čteš?

elidule
autor
27. kvě 2010

nemůžu na netu nikde najít ke stáhnutí seriál Místo nahoře,ten se mi líbil moc

elidule
autor
27. kvě 2010

jsem slyšela,že umřel Petr Muk,mě to docela zaskočilo 😲 😖

elidule
autor
27. kvě 2010

ne že bych ho nějak zvlášť poslouchala,ale .............

janulle22
27. kvě 2010

proc muzi lzou a zeny placou... 😉 super knizky... 🙂
jak to? je ti spatne?
nevim co mam varit ve vikend....

janulle22
27. kvě 2010

tak yme to zaskocilo, ja ho taky neposlouchala, ale par pisnicek jsem od nej znala... a byl celkem sikovnej... 🙂 je ho skoda...

elidule
autor
27. kvě 2010

jo no jo vlastně,vždyť jsme o ní mluvily 😅
byla tam cibule a furt jí cejtím 😒
jsem četla v drbárně,že dcera Michala Davida čeká miminko chlapečka a chtěla moc holčičku,tak všechno i pokojík má v růžovobílý a pak když zjistila,že čeká klučíka,tak už to nechala - já bych asi nešla do jedný barvy nebo do jednoho zaměření,když bych nevěděla,co to bude

elidule
autor
27. kvě 2010

copak dělá Radka asi? snad nesedí někde v koutku s lahví Malibu v ruce 😀 😀

janulle22
27. kvě 2010

ja bych hlavne nedelala ani pokojik pro miminko... stejne to mimco tak nebude a driv jak ted bych ho asi do sveho pokojika nedala,ale to je vec nazoru, kazdej to ma jinak....
no snad ne cece 😀
jak cibula?v palacince?to jsem nikdy nejedla ani neslysela, ze by tam byla...

elidule
autor
27. kvě 2010

já v těhotenství koukala na fotky dětskejch pokojíčků a se mi líbilo,jak to bylo načančaný a krásný a sladěný do posledního detailu,ale takovej pokojíček se vším všudy vyšel i na sto tisíc 😲 😖
nééé,to byla vaječná omeleta 😀 😀 dělala jsem si jí s bramborem 😀

janulle22
27. kvě 2010

no a kde se tam vzala ta cibule...? 😕
no ja taky koukala... slo sehnat i levnejsi, ale na co?? ada uz bude mit pokojik kterej s nim poroste... zadny medvidky na zdi apod... kdyby to bylo od malinka tak samozrejme ze jo,...ale ted ve 3 letech nee...

elidule
autor
27. kvě 2010

no já jsem smažila malý brambůrky,k tomu přidala cibulku a salámek a pak vajíčko 😀 ............... přece nebudu jíst nějakou obyčejnou omeletu z vajíček? 😀 😀 ................ no a pak mi to nesedne 😝
my teda koupili i neutrální koberec,a vůbec to nebudeme nějak přehánět s dekorací a hračkama,Justýně je to stejně zatím ještě šumák 🙂 ale bude to tam mít útulný (ale to dělám asi kvůli svýmu dobrýmu pocitu 😀 )

janulle22
27. kvě 2010

aha proto mi to nedochazelo... 😀
no ja taky chtela hlavne utulny,ale uz ne tak detsky i kdyz je to porad prcek... 😉
zase snupu na mmb na receptech a jeste jsem si nevytidkla ty stary...

elidule
autor
27. kvě 2010

tak si to jen ukládej do pc někam,i když já to mám raději taky napsaný nebo vytisknutý a nalepený v notesu
neuvažovali jste nad takovým tím kobercem jako jsou silnice a lidičkové a auta a tak? u nás ho mají,ale v růžovým 😀

janulle22
27. kvě 2010

ten tam mame hend u te skrine a stanem... je jeste po honzovi... 🙂 ale prec celej pokojik nee... videla jsem ho v brenu a jeste tam meli hezkej s mysickama, ale nechteli jsme takovej deckej...

elidule
autor
27. kvě 2010

mamka mi taky nabízela nějakej s myškama a děravejma sejrama 😀 .............. raději něco "normálního"

janulle22
27. kvě 2010

ale jako byli fakt krasny... ale predstava byla jina... 😀 stejne sme tam nachodili kilometru nez jsme vybrali... 😝

elidule
autor
27. kvě 2010

když on je takovej výběr a teĎ ten prodavač do nás furt hučel a vychvaloval každej koberec,vyber si pak 😅
já se tak těším do vany,jsem si myslela,že mi stačí sprcháč,ale fakt ne, se naložím,nasolím,opěnuju a vlezu a budu se pomalu rozmočovat ............. to je debilní slovo 😀

elidule
autor
27. kvě 2010

jsem zvědavá,jak bude manža škrábat z toho betonu na balkoně ta holubí hovínka,je jich tam pěknej nános 😝

janulle22
27. kvě 2010

tak to mu teda nezavidim... 😝 😀
pouzivas nejakou sul? nebo pouzivala? jsem nad tim premeslela, ze by jsem vyzkusala. ale nejak nemam zkusenost... 😉
no slovo je to trochu zavadejici, ale bylo pochopeno v pohode... 😀

elidule
autor
27. kvě 2010

nemám žádnou vyhraněnou,líběj se mi ty vysoký lahve a v nich je ta sůl barevná a voňavá,ale složení nějak neštuduju a mamka mě zásobila nějakým tím olejíčkem, i když to si dávám málo,vadí mi,že jsem pak taková mazlavá 😀 a párkrát se mi stalo,že jsem hodila do vody třeba olejíčkovou kuličku a pak jak se to nerozmočilo úplně,se mi zbytek třeba přilepil na zadek,to je takový nepříjemný 😀 😀